Skocz do zawartości

[Zabawa] Szkolna Wycieczka


Paladyn Zanderson

Recommended Posts

- Że co, ale jak ? Kiedy próbowałam zachęcić Sunburusta rożnymi sposobami i jedyne co mi się udało uzyskać to dekanalne pieszczoty, on tak się bronił nawet przed tym, jaa uchh  Starlight zaczyna  panicznie oddychać

Spoiler

obraz.thumb.png.efbb09281b5dfab433dd004ad46f5bab.png

- czy ja dam radę z taką odpowiedzialnością ? z jednym źrebakiem tak, ale z kilkoma ?

Edytowano przez Paladyn Zanderson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-  Nie chcemy Z Sunburstem stanowić dla was obciążenia naprawdę  - zarumieniła się Starlight - może poproszę Twilight o większe lokum a jak nie to sprowadzę się znowu do swojej wioski, albo zostne w kryształowym króletwie wi zamieszkamy z Sunbrustem w jego dawnym domu, choć na dwa maluchy może być za mały, ale jako będe musiała dać rade

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Fatycznie to musi być co prwda tymczasowe zastępstwo , ale jednak. Wiem komu na pewno nie dam stanowiska Trixiie , co prawda świetny z niej pedagog szkolny, ale ona do papierkowej roboty jest taka nie bardzo, a Zandi to jednak tylko mniejszy zastępca hmm co tu począć >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dopóki moje maleństwa nie zaczną stawiać pierwszych kroków to może mnie nie być z rok lub 2, a jeśli urodzą się jednorożce to może się to wydłużyć do 3 lat, przynajmniej tyle mój ojciec nie pracował, gdy starał się uczyć mnie panowania nad moją magią

Edytowano przez Paladyn Zanderson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy jest coś czego nie potrafisz ? Barkuje tylko tego byś jak Pinkie grał na 16 rożnych instrumentach - żasmiała się Starligh, gdy nagle poczuła p kopanie wewentrą siebie - oh wygląda na to że moje maleństwa już wierzgają

 

Edytowano przez Paladyn Zanderson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilkę przerwę wasz role-play. Zabawa bardzo fajnie się rozwija, ale proszę pamiętać o stosowaniu się do regulaminu i zasad. Kolorki powinny być używane tylko przez ekipę.

@Paladyn Zanderson, jako, że jest pomocnikiem opiekuna Starlight - w porządku, możesz używać koloru, skoro tutaj pomagasz, jednak prosiłabym o wybór jednego kolorku i trzymanie się jego. (najlepiej bez tła)

@MLPFan1984 prosiłabym o używanie jedynie podstawowego koloru, jak każdy użytkownik i także proszę o edytowanie wszystkich postów, w których tych kolorków nadużyłeś byś je usunął. Daję Ci na te zmiany 48 godzin.

Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to zapraszam na PW, żeby nie robić tutaj off-topu. Tutaj proszę kontynuować zabawę, już bez nadużywania kolorków. ;) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dzięki Twilight że zajmiesz szkołą pod czas mojej niedyspozycji

- Och spokojnie nie musisz dziękować. Miło będzie wrócić na chwilę do  przyjemniejszych obowiązków - zaśmiała się Twilight

- mimo wszystko wiem, że to dla ciebie pewne obciązenie     

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...