Skocz do zawartości

[Event] Komentarze - KKPF 2.0


Cahan

Recommended Posts

Witajcie, pierożki i pierożkowe!

Pragnę przedstawić Wam nowy event. Swoje komentarze do fanfików możecie zgłaszać w Klubie Konesera Polskiego Fanfika. Dostaniecie za nie punkty - od 1 do 5. Osoba, która zbierze najwięcej punktów do końca stycznia 2021 roku wygrywa rysunek ode mnie. Co tylko zechce (poza seksami i innymi penisami). Komentować można na MLPPolska i FGE. Ten sam komentarz i tu, i tu nie będzie liczony podwójnie. Dotyczy wszystkich fików do serialu MLP: FiM (inaczej - kucowych). Punkty otrzymuje się za długość i trud włożony w komentarz. Żeby jakoś zróżnicować wypracowania od "Przeczytałem, podobało mi się, fajny klimat, polecam.". 1 fik = 1 komentarz. Pojedynczy rozdział jest liczony jako osobny fanfik. Czytajcie i komciajcie.

 

Link do Klubu Konesera Polskiego Fanfika (jakby nie działał, to piszcie): https://discord.gg/Kgrfq7J

Tabela wyników: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1uhjg7wO0rVzHXN-RWi_6Q6dGcaPYoNpWSRXyYjXvdjc/edit?usp=sharing

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Przekopiuję z discorda:

Event komentarzowy został ukończony. W takim sensie, że podliczyłam punkty i już wszystko wiadomo. Pierwsze miejsce i zwycięstwo należy do @Hoffman, który obronił tytuł Króla Komentarzy i zdobył 675 punktów (podzielcie przez 5 i dowiecie się ile opowiadań skomentował). Drugie miejsce należy do @Grento YTP z wynikiem 575 punktów. Ostatnią osobą na podium jest @Sun - 442 punkty. Dolar zebrał 57 punktów, Verlax 35, Midday Shine, Po Prostu Tomek i Favri po 10. No i jest jeszcze Diamond, który uzyskał 3 punkty.

 

Nie spodziewałam się aż tak zażartej walki i takiej aktywności w dziale opowiadań, ale cieszy mnie, że do tego doszło i choć Hoffman uzyskał 100 punktów więcej od rywala, to nie miał łatwo. Cieszy mnie, kiedy widzę coraz więcej osób, które stają w szranki.

 

I mam nadzieję, że w kolejnej edycji zobaczę więcej nowych twarzy, a i starzy wyjadacze wciąż wykażą się walecznością i aktywnym czytelnictwem.

 

Z góry uprzedzam - 3 edycja będzie na zupełnie nowych zasadach.

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...