Skocz do zawartości

Spoilery i Dyskusje o 5 Generacji


Niklas

Recommended Posts

Jakość filmu jest jaka jest ale trochę się śpieszyłem do pracy.

Ale ciekawe są dwie rzeczy, domek w 2D i 3D wygląda podobnie a drugie to ten kryształ ras którego "zachowanie" trochę przypomina znaczkową mapę.

Mam nadzieję że nie będzie ich wysyłał na misję przyjaźni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 zeszyt komiksu ujawniony: https://www.equestriadaily.com/2022/04/synopsis-covers-and-artist-revealed-for.html

 

Okładki:

Spoiler

unknown-20.png unknown-24.png

 

OPIS:

Spoiler

Discord jest na wolności, a Izzy, Sunny i Pipp szukają jakichkolwiek tropów, gdzie mógł się ukryć. Oznacza to pewnie, że dołączy do nich detektyw Zipp? Nic bardziej mylnego! Cóż... Nie w przypadku, gdy Królowa Haven wyjeżdża na królewską konferencję i potrzebuje kogoś, kto zająłby się jej ukochanym Cloudpuffem. Jednak gdy pies znika, Zipp musi uaktywnić swoje detektywistyczne umiejętności. Angażuje Hitcha z powodu jego umiejętności zaklinacza zwierząt, mając nadzieję na odnalezienie go zanim wróci jej matka. A i może przy okazji dowiedzą się czegokolwiek o Discordzie?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpańskojęzyczna strona Guardado Rapido opublikowała swoje pierwsze wrażenia z gry My Little Pony: A Maretime Bay Adventure. Możecie ją sobie zobaczyć tutaj: https://www.guardadorapido.com/impresiones-my-little-pony-yeguamar/

 

Jak jednak napisali twórcy słowem podsumowania:

"Na tę chwilę musimy poczekać jeszcze miesiąc, by móc w pełni cieszyć się tym tytułem, ale to, co zobaczyliśmy do tej pory bardzo nas usatysfakcjonowało, podobnie jak nasze dzieci. My Little Pony: A Maretime Bay Adventure zdecydowanie uprzyjemni lato wszystkim młodszym odbiorcom."

 

Do obejrzenia jest też gameplay z konsoli Playstation 5:

Spoiler

 

 

Edytowano przez Niklas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie obejrzałem ten gameplay i widzę, że zaskoczenia nie ma: całkiem niezła grafika (za wyjątkiem okropnych "pysków" i dziwnej mimiki "ust"), mizerne audio, zero kreatywności i oryginalności ze strony twórców, zbieranie gwiazdek dla samego zbierania i rozgrywka wyglądająca na usypiająco nudną dla kogoś, kto ma więcej niż 6 lat. Poczekam na solidną przecenę :lazyrainbow: 

 

PS. To wersja na PS4 odpalona na PS5 (widać to po padzie w samouczkach). Możliwe, że wersja na PS5 będzie wyglądać lepiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I mamy trailer

Wygląda to naprawdę nieźle

Spoiler

 

 

Takie tam przemyślenia

Spoiler

HItch Jako ojciec małego smoka... tego się nie spodziewałem, do tego zaczął rozumieć zwierzaki.

Sama animacja wygląda ok, choć miejscami wydaje się mniej płynna ale jak na serial i tak ładna.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styl animacji jest taki... specyficzny. Rzekłbym, że stoi tak jakby w 3/4 drogi do filmu Nowa generacja. Zapewne przyda się moment lub dwa, żeby się do tego przyzwyczaić. No i cóż, ciekaw jestem, co tym razem zaczęło wpływać im na magię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci pojawiły się pierwsze 3 minuty speciala:

Spoiler

 

 

Pojawiła się też oficjalna strona z generatorem kucykowych imion

https://mylittlepony-name-game-main.digital.hasbro.com/index.html

 

I na koniec concepratry dotyczące Tell your Tale

https://www.equestriadaily.com/2022/05/more-generation-5-concept-art-appears.html

 

Ciekawi też mnie ta magiczna burza która pojawi się w filmie, zamysłem bardzo przypomina jedne z conceptów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się kolejna zajawka speciala

Special ma mieć około 44 minut, pierwszy trailer ma 2 minuty, potem była 3 minutowa zajawka a teraz dali zajawkę 4 minuty i 30 sekund... zaraz puszczą wszystko w zajawkach :wut:
 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Colliderze pojawił się wywiad z Maitreyi Ramahrishnan, aktorką podkładającą głos Zipp. Cały wywiad w języku angielskim:

https://collider.com/maitreyi-ramakrishnan-my-little-pony-make-your-mark-interview-never-have-i-ever-ending/

 

Kilka ciekawostek:

- Aktorka od dziecka byłą fanką My Little Pony, a zabawki uważa za ponadczasowe.

- Bardzo dobrze odnalazła się w roli Zipp, uważa, że jest ona podobna do odgrywanej przez siebie postaci. I chętnie przygarnęłaby pluszową Zipp.

- Cała piątką głównych aktorów uczestniczy w sesjach nagraniowych wspólnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pojawiła się okładka i opis fabuły 5 zeszytu serii komiksów G5:

 

Spoiler

FV-s7v1aMAAno5W?format=jpg&name=large

 

Kucyki są gośćmi ekscentrycznego gawędziarza, który przy ognisku opowiada im o magii chaosu, tajnych rytuałach i o opuszczonym sklepie nawiedzanym przez kogoś, kto... brzmi jak Discord? Czy ta nietypowa poszlaka pozwoli im go w końcu odnaleźć?

 

Premiera planowana jest na 28 września 2022.

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Książka "My Little Pony: Meet the Ponies of Maretime Bay" która ma się ukazać 13 września zawiera w sobie mapę nowej Eequestrii.
W lewy górnym rogu widać ciekawą rzecz a mianowicie "Opaline's Dark Castle", czyżby to był zamek naszego nowego złego alicorna? Mozliwe

Spoiler

1920x0w.thumb.jpg.ab3d4612c9c867206c0f51975b307d1f.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to miejsce to, jest dawnym (albo obecnym) Taill Tale*

 

*Jeżeli miasto, gdzie jest ten zamek nie zmieniło nazwy do panowania Luny i Celesti. 

*Jeżeli nazwa tego miasta jest błędna, lub jest to inne miasto, gdzie jest zamek tego nowego złego a leżącej niemal  w na tej samej szerokości geograficznej to myślę, że inni użytkownicy  z forum zweryfikują moje przypuszczenia😉.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jak donosi konto G5 Updates, Czesi wrzucili u siebie skriny z testowej wersji filmu Nowa generacja.

Ot kilka fajnych skrinów do obejrzenia: https://twitter.com/g5mlp/status/1569115554778337280

 

Przykłady w spoilerze:

Spoiler

FcadpMiaAAAPT9s?format=jpg&name=large

FcadpMkacAE9W0O?format=jpg&name=large

 

* * * 

 

No i teraz mamy również trailer serialu Make Your Mark, link w spoilerze.

Premiera 26 września.

 

Spoiler

 

 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...