Skocz do zawartości

Dreams Come True: Cienie przeszłości (TOM II) [Z] [Slice of Life] [Violence] [OC] [Sequel]


Recommended Posts

Witam serdecznie :pinkie4:

A więc przyszłam z drugą częścią mojego fanfika, ale od razu ostrzegam, że jeśli nie czytał*ś pierwszej części, to radzę to nadrobić o tutaj

 

 

"W przeciągu 40 lat, odkąd Księżniczka Twilight objęła władzę, sytuacja w całej Equestrii stała się bardzo niestabilna, co zmusiło alikornicę do coraz częstszych wyjazdów z Canterlotu. Gdy musiała wyjechać na dłużej niż zwykle, postanowiła zostawić swoim zastępcom, Daylight oraz Spectrum, pewne zadanie.

 

Pojawienie się nowego kucyka w pałacu, problemy z młodszą siostrą ogiera oraz obrót dotychczasowego życia o 180° sprawia, że cienie przeszłości coraz bardziej dają się we wznaki."

 

Trochę o samym fanfiku: jest tu drugi spory projekt, którego się podjęłam i mam zamiar go skończyć. Stwierdziłam, że wrzucanie po jednym rozdziale na jakiś czas daje dla internetowego czytelnika więcej frajdy, bo nigdy nie jest pewien, co się dalej wydarzy :rd9:

Historia się opiera na wydarzeniach 40 lat od objęcia władzy przez Twilight (czyli ok. 20 lat po ostatnim odcinku MLP:FiM). Tak jak w pierwszej części, główną rolę grają moje OC. 

 

Miłego czytania!

 

Dreams Come True. Cienie przeszłości

 

 

Edytowano przez DarknessLogan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chyba się za to zabiorę i zostawię komentarz w moim stylu, bo już się stęskniłem za pisaniem postów pod fanfikami. Ale z tego co tu widzę, to muszę jeszcze nadrobić poprzednią część, a więc out of here and lecu go.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...