Skocz do zawartości

[Zabawa] Szkolna Wycieczka


Paladyn Zanderson

Recommended Posts

@MLPFan1984 nie wiem czy w Equestrii zezwalają na poligamię, pamiętaj też że nasza  Pani dyrektor żywi uczucia do wicedyrektora Sunbursta, co zaś do Yasiry cóż jako że  Trixie jest kucykiem-nomadem, to z nomadami jest tak że ich zwierzęta podróżują razem z nimi, a Yaisra mogłaby nawet ciągnąć wóz Trixie w końcu to spory

kot

 

Co zaś do zabawy nadal czekamy na propozycję użytkowników gdzie zrobić kolejną wycieczkę nie bójcie się to naprawdę nie jest trudne, a ja nie gryzę i Starlight też do 1 czerwca można wysyłać propozycje

w tym temacie

:starcute: niech taka będzie buźka Starlight, A nie taka:starcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi oficjalnie twórcy MLP nie potwierdzają, tego że ::starcute: i :sunburst: nie mają się ku sobie, odwrotnie do teorii przeciwnej, gdzie jak byk dawano nam aluzuje. Nie jest tak że nie bronie ci  marzeń miej , je ale raz szedłem za swoim wyobrażeniem Starlight, które choć jest częściowo oparte o lore, to jednak nie jest na forum akceptowalne, więc teraz staram sie iść tak jak Hasbro pokazało  by główny Opiekun nie miał problemów. nawet w Rp zrobiłem coś by ci sprawić przyjemność i @Youkai20, ale było to w akceptowalnych granicach

 

Śledźquestria całkiem ciekawa kwestia czyżbyś miał chrapkę zaśpiewać Starlight serenadę na morza dnie :)

Spoiler

starlight_glimmer___seapony_by_sacrifice

Ej Zandi  Skąd masz tą fotografię, myślałam, ze schowałam ją głęboko w szufladzie *rumieni się*

Jak widać nie dość głęboko, ciekawe co na to Sunburst powie

Ani mi się waż, bo zamienię cię w poduszkę i na tobie usiądę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
16 godzin temu, MLPFan1984 napisał:

Z wielką chęcią zaśpiewałbym z Nią serenadę i jak coś, piszę się po raz kolejny na opiekuna grupy (jeżeli się nie zgodzisz - nie obrażę się;))

Nie widzę przeciw wskazań, zobaczymy czy ktoś rzuci propozycją wycieczki, fajnie by było by inni użytkownicy też brali udział w zabawie i pamiętajcie nie ma złych pomysłów

Edytowano przez Paladyn Zanderson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

- Nie ma złych pomysłów? NIE MA ZŁYCH POMYSŁÓW! Starlight, a Twoja groźba o poduszce?

- Ona żartowała… daj spokój!

- Merry cicho! Jesteśmy tutaj by znaleźć Starlight i w końcu nam się to udało. Mamy ją zapytać o zielone gały Cheerfula, ale…

- Ale mamy lepszy plan!

- Tak… Starlight, a my chciałybyśmy pojechać na wycieczkę na Manehattan!

- Sklepy! Butiki! Może nawet spotkamy Rarity albo wybierzemy się na musical!

  • Fow de Swowm 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No panowie miesiać się zacznayna więc ogłaszam wszem i wobec że wygrała pozycja  @MLPFan1984 ,ale nie rywal się nie smuci bo jego porpozycja jest przenisona na Lipiec,. Gratulacje wszystkim  i widzimy sie na wycieczce @MLPFan1984

PS  sama rp rozpocznie się jutro koło 19  zapraszam na nie wszystkich chętnych do wzięcia udzaiłu w  szczególności  moich "wielbicieli"

 

Edytowano przez Paladyn Zanderson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam z opóźnienie Starlight wiem że powinniśmy zacząć wycieczkę wcześniej,  czy wszyscy są gotowi ?

- Tak @Paladyn Zanderson wszyscy są gotowi do drogi w głębiny brakuje tylko kierownika @MLPFan1984, poprosiłam też przez Twilight o perły Królową Novo, , więc nie powinno być tragedii - powiedziała Starlight, ale w duchu bała się o @MLPFan1984, wstyd się przyznać ale lubiła tego drobnego kucyka, a na ostatniej wycieczce był taki słodki, że dała się ponieść emocjom i dała mu buziaka na szczęście Zandi na jej prośbę trzymał pyszczek na kłódkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ciekawe czy wie ze przystawiasz się do innych klaczy - zaśmiała się w duchu Starlight

Uczniowie czekali już na patio szkolnym na rozpoczęcie wycieczki. Starlight widziała iż niektórzy są bardzo przejęci więc poinstruowała @MLPFan1984 zeby dostali sie do  by skierował grupkę do tęczowych wodospadów i każdemu  dała po perle od królowej Novo. Sama załozyła swój naszyjnik i skierowała się w kierunku wodospadó, zostawiając szkołę pod czujnym okiem Sunbursta i @Paladyn Zanderson

Edytowano przez Paladyn Zanderson
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część] uczniów cichutko zachichotała gdy  @MLPFan1984  zripostował słowa Starlight i jakby nigdy nic kierował cał grupkę ku Tęczowym Wodospado SilverStram  jako pierwsza wskoczyła do wody i zamniła się w swą morską formę. Starlight czuła się zaś trochę nie pewnie wskoczyła do wody  była kuckiem wodnym tylko raz kidy jeszcze uczyła się od o przyjaźni i magii, wtedy była obok niej jej przyjaciółka Trixie oraz Twilight, więc nie czuła niepokoju teraz jednak miała uczynić perlę zdolną do posłuchu samodzielnie, co napawało ją lękiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzwo ten mały wyścig z @MLPFan1984 pomógł Starlight odzyskać pewność siebie a gdy wygrała uśmiechnęła się promienie do reszty grupy i objęła swym rybim ogonem @MLPFan1984 szepcząc mu do uszka  - no to wygląda na to że mam darmowe śniadanie do łózka hihi. Reszta drogi mineła spokojnie, Sliver stram zaprowadziła ich wprost do jaskini gdzie znajdoowało się wejście do podwodnej części Góry Arys . Starlight wyczuła w głębinach jednak obecność czegoś złego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Teraz to się  wymigujesz od tego co sam powiedziałeś nie ładnie,  Pewnie gdybym ja przegrała nasz malutki ^wyścig^ to byś był w 7 kacykowym niebie - podroczyła się z @MLPFan1984 Starlight, co pewien czas łoskocząc jego brodę ogonem. Wiedziała że tym wywoła u niego zakłopotanie.

Tym czasem młodsi uczniowie baraszkowali wśród koralowców, gdy nagle dało się słyszeć krzyk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie wiem, ale brzmią poważne, - powiedziała i  Starligh i popłynęła w kierunku tych krzyków. na jej twarzy pojawił sie jednak uśmiech, na myśl iż przez tydzeń bedzię przez @MLPFan1984  rozpieszczana, gdy  podpłynęła do głębin skąd dochodziły krzyki zauważyła malutką hipogryfkę, którą wciągały dziwne czarne macki, postanowiła wiec działać i błysnęła rogiem w kierunku macki, a w odpowiedzi usłyszała dzwony warkot

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleństwo wtluliło się w @MLPFan1984przerażone zaś Starlight  znowu błysnęła w potwora światłem dzięki czemu ten czmychnął w mrok. Uczniowie zaczęli klaskać płetwami. Mala hipogryfka zaś podpłynęła do Starlight i wtuliła się w nią. Starlight uległa wtedy matczynym instynktom  i objęła dziewczynkę, ale w głowie kłębiły się pytania co do maleństwa -  gdzie są jej, rodzice, czemu ona zapuściła w  tak niebezpieczne rejony. Dalsza droga minęła bez większych problemów, Sliverstram równeiz starała sie związać z małym hipogryfem, ale mała wtedy kryła się za Starlight albo za @MLPFan1984,, ewidentnie nie czuła się komfortowo w większej grupie, szczególnie gdy ktoś okazywał jej zainteresowanie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mmm nazywam się Sliver Pearl  i jedyne co pamiętam to to że  bawiłam się z przyjaciółmi w berka w wodorostach, gdy nagle zobaczyłam coś błyszczącego, ale gdy  chciałam to żłopać to ciągle mi uciekało aż w końcu zgasło i potem ta okropna czarna macka - powiedziała wystraszona  hipogryfka

-  Cóz Teraz jesteś bezpieczna, więc odprowadzimy cię do rodziców - powiedziała Star light , a mała zyskała już nieco odwagi i ponownie wtulała się w Starlight, co było nieco dla niej zaskoczeniem - Widocznie muszę przypominać jej matkę   - zaśmiała się dyrektorka szkoły przyjaźni. Grupka zbliżała się już do bram miasta , strąznicy nie robili im problemów zwłaszcza jak zobaczyli SliverSttream

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden ze strażników przyjrzał się małej wydawało się że skądś  ją zna,, i rzeczywiście po chwili odpowiedział @MLPFan1984L

- Tak to córka mojej sąsiadki Amethyst Wave, notabene pańska przyjaciółka bardzo ją przypomina - wskazał na Starlight

- No to już wiadomo czemu Sliver Pearl nie odstępuje mnie na krok hehe - powsadzała Star light tarmosząc grzywkę małej, a ta uśmiechnęła się promienie ,

Edytowano przez Paladyn Zanderson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

um  dokładnie nie pokaże drogi plośie pana, ale wiem że obok jest taki duży budynek z muszli i mieska w nim królowa, moja mama czasem wysyła  jej kwiaty na uroczystości, wtedy jednak nie ma dla mnie czasu - powiedziała @MLPFan1984 Silver Pearl

- oh oh to pałac królewski znam szybką drogę powiedziała SliverStream

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slilverstram gazem poprowadziła grupkke pod pałac, i zobaczyli że pewna hipgryka podobna z wyglądu do Starlight dobijała się do drzwi wyraźnie zaniepokojona, ale gdy zobaczyła Sliber Pearl uczepioną grzywy Starlight to pobiegła ku niej.

-  Sliver Pearl Dzięki niech bedą falom, nić ci nie jest, tak się martwiłam kochanie - mówila matka  małej przez łzy radości

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-  Widziałam kątem oka jak bawiła się z przyjaciółmi w wodorostach ale potem mi znikła z pola widzenia, ah powinnam bardziej zwracać uwagę na Sliver ona tak lubi błyszczące rzeczy - tłumaczyła się Ametyhst Wave

- jesteś zła mamusiu = spytała smutno Silver Pearl

- oH nie nie  moja rybeńko  jestem zła na siebie ze nie daje ci należytej uwagi - powiedziała matka z promiennym uśmiechem

- Proszę

sobie aż tak nie wyrzucać najważniejsze, że Silver Pearl jest cała i zdrowa -  dodała Starligth

- Tak mamusiu nie musisz płakać Ciocia  Starlight , dbała o mnie  - powiedziała Silver Pearl wprawiając Starlight w szok, było to słodkie, ale nigdy nie sądziła że ktoś mógłby ją nazwać Ciocią, fakt była podobna do Amethyst Wave z wyglądu to samo ułożenie grzywy, ten sam kolor łusek/i futra, ale nie były ze soboa spokrewniona, a przynajmniej by o tym wiedziała. Reszta grupy wydała z siebie głośne aww, ciesząc się że historia małej hipogryfki znalazła swój szczęśliwy koniec, i zaczęła podziwiać pałac. był on zbudowany z róznych odcieni muszli a kopułe wieńczył wielki koralowiec na którego szczycie jaśniała ogromna perła 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała Silver Pearl Wtuliła się w @MLPFan1984 i Starlight na pożegnanie i wycieczka weszła do palactm zwiedzali każdą komnatę, aż weszli do sali koncertowej. Bya to ogormna muszla @MLPFan1984 wziął muszle bębnowe znajdujące się na scenie i zaczał wygrywać rytm piosenki " Na morza dnie" , Rytm był tak chwytliwy że wszysczy zaczęli tańczyć jak wariaci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Obojętne  jetem taka głodna, ze nawet ty @MLPFan1984 wyjesz mi się do schurpania - zaśmiała się s Starlight. Uczkowie też poczuli jak im kiszki grają marsza, więc Starlight podeszła do Strażnika przy drzwiach i spytała:

- um  czy wie pan gdzie tu można dobrze zjeść

Strażnik wskazał male pomieszczenie z napisem "Restauracja pod  Ogonkiem" więc Starlight się tam skierowała, a za nią uczniowie i @MLPFan1984

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę na dużego Siano burgera i sianofrytki  - powiedizał Satrilight uśmeichając sie uroczo do @MLPFan1984, wiekszosć uczniów zamówila podobne zestawy, jedynie SilverStram zamówiła wodorosty w sosie z jeżowców, na co część uczniów patrzyła z odrazą

- ugh Silver Stram doprawdy nie rozumiem tej waszej Hipogryfiej diety - wyrwało się Starlight

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Słuzeę panu powidzał kelner i @MLPFan1984  zobaczył rachunek 1000 bitsów za całą grupę. Starlighit aż w szoku wypluła ostatnią siano frytkę. Tyle pięndzy myślała czy @MLPFan1984 rzeczywiście było stać na tak duży wydatek Spojrzała na Autumn  Blaze, kirin  nie co opuścił uszy i zarumienił się

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To już wiem dlaczego kiedy się z nimi witałam na targu miasteczka, to byli tacy markotni. tylko Diamond Tiara przywitała się ze mną przyjaźnie, zaś jej cóż coś buczlyli pod nosem w stylu " jak to możliwe, że pokonał nas plebs, a widziałaś jego klacz kochanie, to przecież dziwadło nie kucyk". Cóż pewne kuce nigdy się nie  zmienią - powiedziała ze smutkiem Starlight  - Ja osobiście nic do kirinów nie mam zwłaszcza iż obecnie mamy tu uczennicę kirinkę  - dodała poprawiając humor Autumn  zaś z gąszcza uczniów wszelkiej maści, wyszedła mała dziewczyna, miała  kawowy kolor futerka, przeplatany morsko zielonym kolorem łusek, ten sam kolor miały jej pęciny, oraz grzywa, a oczy miała koloru szmaragdowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Foxy Rain  uczę się w tej szkole dopiero rok, ale już mi się podoba - powiedziała mała uśmiechając się i przytulając się do opiekunów, a  @MLPFan1984

otarła jego brodę delikatnie swym malusim rogiem ukrytym pod grzywką.

- Aww chyba naprawdę masz w sobie jakiś magnes na kiriny hihi - zaśmiała się Starlight

Reszta uczniów zaśmiał się równie, serdecznie, gdy  Sliverstram zauważyła za oknem dziwne cienie a kilka sekund później wszyscy usłyszeli jakiś hałas i wybegli z restauracji widząc istne pobojowisko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...