Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cadence to  fantastyczna postać jest ona wspaniałą matką .Jest też bardzo miła,pomocna,odważna oraz przyjacielska było to pokazane w MLP kiedy Chrysalis uwięziła ją w podziemiach a sama się pod nią podszyła.Cadence nie poddała się i wraz z Twilight oraz jej przyjaciółkami uratowała wszystkich od podmieńców albo od króla Sombry kiedy powrócił do kryształowego królestwa i chciał zniszczyć kryształowe serce. Flurry Heart to natomiast urocza,wybuchowa,słodka oraz urocza mała klaczka która umie nie jednego kucyka wymęczyć albo zauroczyć swoją osobowością.Jest po prostu moją drugą ulubioną postacią w Mlp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cadance to bardzo miła odmiana od wałkowanego przez milion sezonów tematu przyjaźni. Ona jest miłością oraz rodziną wraz z Shining Armorem oraz Flurry. W sumie dość szkoda, że mało z nimi odcinków. Szczególnie, że to jest temat, który może dotyczyć i młodego widza - jeśli będzie miało jeszcze młodsze rodzeństwo to dostrzeże szczegóły, jak się opiekować, jak być cierpliwym dla jeszcze młodszych.

Edytowano przez PervKapitan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2020 o 20:09, Phylian napisał:

Nie oglądaliście ostatniego odcinka Mlp było pokazane jaki znaczek ma fllurry cheart jako dorosła na

Nie do końca wydaje mi się, że na 100% był pokazany tam jej znaczek. Ona była pokazana przodem.

23 godziny temu, PervKapitan napisał:

Cadance to bardzo miła odmiana od wałkowanego przez milion sezonów tematu przyjaźni. Ona jest miłością oraz rodziną wraz z Shining Armorem oraz Flurry. W sumie dość szkoda, że mało z nimi odcinków. Szczególnie, że to jest temat, który może dotyczyć i młodego widza - jeśli będzie miało jeszcze młodsze rodzeństwo to dostrzeże szczegóły, jak się opiekować, jak być cierpliwym dla jeszcze młodszych.

Też mi bardzo szkoda, że nie można się więcej o nich dowiedzieć. Jestem bardzo ciekawa przyszłości Flurry. Mogliby pociągnąć serial w tym kierunku lub chociaż generację 5. Ale To chyba Nie nastąpi bo generacja pewno będzie od początku robiona z inna fabuła 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się tam postać, Cadance wygląda ładnie i ma spoko charakter. Podoba mi się też jej głos i to jak traktuje innych. Nie wywyższa się, nie wymusza pokłonów, ani nie nadużywa swego tytułu "księżniczki". Szkoda tylko, że tak mało było widać ją, podczas rządzenia swoim królestwem, ale ogólnie to podobała mi się.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...