Skocz do zawartości

Szukam nowego korektora!


Sapphire Scroll

Recommended Posts

Jakiś czas temu opublikowałem swoje pierwsze tłumaczenie, mianowicie Pegasus Device AuroryDawn. Już ponad dwa tygodnie temu zabrałem się za przekład Pegasus Device: Reckoning (sequel) i mam w planach przetłumaczenie zaraz po tym Cheerilee's Garden Unahima, a w dłuższej perspektywie całej twórczości AuroryDawn i kilka innych dobrych fików, których wciąż nie da się przeczytać po polsku. Niestety dzisiaj okazało się, że korektorka, z którą współpracuję, nie będzie już w stanie dalej ze mną działać, a przynajmniej przez pewien nieokreślony czas, czyli do uporania się z poważnymi problemami osobistymi, które są powodem takiego stanu rzeczy. Jednak nie chcę przez to zawieszać ani tym bardziej odwoływać planów związanych z moim nowym hobby. Pierwszy rozdział Pegasus Device: Reckoning jest już prawie gotowy; brakuje mi tylko kogoś, kto nada mu dobre brzmienie.

 

Tak więc jeśli ktoś z Was chciałby mi pomóc w łataniu dziur w polskiej bibliotece kucykowych fanfików, jest w miarę oczytany i chciałby stać się częścią oficjalnej polskiej wersji językowej właśnie rozbudowywanego uniwersum Rainbow Factory i Pegasus Device, proszę o wypełnienie tego formularza: https://forms.gle/M7QP6BAehDLzzFjh8

Będę wdzięczny za każdą aplikację!

 

Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie do tego, można mi je śmiało zadać tutaj lub na Discordzie (Sapphire Scroll#3990).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...