Skocz do zawartości

Czy Rarity jest rzeczywiście dobrze wychowaną damą?


Rapony

Recommended Posts

Wiem że pewnie pomyliłam działy ale tu jest taki bałagan... 

 

Przechodząc do rzeczy... Z czym kojarzy wam się Rarity? Pewnie każdy odpowie, że z elegancją. Jednak jeśli pozbieramy maleńkie kawałeczki, to nasze wyobrażenia mogą się zmienić. 

 

Na początek weźmy pod uwagę samą Rarity w przeszłości. Nie wygląda ona jak kucyki typu Diamond Tiara. Jest taka prosta i normalna. Pewnie zaraz powiecie "przecież to źrebak". Ale wyobrażacie sobie prostego kucyka który nagle zaczyna bardzo przejmować się urodą, malować i nosić suknie? Raczej nie:rarity4:

 

Wszyscy członkowie jej rodziny są bardzo prości. A ona jest taka inna na potrzeby fabuły i dobrze jej z takim charakterem. Jednak moją teorią jest, że Rarity zaczęła odkrywać, że jej przeznaczenie to nie suche nitki, ale inspiracja, elegancją i piękno. Tak zrodziła się nasza Rarity. Oczywiście to moja teoria i nie wymagam jej akceptowania. 

  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi, ale jeśli idzie ci o to, że ona różni się od reszty swojej rodziny, to np taka Pinkie też się różni od swojej i to pod każdym względem, aż trudno uwierzyć, że nie okazało się, że ją adoptowano... Twilight też zasadniczo różni się od swojej, rodzice nie są kujonami, a raczej wyluzowaną parą, a jej brat bardziej interesuje się wojskiem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Rapony napisał:

Wiem że pewnie pomyliłam działy ale tu jest taki bałagan... 

Nie, nie pomyliłaś. A forum to nie Facebook i nie wszystko jest na stronie głównej :rarity3:

 

Cytat

Przechodząc do rzeczy... Z czym kojarzy wam się Rarity? Pewnie każdy odpowie, że z elegancją.

Bo tak też jest. Rarity to elegancka dama, która zna się na modzie, ale jak każda normalna osoba ma swoje chwile słabości. I właśnie za to lubię MLP. Postacie są naturalne i wiarygodne.  

 

Cytat

Jednak jeśli pozbieramy maleńkie kawałeczki, to nasze wyobrażenia mogą się zmienić. 

Rozwiń proszę tą myśl :) 

 

Cytat

Na początek weźmy pod uwagę samą Rarity w przeszłości. Nie wygląda ona jak kucyki typu Diamond Tiara. Jest taka prosta i normalna. Pewnie zaraz powiecie "przecież to źrebak". Ale wyobrażacie sobie prostego kucyka który nagle zaczyna bardzo przejmować się urodą, malować i nosić suknie? Raczej nie:rarity4:

Diamond Tiara to ofiara toksycznych rodziców i równie toksycznego wychowania. Na myśl przychodzą mi postacie takie jak Pacifica (Gravity Falls), czy też Amity (The Owl House), które także padły ofiarą "wysokich standardów i grubego portfela". I tak samo jak Tiara przeszły przemianę na lepsze. A wracając do tematu, to Rarity ma spoko rodzinkę, która niczego nie wymaga i akceptuje jej nietypowe zainteresowania. To spora różnica. 

 

Cytat

Jednak moją teorią jest, że Rarity zaczęła odkrywać, że jej przeznaczenie to nie suche nitki, ale inspiracja, elegancją i piękno. Tak zrodziła się nasza Rarity. Oczywiście to moja teoria i nie wymagam jej akceptowania. 

To nie teoria, ale fakty. To chyba oczywiste, że Rarity nie zmieniła się "ot tak". 

 

No dobra. A co z twoją odpowiedzią na pytanie zadane w temacie? Hmm? :fswhat:

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 26.09.2020 o 14:48, Triste Cordis napisał:

Diamond Tiara to ofiara toksycznych rodziców i równie toksycznego wychowania

Umm... Nie do końca chodziło mi o Diamond Tiarę, tylko o inne kucyki w jej wieku. Nawet takie kucyki jak Scootalu czy Twist mają w sobie coś eleganckiego. Oczywiście każdy jest inny, ale mała Rarity nie przypomina tej obecnej, o to mi chodziło. 

 

Dnia 26.09.2020 o 14:48, Triste Cordis napisał:

No dobra. A co z twoją odpowiedzią na pytanie zadane w temacie?

Nie przemyślałam tego... Ostatnio robię bezsensowne tematy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...