Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie! Chcielibyśmy przedstawić wam pewien projekt kontynuowany od 2016 roku, nad którym prace wciąż trwają. Solar Flare Series to seria filmów animowanych o tematyce związanym z tym o to uniwersum. Ukazuje alternatywną rzeczywistość w której przez jeden mały błąd Celestia stała się przeklęta i chcę przejąć władzę w całej Equestrii. Harmonia jaka dotąd panowała zostanie zastąpiona orkiestrą wojny i nowym podziałem terytorialnym między Lunar Empire, oraz Solar Empire. Projekt cały czas jest rozbudowywany i ulepszany. Obecnie posiada grupę aktorów głosowych jak i również artystów 2D/3D. Animacje wykonywanie są w programie Source Filmmaker, oraz Blender, a korekta obrazu i inne tego typu rzeczy w programach Adobe. 

 

Filmy i animacje będą dostępne w języku angielskim!

 

Pierwszy zwiastun jaki wyszedł już jakiś czas temu:

 

 

Pierwsza część serii: 

 

 

Drugi zwiastun serii:

 

Trzeci nowy zwiastun: 

 

  • +1 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Nie wiem jak to się stało, że wcześniej na to nie trafiłam, ale robicie naprawdę świetną robotę :D 
Animacje płynne, cieszą oko. Zarówno pierwszy odcinek jak i wszystkie trailery mają tę...moc. Tak, to będzie chyba najlepsze słowo. Definitywnie będę czekać na więcej! :sunburst7:

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...