Skocz do zawartości

Piosenki i muzyka MLP


Recommended Posts

A ja się przyznaję do słuchania muzyki fandomowej. Najbardziej lubię Carbon Maestro, ale on... No cóż, nie daje znaku życia od 4 lat. Lubię też prace L-Traina, a ostatnio jestem zakochana w tym:

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dużo fandomowych utworów, do których czuję sentyment. 

 

Ten ma mega klimat i pazur, lubię słuchać podczas wieczornych spacerów. 

 

Spoiler

 

 

Utwory Koroshi-Ya, których mam pod dostatkiem dzięki uprzejmości@Wonsz.

 

Spoiler

 

 

Może jeszcze jedna piosenka, której po prostu przyjemnie się słucha. 

 

Spoiler

 

 

Edytowano przez Salto
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już o tym pisałem, ale i tak pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze do tematu, bo muzykę uwielbiam, a fandomową szczególnie :) Oprócz „normalnych” piosenek/albumów na telefonie

Spoiler

 razem ponad 1000 utworów, od muzyki klasycznej i instrumentalnej, przez pop/polski pop i folk, muzykę country, aż do hip-hopu/rapu i rocka/metalu, po muzykę filmową/serialową/grową i nuty, których gatunku nie potrafię zdefiniować/należą do różnych gatunków... ogólnie można powiedzieć, że na moim telefonie można znaleźć wszystko... oprócz disco polo.

mam album, w którym umieściłem wszystkie piosenki z serialu, bez znaczenia, czy to długa i spektakularna „This Day Aria”, czy też któraś z króciutkich, zakręconych przyśpiewek Pinkie, które ledwo można nazwać piosenką ;) .
Mam też folder pełny „typowej” fandomowej muzyki, ale liczy skromne(?) 150 utworów. Ogólnie słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho, choć już od (niech spojrzę) 9 miesięcy nie mam nic nowego. W każdym razie bardzo lubię takich artystów jak:
4everfrebrony, PrinceWhateverer, EileMonty, P1K, CarbonMaestro, Aviators, Replacer, MandoPony, Przewalski's Ponies, Crusader!, EliasFrost... i wielu innych, bo każdy ma u mnie szansę, wystarczy, że coś mi wpadnie w ucho i już leci sub, lajk i co tam jeszcze :) Nie mam pojęcia, czy powyżsi wciąż coś tworzą (oprócz może Prince'a, 4everfreebrony i EileMonty), ale kiedyś na pewno. Dodatkowo mam kilka nutek z różnego rodzaju kanałów na YT, traktujących mniej czy bardziej o animacjach/voice actingu... czasem bowiem np. Magpiepony wrzuci jakąś piosenkę. Mówiąc krótko – z tematu fandomowej muzy nie wypadłem i jeszcze długo będę się nią cieszył... mogę polecić coś, jeśli kogoś to interesuje, o, np.
 

Spoiler

 


 

Spoiler

 

 


 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

To piosenki, których słucham niemal codziennie... na rozgrzewkę. ;) Pozdrawiam

  • +1 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...