Skocz do zawartości

[Zabawa] Szkolna Wycieczka


Paladyn Zanderson

Recommended Posts

Starlight ostrożnie opuściła m Rain Shine do wózka. Małej jednak nie do końca przypadło to do gustu, bowiem zaczęła cichutko płakać i wyrywać kopytka w kierunku Starlight:

- No dobrze Rain, ale potem będziesz już grzeczna  ok ? 

Mała zagaworzyla odpowiedzi, więc Starlight wyciągnęła ją kopytami i przytuliła do swej  klatki piersiowej. Mała kirynka wtuliła sie mocno w futerko Starlight i po paru minutkach zasnęła, wtedy Starlight, ponownie za pomocą magii umieściła małą w wózku

- no a teraz może skierujemy się do Parku koralowców ? Planowała tą wycieczkę zakończyć z przytupem, ale no życie dało niespodziankę, więc po zwiedzzenii Parku Koralowego będziemy musieli wrócić do domu

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-  prawda mają wiele rożnych barw - powieszała Starlight i czasem można znaleźć wśród nich niezwykłe tęczowe perły , tak przynajmniej mówią, -  dodała i w oddali zobaczyla perlę, która miała kolorki jej oraz Rain Shine - hm ciekawa perła - powiedziała i magią połączyła 2 pobliskie koralowce ze znaleziskiem, tworząc grzechotkę i włzoyła ją do wózka - mały prezencik od ciotuni moja ty kropelko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie szykuję wielką imprezę z tej okazji dla wszystkich nie wymogła na mnie co prawda Pinki Słowa, no ale wiecie - powiedziała Starlight rumieniąc się. Właściwe każda z przyjaciółek coś mi dała na tą wycieczkę np Rarity dała mi strój kąpielowy, ale jak dla mnie jest on zbyt wyzywający  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mogłabym się przbać w ten srój kąpielowy, ale tylko za godą twojej żony Fan, nie chcę bowiem rozbijać rodziny mojej chrzestnej córki.a pozejści z plaży normalne planoałam pwrót przez tTczowe wodospady do szkoły, ale rRain Shine jest mała i nie wiadomo jak zniesie tą podroż powiedziała Starlight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Fanuś ty nas dosłownie rozpieszczasz - powiedziała Starlight  tuląc FAna i i delikatnie całując go w policzek. potem zaczęła się bawić z małą Rain Shine. Dziewczynka śmiała się i uśmiechała, następne Starlight wzięła  ją na grzbiet pływały w okolicach strumienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, uściskali Fant, nawet Starlight i wtedy ja wyszedłem mu podziękować, za wspaniałą wycieczkę i wszyscy rozeszli się

Uff to była wycieczka nigdy nie sądziłem że z miech będzie trwać, ale no było co było, ważne, że ten miesiąc w naszym świecie, a w equestri to trwało ledwie dzionek, ale ważne że @MLPFan1984 Happy,  Starlight Happy wszyscy Happy, , więc moegę jedynie zaprosić na kolejną wycieczkę.

 

Termin składania  propozycji do 25 lipca

Na razie mamy jedną propozycję od oho nie wiwrze nie wierze tak panowie od @Starlight Sparkle i jest to Manehattan , ale liczę na rywalizację w tym temacie,, bo bedzie to Wycieczka nie Szkolna A Letnia  Przygoda Przyjaźni, więc zachęcam do udziału

 

 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2020 o 23:09, Cheerful Sparkle napisał:

Gdziekolwiek pojedziecie: błagam, weźcie ze sobą Youkaia, chociażby siłą, byle był jak najdalej ode mnie... :grumpyscoot:

Ekhm kusząca propozycja, ale my tu nie stosujemy środków przymusu, po to się zgłaszać  do królowej obecnie  Drewnianych Kłód a kiedyś Podmieńców

 

A więc cóż mamy jak na  razie 3 propozycje na  wycieczki  możemy zrobić z nich głosowanie albo, poczekać na kolejne propozycje co sądzicie

Edytowano przez Paladyn Zanderson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.07.2020 o 22:54, MLPFan1984 napisał:

A zrób Pan losowanie, Panie majster

Ok wstępnie losawnie na miesce wycieczki padlo na Ceystal Empire, ale poczkajmy na 25 lipca moze wplyną inne propozycje, no ale kto bedzię opuken wyceczki hhm, może też zrobie loswanie opikuna wyczeki dawajcie sswoich knandydatów do 25 lipca wtedy zrobie ostateczne losowanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 4.07.2020 o 17:00, MLPFan1984 napisał:

Niech to będzie albo Youkai, albo Starlight Sparkle. Jeżeli chodzi o mnie - ja NIE kandyduję. Nich ktoś inny, sprawdzi się w tej roli.

PS. Dogadałem się z Zandim i pozwolił wybrać mi się w charakterze uczestnika.

Cóż losująca ksieżncaka kucokow Handsome Jacka Butt Stalion losowała 5 razy :)  Jaki wyniki ? @Cheerful Sparkle będzie happy bo @Youkai20  został wylosowany, a więc Welcome to the Trip kiddo Spaku kapcie oraz świeże gacie  i nerwy do butelki, boś znowu kierownik wycieczki. jutro przeprowadzę ostateczne losowanie miejsca wycieczki bo wstępni wybieramy się do Crystal Empire

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to pisać, Panowie i Panie, ale ja już w ogóle nie wchodzę na forum. Czystym przypadkiem (serio!) akurat teraz się zalogowałem, ale tylko dlatego, że chcę sprawdzić, czy są wyniki konkursu w dziale Zecory (pewnie jeszcze nie ma). Nawiasem mówiąc pojawiłem się na chwilkę i tylko po to,  po (czekajcie, sprawdzę kiedy napisałem ostatni post)... bodajże 16 dniach. I zaraz zmykam znowu. Może wrócę po następnych 16 dniach... a może nie. Coś od dawna jakoś nic mnie nie cieszy, ani u Was, ani nigdzie. Jeśli chcecie bawić się dalej, to weźcie Cheerfula... jeśli będzie chciał.  Ja nie mam siły, ani ochoty. Sorki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Youkai20 napisał:

Przykro mi to pisać, Panowie i Panie, ale ja już w ogóle nie wchodzę na forum. Czystym przypadkiem (serio!) akurat teraz się zalogowałem, ale tylko dlatego, że chcę sprawdzić, czy są wyniki konkursu w dziale Zecory (pewnie jeszcze nie ma). Nawiasem mówiąc pojawiłem się na chwilkę i tylko po to,  po (czekajcie, sprawdzę kiedy napisałem ostatni post)... bodajże 16 dniach. I zaraz zmykam znowu. Może wrócę po następnych 16 dniach... a może nie. Coś od dawna jakoś nic mnie nie cieszy, ani u Was, ani nigdzie. Jeśli chcecie bawić się dalej, to weźcie Cheerfula... jeśli będzie chciał.  Ja nie mam siły, ani ochoty. Sorki.

toś teraz zroibł zakręcenie eh no ćoż dlat3go wstępnie @Starlight Sparkle zostaje kierownikiem wycieczki jako że zestal żgloszony chyba zę ktoś zgłosi innie kandydatury to znowu Księżniczka ButtStalion będzie lososwać

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki właśnie jest plon ale nie wykluczam, że prze te komplikacje może się zmienić. sczerze byłoby fajnie gdyby cale forum wykazało tu aktywować choćby na poziomie minimum, ale cóż mamy to co mamy (szczere słowa i spodziewam się po nich minus rep, ale to już nie mój problem, bo prawda zawsze boli)

17:04

@Starlight Sparkle powiedział że jutro go nie ma, wieć są 2 opcje, lalbo przenosimy wycieczkę na sierpień (tak 2 weekend, bo w w pierwszy mogę być spity bo są to moje urodziny plus wcześniej wesele siostry), albo s ogłaszam szybki konkursik na kierownika wycieczki, do jutra do 17 godziny i robimy w końcu to]

Edytowano przez Paladyn Zanderson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(no Dobra nie widzę reakcji innych osób jak do tej pory a  trip must have start, więc kierownikiem wycieczki zostaje @MLPFan1984, bo zglosił pomoc w wypadku braku reakcji ze strony innych użytkowników, co niestety ma miejsce eh wstyd jak to mówi mój rodziciel wstyd)

Zbliżał się termin Wycieczki szkolnej  pragnęłoby się rzec, ale no były wakacje, szkoły brak, jednak uczniowie tak bardzo polubili ostatnie wypady, że wrobili Starlight w Wakacyjny Wypad do Crystal Empire. Wszytko za jej plecami, nawet Zandi nie pisnął nic, ani uczniowie

Nie źle mnie załatwili spryciarze cóż przynajmniej znowu spędzę trochę czasu  ze swoją chrzestnicą - uśmiechnęła się do siebie czekając na stacji na @MLPFan1984 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...