Skocz do zawartości

[Dyskusja] Radość Pinkie Pie


Rapony

Recommended Posts

Po przeczytaniu tego tytułu pewnie powiecie"Ale co ty masz do radości"

 

Już wszystko tłumaczę. Pinkie jest... Za śmieszna. O co mi chodzi? Każdy ma jakiś umiar w radości, nawet największy optymista czasem potrzebuję się wypłakać. Natomiast z Pinkie jest zupełnie inaczej. Nie mówię, że nie lubię Pinkie Pie ale... Nie można być smutnym raz do roku! Tak, wiem że reprezentuje śmiech, ale mimo to jest w niej coś ciekawego, ale i bardzo dziwnego. Tworzy ciekawy kontrast wśród innych kucyków. I tu chce się zatrzymać. 

 

Piszę to, ponieważ chcę rzucić okiem na Pinkie z innej strony. Z nią jest na pewno coś nie tak... Nie będę tutaj robić z igły widły, ale no... Chcę też powiedzieć co myślę, a nie tylko rzucać suchymi faktami z wiki :)

  • wtf 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Rapony napisał:

Każdy ma jakiś umiar w radości, nawet największy optymista czasem potrzebuję się wypłakać. Natomiast z Pinkie jest zupełnie inaczej.

Przecież było wiele odcinków, gdzie Pinkie Pie była smutna, zdołowana, nawet zmieniała się w "Pinkamenę".

  • +1 3
  • Smutny 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2020 o 20:43, Rapony napisał:

Pinkie jest... Za śmieszna.

No bo jest "za śmieszna", a raczej "przerysowana". :rd: MLP to bajka dla małych dziewczynek, a co za tym idzie, postacie mają być proste i przerysowane. Tworzenie skomplikowanych, złożonych charakterów nie ma najmniejszego sensu. 

 

Cytat

O co mi chodzi? Każdy ma jakiś umiar w radości, nawet największy optymista czasem potrzebuję się wypłakać. Natomiast z Pinkie jest zupełnie inaczej.

Pinkie jest smutna gdy wymaga tego scenariusz :sweetbook:

 

Cytat

Piszę to, ponieważ chcę rzucić okiem na Pinkie z innej strony. Z nią jest na pewno coś nie tak... 

Niby co? Chcesz dopasować jakąś chorobę do postaci kucyka z bajki dla najmłodszych dziewczynek? :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie jest hiperaktywna, ot po prostu. Są tacy ludzie na świecie.

Wiadomo, że przy okazji postać Pinkie została mocno sparabolizowana dla dobra serialu, bo przecież dzieci lubią takie głośne, trochę głupkowate i zabawne postacie. Jednak trzeba twórcom przyznać, że mimo takiego zabiegu dobrze zaprojektowali Pinkie. Jest głośna, jest bardzo naiwna i niemal cały czas rozbawiona, ale potrafi zachować powagę czy też przeżywać smutki i roznczarowania w "nauralny" sposób. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...