Skocz do zawartości

Spoilery i Dyskusje o 5 Generacji


Niklas

Recommended Posts

Są już pierwsze sceny z gry i wygląda to nieźle.

Wygląda na to że do dyspozycji będzie całe miasteczko.

 

 

https://www.equestriadaily.com/2022/03/my-little-pony-maretime-bay-adventure.html?m=1

EDIT:

Doszedłem do kompa na kompie można zobaczyć więcej.

Najważniejsze jest to że modele postaci przypominają te z filmu a nie są diametralnie różne.

Geometria obiektów wygląda nieźle lecz tekstury są dość oszczędne.

Ciesze się to po będzie gra przygodowo-platrormowa, bo może okazać się całkiem znośna gameplaywo, gorzej byłoby jak by poszli w stronę gry edukacyjnej.

Swoją drogą, ciekawe czy będzie dostępna w polskiej wersji.

Ciekawe jak będzie wyglądać rozgrywka.

 

Cena 40 dolarów to na nasze będzie pewnie koło 170zł, wychodzi raczej tak w okolicach średniej dla nowy gier.

https://www.target.com/p/-/A-86066440

Edytowano przez turbo638
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda znośnie, ale biorę pod uwagę fakt, że grę tworzy studio odpowiedzialne za "egranizacje" Psiego Patrolu. A te są w najlepszym przypadku przeciętne. Poza tym, pozostaje kwestia płynności, a z tym różnie na Switchu bywa. Mam nadzieję, że gra wyjdzie też na inne konsole, bo jeśli tylko na Switcha, to nie jest to dobra wiadomość  :rd2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cipher 618 napisał:

Mam nadzieję, że gra wyjdzie też na inne konsole, bo jeśli tylko na Switcha, to nie jest to dobra wiadomość  :rd2:

Raczej powinna trafić na inne konsole i PC bo by stracili za dużą część rynku.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trailer nowy gry mlp.

W ruchu wygląda całkiem ciekawie i nie wiem czym ale przypomina mi pierwsze części Spyro.

Gra będzie dostępna na wszystkie platformy.

https://www.equestriadaily.com/2022/03/trailer-for-g5-my-little-pony-game.html?m=1

 

Ogólnie Hasbro sporo inwestuje w G5, bo przy G4 nie było takich rzeczy a jedyną gra była na Androida ale nawet jak na tamte standardy wyglądała słabo.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem zwiastun, pogrzebałem trochę w sieci, i powiem tak - szykuje się co najwyżej przeciętniak, a całkiem możliwe, że materiał na "Zagrajmy w Crapa" :rd2:  Po pierwsze, za grę odpowiedzialne jest maleńkie studio Melbot Studios, które stworzyło raptem trzy gry, z czego dwie to tytuły mobilne. Po drugie, nie mają doświadczenia w tworzeniu większych gier, co może mieć spory wpływ na efekt końcowy (bugi). Po trzecie, gameplay na zwiastunie wygląda na kolejne: "przejdź od punktu A do B i pozbieraj diamenty". Wiem, że to gra dla najmłodszych, ale nie oznacza to, że ma być zrobiona byle jak. No, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się GOTY... A nie, czekajcie. Szykuje się kolejna robiona od szablonu, nudna i drewniana gierka dla dzieci, w którą grają tylko te nieszczęśliwe dzieci, których rodzice przestrzegają oznaczeń PEGI.

 

Problemem tych gier jest to, że są robione dla dzieci, a nie dla wszystkich grup wiekowych, w tym dzieci, a to wbrew pozorom duża różnica.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, robi się off-top, ale co mi tam 

11 godzin temu, Cahan napisał:

Problemem tych gier jest to, że są robione dla dzieci, a nie dla wszystkich grup wiekowych, w tym dzieci, a to wbrew pozorom duża różnica.

Dokładnie. Gry takie jak Ratchet & Clank: Rift Apart udowadniają, że da się zrobić coś dla każdego. A to wszystko za sprawą niesamowicie elastycznego poziomu trudności. Takie rozwiązanie powinno być stosowane w każdej "dziecinnej grze" (wszelkie Mario, Spyro etc). No, ale po co się starać, skoro bez względu na jakość i tak zarobią na tym kupę forsy? :notamused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pojawiły się informacje o drugim zeszycie komiksu MLP G5.

https://www.equestriadaily.com/2022/03/my-little-pony-generation-5-2.html

 

Okładki:

Spoiler

AVvXsEii_wfTroVd2K9QlB0csBB66JFtSuc1DBPn AVvXsEib1rXPtnxNgi0ZyuVSDSlKV8sAoNY1aPVz

 

Opis:

Nowa przygoda trwa nadal! Dołącz do mane5 i ich zaufanego pomocnika Cloudpuffa podczas ich eksploracji nowej Equestrii znanej z filmu Netflixa. Misja odzyskania kryształów zjednoczenia prowadzi ich do miejsca, którego nawet nie śnili zobaczyć - starożytnego miasta Canterlot! Jednak znajoma postać kryje się w cieniach i ma tylko jedno zadanie: powstrzymać magię na dobre!

 

Premiera zaplanowana jest na 18 kwietnia.

Edytowano przez Niklas
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga informacja dnia. Dziś kuce 5 generacji doświadczyły spotkania trzeciego stopnia  z ufo. Czekamy (podobno z administracją) na przybycie niezależnych inspektorów ze strefy 51 w celu zweryfikowania informacji ;):D. Informacja prawdziwa z pierwszego kwietnia.

Edytowano przez Król Etirenus
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się pierwsze 4 odcinki (myślałem że jakoś pojedynczo to miało być)

Spoiler

 

 

 

 

Jeden obejrzałem i jak dla mnie jakoś tragiczne nie jest(cały czas myślę, że lepiej by zrobili jak by zostawili styl z G4)

 

EDIT:
Są i polskie wersje:

Spoiler

 

 

Mała Zipp jest taka urocza :crazytwi:

Spoiler

1I9xr7x68GBbnQBSdg4OfKdNg4eQhONYx7VYNKz5

 

Edytowano przez turbo638
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...