Skocz do zawartości

Nowy film nadchodzi!


MarianWisniewski

Recommended Posts

Hasbro dało oficjalne informacje o filmie, którego będziemy się spodziewać we wrześniu.

Można też znaleźć kadr z filmu (!Spoiler!). Jedyną wadą jest to, że będzie go można obejrzeć wtedy, gdy zakupimy pakiet do Netflix.

Czego będziecie się spodziewać od strony tego filmu?

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobało mi się imię Sunny, ale Starscout to mnie przekupiła.

 

No bo główna bohaterka nazywa się w końcu Sunny Starscout. Tak przynajmniej wynika z tego artykułu. A samo Sunny wydawało mi się takie nijakie.

Edytowano przez Harbinger
  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MarianWisniewski napisał:

Ze strony tego obrazka zostaje mi jedno poważne pytanie: GDZIE JEJ ZNACZEK?

DON'T NEED TO SCREAM!!! I CAN HEAR YOU WITH MY TEETH!!! :pun:

 

A tak na serio. Jest za młoda żeby go mieć i zdobędzie go w finale filmu? :fswhat:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No dobrze... Wróciłem z pracy, to mogę napisać więcej :) Ciężko ocenić coś po raptem dwóch obrazkach, ale jestem dobrej myśli. Główna bohaterka na pierwszy rzut oka wygląda na niesamowicie sympatyczną postać, którą widzowie z miejsca pokochają. Fabuła zapowiada się znakomicie, a do tego w opisie nie ma nic o bohaterkach poprzedniej generacji, co mnie BARDZO cieszy. Jestem już zmęczony poprzednią ekipą. Bo ile razy można oglądać panikującą Twilight? Albo irytującą Pinkie? A no właśnie...  Poza tym, z miejsca kupiła mnie stylistyka. Pokój wygląda tak, jakby ktoś zrobił zdjęcie z domku dla lalek. Oby tylko animacja nie była "drewniana", a będzie dobrze :YEtmX:

 

Drobna analiza screena:

Spoiler

RCwYCYG.png

 

- na półce stoją figurki M6 - albo to tylko easter egg, albo akcja dzieje się długo po wydarzeniach z serialu, a M6 są jakimiś bohaterkami. 

- na przypinkach są urocze znaczki M6 - ten sam wniosek :)

- na radio (budziku?) znajduje się wyświetlacz, co sugeruje nieco bardziej zaawansowaną technologię

- plakat na ścianie sugeruje, że nasza bohaterka może być fanką Rainbow Dash

 

 

9 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

Jedyną wadą jest to, że będzie go można obejrzeć wtedy, gdy zakupimy pakiet do Netflix.

Dla mnie to zaleta :) Jeśli ktoś nie ma jak opłacić abonamentu, to może kupić jednorazowe doładowanie i sobie obejrzeć. Poza tym, film na 99.9% trafi do sieci w wysokiej jakości (sparklesubs?)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Triste Cordis napisał:

Ciężko ocenić coś po raptem dwóch obrazkach

4chan to przez te dwa obrazki to się chyba załamał pod ciśnieniem. Przeszli przez wszystkie etapy żałoby i to w kilka minut.  Ale ogólnie z tego co widzę wygląda to lepiej niż te pierwsze obrazki co się pojawiły
 

Spoiler

image.thumb.png.a870ce822b89a956c1682498db41045f.pngObrazek powiązany

Słyszałem jakieś też dzikie rzeczy, że nie będzie magii w tej wersji, nie wiem na ile to prawda, ale zdecydowanie wygląda o wiele lepiej niż sądziłem słysząc CGI, chociaż i tak MLP The Movie wyglądało lepiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam śmiałą teorię, że czasy tego filmu to będą wiele lat albo nawet wieków po czasach, które znaliśmy z FiM. Mane6 (oprócz Twilight) nie żyją, bo zwyczajnie przeżyli już swoje życie, a Twilight albo zostaje sama albo też jest już u kresu życia. Szczególnie biorąc pod uwagę jak brzmi fabuła - że jednorożce, ziemniaki i pegazy znów mają się nienawidzić. Czy pojawią się windygo? Coś wątpię by ukrywali to, chcąc nakreslić fabułę, ale podejrzewam, że ci co piszą scenariusz do tego filmu nawet nie znają do końca świata jaki poznaliśmy w serialu. Wydaje mi się, ze możemy doczekać się wielu niespójności w tym zakresie.

 

Graficznie mi się podoba. Animacja też jest w porządku. 

1_2941.gif

Wydaje mi sie, że będzie w tym zupełnie inny vibe niż znaliśmy, więc wiele osób może to odrzucić. Mnie osobiście nie odrzuca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym była osobą z zewnątrz, to powiedziałabym, ze wygląda dużo lepiej niż G4. I chyba jest to najlepsze CGI jakie mogliśmy dostać. Ogółem zapowiada się bardzo fajnie, na pewno lepiej niż "MLP: The Movie". Dobrze, że nie wybrali wersji "robimy Mane 6, ale jeszcze raz i zmieniamy im rasy". Powiązanie z G4 w takiej formie też na plus, bo to z jednej strony coś nowego, a z drugiej nie wypinają się na wszystko co mieli do tej pory.

 

No i ogromny plus, za nieco bardziej realistyczne kucyki może w końcu ludzie przestaną rysować pysk z profilu, kiedy twarz jest z półprofilu. Przypominają mi nieco G2, a to była moja ulubiona generacja pod względem wizualnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy będzie wyjaśnione, co się tam w tej Equestrii zadziało, że cały misterny plan z przyjaźnią... o kant plota rozbić. Design jest przyjemny dla oka, animacje postacie również, więc może coś z tego będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"In the new movie, the pony world of Equestria has lost its magic. Friendship and Harmony have been replaced by paranoia and mistrust, and Ponies now live separated by species."

 

Czyli, ogólnie rzecz ujmując - Twilight zwaliła :P

 

 Scenariusz wydaje się na tyle ciekawy i "postapokaliptyczny" (chociaż to pewnie tylko ja tak uważam), że zaciekawił mnie swoją wizją świata i motywem przewodnim.

Co do animacji - jak pierwszy screen mnie lekko odrzucił, chodź nie całkowicie, to tak następny kadr oraz animacja sprawiła, że zakochałem się w tym.

Nie wiadomo dużo o tym filmie, ale już zrobiło pierwsze dobre wrażenie i widać, że scenarzyści chcą lekko odejść od znanej nam fabuły na rzecz czegoś "dorosłego(?)".

Będę obserwował nowinki, gdyż temat interesujący, kucyki ładne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z powstaniem tego filmu może być jednak problem: zanosi się na spór pomiędzy nami a twórcami tej petycji: https://www.change.org/p/hasbro-cancel-or-postpone-g5-my-little-pony?recruiter=1034274648&recruited_by_id=37701f70-3714-11ea-95f4-27bd3b2cddbb&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=petition_dashboard Dlaczego ludziom nie podoba się piękny wygląd planowanych kucyków? Mi się podobał!

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarianWisniewski napisał:

Z powstaniem tego filmu może być jednak problem: 

Problem? :rainderp:No błagam... Podejście Hasbro do takich petycji można podsumować tak (od ok. 24 sekundy): 

Spoiler

 

 

Na serio myślisz, że Hasbro wycofa się z produkcji filmu, zmarnuje pieniądze i niedotrzyma umowy z Netflixem narażając się na karę finansową, bo jakiejś grupie ludzi, która nie jest targetem nie podoba się nowy wygląd postaci? :wtf: (Czy o co ich tam dupsko boli)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ludzi "nie lubiem, wycofajć, bom nie lubiem" to można podsumować: 

Spoiler

images?q=tbn:ANd9GcRfSr7JsEIa0ZpHP7p8OEu

Zaś co do świata, w którym żyją, cóż:

Spoiler

45192627.jpg

Sama animacja przedstawia się interesująco, choć po pierwszym screenie miałem mieszane odczucia. Sunny strasznie przypomina mi Scootaloo jakby była ziemniakiem, Izzy ma energię Pinkie Pie, zaś Hitch jest pierwszą męską postacią główną w MLP (Spike się nie liczy, tak samo jak Danny Williams, trzecioplanowcy...) i wydaje mi się, że to może być brat Sunny. Historia może się uda, o ile wyjaśnią, co się odjaniepawliło ze wszystkim, co FIM robił przez 9 sezonów. Tak naprawdę obawiam się problemów dzisiejszych filmów/seriali - wpychanie motywów WOKE, wysilonego LGBT i napisanych na kolanie problemów natury etycznej.  Ale cóż, nie skreślam tego, bo a nóż, widelec, wyjdzie łyżka.

Edytowano przez M.a.b
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

Hasbro zbankrutuje, jeśli sprzeciwicie się produkcji filmu!

 

Chwila... Hasbro, potężna firma produkująca zabawki zbankrutuje bo ktoś tam w internecie sprzeciwia się produkcji filmu? Ty nie możesz pisać tego na serio. Jeśli jednak tak, to moją szczerą reakcją jest to:

 

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Przerzucenie się z 2D, na 3D to na pewno ogromna zmiana i może wyjść różnie, chociaż ja pozostaję optymistką w tym temacie. Bardziej martwi mnie pojęcie ,,więcej humoru w serii", spoglądając na twór jakim jest pony life (jak wymazać to z pamięci, proszę?) mam nadzieję że humor w 5 generacji kompletnie nie pójdzie w takim kierunku w jakim poszedł w tym wybryku natury. Poza tym, nowa odsłona z nowymi bohaterami zdecydowanie jest serii potrzebna, z g4 zostało już wyciśnięte wszystko i kontunuowanie tego byłoby po prostu sztuczne

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś ominęło, to Hasbro wypuściło kolejną animację. Ukazuje ona nowe królewskie siostry i bezpośrednie potwierdzenie, że kuce będą miały dostęp do technologii pokroju telefonów. Mamy Pipp ze skrzydłami z siatką na warzywa w składzie półprzeźroczystymi, oraz Zipp ze skrzydłami kolorowymi.

Nie zdziwiłbym się jakby druga z sióstr była w pewnym stopniu odniesieniem do Dash z g4, przez wzgląd na mnogość kolorów oraz dość agresywne spojrzenie.

Zastanawia mnie tylko sprawa latania. Może się czepiam, ale jak na moje, w przypadku gdy Equestria utraciła całą magię pegazy powinny być uziemione, z powodu zbyt małych skrzydeł. Nie wyobrażam sobie za bardzo żeby taki kawał konia był unoszony przez stosunkowo niewielkie skrzydła, ale może władzy więcej wolno:rainderp:

 

Premiera za jakieś 4 miesiące. Trzeba się zorientować w cenniku Netflixa xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...