Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

W końcu po wielu miesiącach ciszy, mamy pierwsze oficjalne wieści dotyczące nadchodzącej Generacji 5 MLP:

https://www.equestriadaily.com/2020/08/new-cast-of-characters-confirmed-for.html

W skrócie, wieści i obietnice:

• Całkowicie nowi bohaterowie
  • Więcej humoru i serca w tworzonych odcinkach
  • Więcej piosenek
  • Nową generację zapoczątkuje film kinowy, którego premiera planowana jest za rok - we wrześniu 2021.
  • Upvote 6

"the all-new, computer-animated theatrical feature" - czyli film będzie w 3D?

Podoba mi się, że chcą postawić na nowe postacie - zawsze jakieś odświeżenie. Pytanie jednak na ile będą się różnić od obecnego Mane 6... Coś fioletowego i coś tęczowego pewnie i tak będzie.

No i nie wiem, czy film jako prequel albo coś podobnego do serii TV to dobry pomysł. 

A czy będę oglądać? Nie wiem. Pewnie poczekam na opinie, trailery, konkrety. Za dużo mam seriali na głowie, by iść ciemno w kuce. 

- Nowi bohaterowie - i to jest bardzo dobra wiadomość :)  Wyobraźcie sobie co by było, gdyby Hasbro zrobiło z Rainbow Dash zielonego "ziemniaka" uprawiającego czereśnie. 

- więcej humoru - pożyjemy, zobaczymy... 

- wrzesień 2021 - czy forum wytrwa tak długo? :fswhat:

15 godzin temu, MLPFan1984 napisał:

I bardzo dobrze. Nowa generacja, nowe postacie, nowy początek. Twilight to jedna z postaci, która "ucierpiała" najbardziej na przestrzeni kilku ostatnich sezonów: amnezja i zapominanie lekcji, popełnianie tych samych błędów (na potrzeby fabuły), a do tego "twilightowanie", które z czasem stało się wręcz irytujące. 

• Upvote 1
  • Thanks 1
  • Downvote 1

15 godzin temu, MLPFan1984 napisał:

To może oznaczać kilka rzeczy:

1. Twilight nie wróci

2. Twilight wróci, ale z nową aktorką

3. Twilight wróci z dotychczasową aktorką, ale wtedy jeszcze o tym nie wiedziała

4. Twilight wróci z dotychczasową aktorką i już o tym wiedziała, ale zobowiązała się dochować tajemnicy, więc skłamała

Moim zdaniem pierwsze dwie opcje wydają się najbardziej prawdopodobne

• Upvote 1

Twilight była świetną protagonistką w 4 generacji, lecz nie wiem jak inni, ale ja nie chciałbym kontynuacji jej przygód w takiej postaci:

Spoiler

d50cef109bd94.png

• Upvote 1
  • Thanks 1

W pełni zgadzam się z tym co napisałeś. Bo nie ukrywam, że po przemianie, Twilight wygląda bardzo brzydko. Akceptuję Twilight jedynie pod taką

Spoiler

CNRpv0N.png

i taką postacią

Spoiler

KvQZkVq.png

Edited by MLPFan1984
  • Upvote 1
  • Like 1

8 godzin temu, MLPFan1984 napisał:

W pełni zgadzam się z tym co napisałeś. Bo nie ukrywam, że po przemianie, Twilight wygląda bardzo brzydko. Akceptuję Twilight jedynie pod taką

Odkryj ukrytą treść

CNRpv0N.png

i taką postacią

Odkryj ukrytą treść

KvQZkVq.png

Ja bym chciał tę pierwszą wymienioną.

• Like 1