Skocz do zawartości

Dlaczego Derpy ma zeza


Rapony

Recommended Posts

Czytałam ostatnio, że był to błąd w animacji, przez który właśnie została zauważona i przyciągnęła uwagę widzów - miała bardzo pozytywny odzew i takowy "błąd" zostawili. Błędy w animacji MLP są śmieszne, niektóre bardzo, można sobie poszukać xD, ale jak widać czasem takie pomyłki wychodzą na dobre.

Sądzę, że Derpy bez zeza to nie było już to samo, ma przez to swój własny oryginalny charakter. Jeden z moich ulubionych kucyków.

// czytałam też, że podczas XVII Przystanku Woodstock Jerzy Owsiak podpisał plakat z Derpy, więc fajnie :derp6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w zasadzie zostało powiedziane... dodam tylko, że była cala kampania kiedyś ratowania Derpy takiej, jaką jest, ponieważ autorzy wspominali coś o "poprawieniu" Derpy. Na szczęście dla nas wszystkich udało się i Derpy pozostała sobą.

Spoiler

 

 

 

Edytowano przez Starlight Sparkle
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia zeza Derpy:

 

1. Błąd animatora w pierwszym odcinku, który przykuł uwagę widowni. Hasbro uznało, że skoro ludziom się podoba, to zez zostaje. 

2. Odcinek, który wywołał skandal wśród troskliwych mamusiek (Derpy coś tam zepsuła, po czym powiedziała "nie wiem co zrobiłam/co poszło nie tak", co jakimś cudem skojarzyło im się z niepełnosprawnością umysłową, zespołem Downa, afrykańską biegunką i egipską czkawką)

3. Cenzura odcinka, likwidacja zeza i burza w fandomie

4. Hasbro po dłuższym czasie przywraca zeza.

 

Nie ma za co :)

Edytowano przez Triste Cordis
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...