Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
DarknessLogan

Dreams Come True: Cienie przeszłości (TOM II) [NZ] [Slice of Life] [Violence] [OC] [Sequel]

Recommended Posts

Witam serdecznie :pinkie4:

A więc przyszłam z drugą częścią mojego fanfika, ale od razu ostrzegam, że jeśli nie czytał*ś pierwszej części, to radzę to nadrobić o tutaj

 

 

"W przeciągu 40 lat, odkąd Księżniczka Twilight objęła władzę, sytuacja w całej Equestrii stała się bardzo niestabilna, co zmusiło alikornicę do coraz częstszych wyjazdów z Canterlotu. Gdy musiała wyjechać na dłużej niż zwykle, postanowiła zostawić swoim zastępcom, Daylight oraz Spectrum, pewne zadanie.

 

Pojawienie się nowego kucyka w pałacu, problemy z młodszą siostrą ogiera oraz obrót dotychczasowego życia o 180° sprawia, że cienie przeszłości coraz bardziej dają się we wznaki."

 

Trochę o samym fanfiku: jest tu drugi spory projekt, którego się podjęłam i mam zamiar go skończyć. Stwierdziłam, że wrzucanie po jednym rozdziale na jakiś czas daje dla internetowego czytelnika więcej frajdy, bo nigdy nie jest pewien, co się dalej wydarzy :rd9:

Historia się opiera na wydarzeniach 40 lat od objęcia władzy przez Twilight (czyli ok. 20 lat po ostatnim odcinku MLP:FiM). Tak jak w pierwszej części, główną rolę grają moje OC. 

 

Miłego czytania!

 

 

Edited by DarknessLogan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba się za to zabiorę i zostawię komentarz w moim stylu, bo już się stęskniłem za pisaniem postów pod fanfikami. Ale z tego co tu widzę, to muszę jeszcze nadrobić poprzednią część, a więc out of here and lecu go.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...