Skocz do zawartości

[Dyskusja] Czy Angel jest normalnym królikiem?


Rapony

Recommended Posts

Angel jest jak wszyscy wiemy królikiem Fluttershy. Jednak chciałam się troszkę nim zająć z innej strony niż "Uroczy króliczek". 

 

Angel jest złośliwy, i to za bardzo. Przykładowo, skąd on wiedział kim jest Discord? Przyznajcie sami, to jest dziwne. Wiem, że "mlp to tylko bajka" ale np. Tank już nie jest taki emocjonalny. 

 

Chce jeszcze dodać, że Angel rzadko się uśmiecha, jeżeli nie wcale. Jaki to ma sens, nie wiem. 

W każdym razie zapraszam do odpowiedzi! 

  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rapony napisał:

Angel jest złośliwy, i to za bardzo.

Bywa też troskliwy, opiekuńczy i nie raz robi za głos rozsądku Fluttershy. 

 

Cytat

Przykładowo, skąd on wiedział kim jest Discord? Przyznajcie sami, to jest dziwne.

To jest "cartoon logic". Przykłady można by mnożyć i mnożyć. Tak z innych seriali:

- The Owl House: jakim cudem Luz ładuje telefon? Przecież na Wrzących Wyspach nie ma amerykańskich gniazdek :sweetbook:

- Amphibia: dlaczego po tak długim pobycie Anna ma nadal gałęzie we włosach?

 

Cytat

Wiem, że "mlp to tylko bajka" ale np. Tank już nie jest taki emocjonalny. 

Bo to żółw, który nie jest Wojowniczym Żółwiem Ninja, a skoro nie jest Wojowniczym Żółwiem Ninja, to jest zwykłym żółwiem :burned:

 

Cytat

Chce jeszcze dodać, że Angel rzadko się uśmiecha, jeżeli nie wcale. Jaki to ma sens, nie wiem. 

A jaki sens miałoby częstsze uśmiechanie się? :wtf: To markotny, królik, który może i jest rozpuszczony jak dziadowski bicz, ale nie pozwoli skrzywdzić Fluttershy. 

 

###

A co co pytania. "Czy Angel jest normalnym królikiem?". Odpowiem na nie innym pytaniem - jaki jest "normalny królik"?

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest normalnym królikiem. 
Ciężko żeby Angel nie wiedział kim jest Discord skoro swego czasu Discord zrobił z jego kochanej Fluttershy wredotę gorszą niż on sam, oraz odwrócił Ponyville do góry nogami. 

Króliki są bardzo charakterne. Często bywają wredne i psotliwe, a nawet agresywne. Dlatego, przy okazji, nie poleca się królików jako pierwszego zwierzątka dla małego dziecka. 

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Triste Cordis napisał:

Bywa też troskliwy, opiekuńczy i nie raz robi za głos rozsądku Fluttershy. 

No przecież, że o tym wiem. Napisałam, że temat nie jest o "uroczym króliczku" 

13 godzin temu, Triste Cordis napisał:

###

A co co pytania. "Czy Angel jest normalnym królikiem?". Odpowiem na nie innym pytaniem - jaki jest "normalny królik"?

Trochę spokojniejszy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rapony napisał:

Trochę spokojniejszy. 

Zasada jest taka: im mniejsza rasa królika tym królik jest bardziej żywiołowy. Dlatego króliczki "miniaturki" sprzedawane w sklepach zoologicznych są prawie zawsze hiperaktywne zaś te hodowlane olbrzymy spokojnie mogą siedzieć w ciasnych klatkach bo puszczone luzem często i tak tylko by leżały. 
Dodatkowo, czytałam, króliki ze zwieszonymi uszkami są często spokojniejsze niż te ze stojącymi. 
 

Angel jest małym rodzajem królika ze stojącymi uszami. Wniosek nasuwa się sam. 

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...