Skocz do zawartości

Cześć Cześć


BionicSoldier

Recommended Posts

Witam, jestem Mateusz mam 20 lat. Uwielbiam gry strategiczne np Hearts Of Iron 4, Dawn of war soulstorm Jestem bardzo uczciwy i dość miły ale też mi wypada dość rzadko agresywny. A jak poznałem ten cały fandom? :) Poznałem ten fandom właśnie przez grę Hearts Of iron 4... ale jakim cudem? przecież to zwykła gra strategiczna... niby zwykła gra ale znalazłem modyfikacje Equestria At War i bardzo mnie zdziwiło... że kucyki które walczą przeciwko sobie? jak to możliwe, nawet inne rasy były, więc sobie pobrałem i sprawdziłem co ten mod daje mi do zaoferowania :) . Po kilku dniach gry poznałem serwer Discord na którym są właśnie deweloperzy tej modyfikacji  i zdziwiłem się że jest aż teraz obecnie 6634 ludzi a to tylko zwykła i dziwna modyfikacja do gry. No to sobie potem grałem dość sporo w to... i zaciekawiło mnie żeby obejrzeć pierwszy sezon MLP na początku pierwszy odcinek mnie odrzucał że to chore żeby taki dorosły człowiek oglądał to... wiec potem przestałem oglądać tak na jakieś 3 godziny, ale naszła mnie ochota żeby znowu spróbować to obejrzeć więc obejrzałem do końca pierwszy odcinek i przyznałem że to nie jest takie złe... i za nim się odwróciłem obejrzałem pierwszy sezon w 2 dni :D to potem następne i aż dotarłem do dziewiątego sezonu który właśnie dzisiaj skończyłem oglądać :).

  • +1 3
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...