Skocz do zawartości

Hejka ^^


draksodia

Recommended Posts

 Nazywam się draksodia i jestem nowa na forum. Interesuję się anime, różnymi grami, genetyką, odrobinę zoologią oraz uwielbiam słuchać muzykę (szczególnie zespoły takie jak Kiss, Queen, Skillet,  AC/DC, Metallica, Nirvana) a także jestem bardzo początkującą pisarką fantasy.  Choć MLP oglądam od dawna to dopiero od półtora roku siedzę w fandomie. Moimi ulubionymi postaciami są Luna i Discord.

Myślę, że chyba tyle wystarczy.

Jeśli ktoś by miał jakieś pytania to niech śmiało pisze, a ja odpowiem jak najszybciej będę mogła :3 

Edytowano przez draksodia
  • +1 1
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie bardziej skupiam się na dziedziczeniu różnych cech wyglądu, np. krótkie łapy u kota z rasy Munchkin są spowodowane utrwaleniem genu odpowiedzialnego za chorobę powodujące takie łapy (jak masz "normalnego" kota i skrzyżujesz go z Munchkinem to będzie miał krótkie łapki) lub jak masz czarnego psa i suczkę z pręgami to ich szczeniaki mogą mieć ukryte pod czarnym futrem pręgi i przekazać je swojemu potomstwu. Niestety dziedziczenie chorób to obecnie dla mnie czarna magia.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila... Nowa osoba tworzy temat powitalny, przedstawia swoją postać, a do tego jest w fandomie? Kurde... To mamy 2021 czy 2012 rok? :wtf:  Tak czy inaczej, witam na forum. 

  

20 godzin temu, draksodia napisał:

Jeśli ktoś by miał jakieś pytania to niech śmiało pisze, a ja odpowiem jak najszybciej będę mogła :3 

A i owszem... O coś tam zapytam :rarity3:.

 

1. Napisałaś, że interesujesz się anime. Skoro tak, to czy oglądałaś Sword Art Online? A jeśli tak, to co o nim sądzisz? 

2. Jakie gry najbardziej lubisz? Na jakim sprzęcie grasz?

3. Pochwalisz się swoją twórczością literacką na forum? 

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie oglądałam Sword Art Online

2. Chyba najbardziej lubię Pokemon Shield, Resident Evil 4, Wolfenstein ||: The New Colossus i Minecraft. Gram na Xboxie One S i na Switchu

3. Dopiero jak napiszę coś na tyle dobrego, aby to pokazać. Być może w niedalekiej przyszłości napiszę własnego fanfika z MLP

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witaj na forum!

Pochwalam za genetykę. Jeśli to nie tajemnica, to ile masz lat i w jakim kierunku się kształcisz/pracujesz?

Czytasz fanfiki? A może piszesz? A nawet jeśli nie, to jeśli lubisz pisarstwo, to polecam Klub Konesera Polskiego Fanfika - jest otwarty również na pisarstwo niekucowe.

Sama rysowałaś avka?

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 lat i uczęszczam do liceum na kierunku biologiczno-chemicznym (następnie mam zamiar pójść na studia genetyczne).

Fanfiki czytam i piszę, chociaż w większości przypadków projekt i tak idzie do kosza po napisaniu prologu. Dziękuję za polecenie, z wielką chęcią zajrzę ^^

A co do avatara, to tak, sama rysowałam (program IbisPaint X, jakby ktoś pytał)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, draksodia napisał:

następnie mam zamiar pójść na studia genetyczne

Pozostaje życzyć powodzenia. Genetyka jest super. Jedna z moich ulubionych gałęzi biologii. Obok biologii ewolucyjnej, botaniki i ichtiologii :D

 

Z ciekawości, jakie fiki czytasz? I tego, jeśli czytasz, to nie bój się komentować. Większość pisarzy cieszy się jak pięciolatki w Wigilię, kiedy znajdą pod choinką PS5, gdy dostaną komcia, szczególnie od kogoś nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie czytałam jeszcze żadnego fika z MLP (co się zmieni w najbliższej przyszłości), a te co czytam to zazwyczaj wprowadzenie swojego oc do kanonu danego uniwersum i rozwijanie jego charakteru i historii w oparciu o główną linię fabularną uniwersum, więc 99% z tego co czytam nie jest zbyt godne polecenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w tym fandomie, którego śmierć to święto ruchome.

Ze swojej strony, mogę zaprosić na serwer Bronies Corner 2.0, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, od gamingu po anime, do wyboru do koloru!
Na serwerze odbywają się też regularne czytania (codziennie poza piątkiem o 19:45) przeróżnych fanfików w miejscu zwanym ,,Kącikiem Lektorskim" prowadzonym przez fabrykę głosów. Obecnie trwa  też konkurs lektorski (akurat dziś finał).

Chciałbym także spytać, co przyciągnęło cię do fandomu? Fanfiki? Społeczność? A może twórczość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, draksodia napisał:

1. Nie oglądałam Sword Art Online

2. Chyba najbardziej lubię Pokemon Shield, Resident Evil 4, Wolfenstein ||: The New Colossus i Minecraft. Gram na Xboxie One S i na Switchu

3. Dopiero jak napiszę coś na tyle dobrego, aby to pokazać. Być może w niedalekiej przyszłości napiszę własnego fanfika z MLP

1. W takim razie serdecznie polecam :) Pierwszych kilka odcinków szału nie robi, ale z czasem robi się co raz ciekawiej. 

2. Grasz na Switchu, powiadasz? :youdontsay: No to zapraszam do znajomych SW-3876-4937-3866. Moim numerem jeden na "pstryka" jest zdecydowanie Animal Crossing: New Horizons.

3. No to czekamy :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...