Skocz do zawartości

[Zabawa] Szkolna Wycieczka


Paladyn Zanderson

Recommended Posts

- Brakuje ci tylko kupna tytułu szlacheckiego heh - Zaśmiala się Starlight prowadzać grupę do bram miasta, bramy nie miały strażników gdyż było to całkowicie zbędne, bowiem samo Kryształowe Serce broniło królestwa przed ciemną magią, gdy tylko przekroczyła kopytkiem bramępoczuła falę magii, która zmeniła jej wygląd

Spoiler

obraz.thumb.png.e2b99448e0a6fc70fcbbcc6b7c17eee1.png

Tak samo stało się zrestą uczestników dorosłych, i niektórymi szczęściarzami takimi jak Rain Shine która zaczęła błyszczeć niczym daiment

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie bądź chciwy Fan to prowadzi do upadku - zaśmiała się Starligtht i reszta uczniów też gdy nagle usłyszeli wszyscy harmider 

- Ale to moje stoisko nie twoje grr

- Serio ? a gdzie to jest napisane, to wolne królestwo ty niedomyty jaku

Głosy stawały się coraz bardziej nie do zniesienia , ale dało się wśród nich usłyszeć pieśń kilku uczniów pod jej wpływem też zaczęło się kłócić

Edytowano przez Paladyn Zanderson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

= Nie wiem wydaję mi się że to dochodzi z głównego placu i jeszcze ta dziwna pieśń ukryta w tym hałasie ona sprawia, ze mam ochotę  wygarnąć Sunburstowi wszystkie jego wady, albo ciebie uderzyć to zdecydowanie nie jest normalne - powiedziała Starlight  St sęe uspokoić kłótliwych uczniów, ale za każdym razem, gdy była juz blisko pogodzenia ich kłótnia rozpoczynała się od początku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ?  Czy to dlatego ze jesteś dżentelmenem czy jest inny  ? -  Spytała Starlight @MLPFan1984

Tym czasem Księżniczka Flurry leczyła ostatnich poszkodowanych uczniów i wszyscy w zauważali jak Kryształowa Gwardia prowadzi prowodyrkę całego  zamieszania spętaną obręczami z magicznego kryształu i  kamienne posągi. Owe posągi to były kucyki ziemskie na ich twarzach malowała się nienawiść, zaś postać spętana obręczami była klaczą,, była karmazynowej maści,zaś oczy miała złote i burgundową ładną grzywę na jej twarzy widać było niedowierzanie.

- to nie miało być tak nie Uzurpatorko upadniesz i prawdziwy władca powróci na tron - krzyczała

Flurry obrócił się do niej ze smutnym wyrazem twarzy -- 

Crimson Dawn ile razy ci mówiłam, że to Sombra był uzurpatorem, jego czarna magia spaczyła ci umysł

- Co mamy z nią zrobić Cesarzowo - spytał strażnik

- Dajcie ją do  celi szpitalnej i spporwadźcie najlepszych magów, może jeszcze ją da się uratować - powiedział Flurry i odwróciła się do wycieczki

- wybaczcie że musieliście na to patrzeć moi drodzy. Chodźcie zaprowadzę was do Pałacu - powiedziała i dołączyła do wycieczki prowadząc ją  przez plac do pałacu, pokazując przy tym pomniki i kryształowe konstrukcje różnej maści

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ciekawe co na to Księżniczka Twilight, co zaś do mnie jest mi miło - zaśmiała  się Starlight. - No dobrze kochani chyba rzeczywiście wypadało ny coś przekąsić, bo jak tak dalej pójdzie to chyba pożrę @MLPFan1984 hihi

- Ahaha tu niedaleko powinna być kawiarenka mją świetne lody i kilka innych przekąsek - powiedziała Flurry - wsakzujać mały budynek z napisem Bałwankowa Kawiarenka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hm tak aoropo Flurry chciał spytać jak tam nowy pomnik dla ekhem :spike:, bo chwalił się całej szkole ostanio, że dostane nowy pomnik, bardziej postawny  heh

- oh, no cóż kończy robić  jego dolną partię, ale artyści się ciągle kłócą o  o posturę i jaki ma być wyraz jego twrarzy na pomniku, eh nigdy nie zrozumiem sztuki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Masz teraz prawdzwą rodzinę,   ale i też nie długo obowiązki moa droga mała imienniczko - zaśmiała się Starlight Glimmer

- trzeba zadbać o twoją edukację, więc zapraszam cię do Szkoły Przyjaźni

Uczniowie radośnie pokiwali twierdząco głowami i uśmiechnęli się do Starlight Sparkle

- Calkiem soro kupilscie tych kopalni, może którąś zwiedzimy co ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hm widże ze ulegasz ekstrawagancji aż 86 pokoi toż pomsieścila by się tu cała szkoła heeh - zaśmiała się starlight zamawiając lody kawowo śmietniskowe i jedząc je ostrożnie, ale trochę za szybko, bowiem chwilę później zaczęła się trzymać za  głowę

- Ahh dlaczego tak muszę lubić lody

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz muszę się z tm zgodzić, że kucyki Cantrlotu nadal nie do końca wierzą w to że bez przyjaźni nie ma harmonii mimo iż minep tyle lat od kiedy Twilight jest u władzy, eh pewne rzeczy jak widać nigdy się nie zmienią - powiedziała Starlight z uśmiechem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- bardzo pan hojny, dobrze zobaczmy hm normalnie cena za to co państwo zamowili i zjedli byłaby 200 bitsów, ale koro mamy sobiedliczyc za obsługę to będzie okolo 1000 bitsów, ale możwmy obniżyć cenę skoro jest z wami przyszła cesarzowa o 400 bitsów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...