Skocz do zawartości

Generacja 5 kucyków


Phylian22

Recommended Posts

Siema wszystkim dzisiaj chciałabym z wami omówić temat o kucykach 5 generacji która ma wyjść we wrześniu w tym roku.Moim zdaniem jest to ciekawe i nie mogę doczekać się nowych przygód kucyków pomimo iż to nie będzie to samo co z 4 generacją .Ja na ogół zawsze będę kochać bardziej generację 4 kucyków niż inne.Ale wolę też poznać wasze zdanie na ten temat co o nich myślicie?:twilight8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób nie mogło się pogodzić z końcem G4, powstała nawet petycja do Hasbro o stworzenie jeszcze jednego sezonu. Osobiście jednak uważam, że jeżeli G5 wyjdzie dobrze, to będzie najlepszą rzeczą która mogła obecnie spotkać ten fandom. G4 się wypaliło. Możliwe, że gdyby było inaczej prowadzone, mogłoby pociągnąć jeszcze trochę, ale w obecnym stanie rzeczy nie ma za dużo wątków do poruszania, ani nawet sensownego sposobu. Tu wkracza G5. Znajoma kraina, bo akcja dziać się będzie w Equestrii... ale z trochę innym spojrzeniem. Brak magii i skłócone rasy mogą być ciekawe w odbiorze, stwarzając zupełnie nowe realia. Na pewno z chęcią zobaczę jak Sunny wraz z Izzy, Hitchem itd. stawiają czoła takiemu stanu rzeczy. Mam jednak nadzieję, że nie zrobi się z tego przesadnie poprawny politycznie serialik, bo Netflix z tego co wiem potrafi sporo namieszać w tej sprawie. Na razie jednak nie oceniam pod tym kątem. Życzę piątej generacji jak najlepiej i czekam do tego mistycznego września, ewentualnie na nowe przecieki.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 31.03.2021 o 17:28, Suchar napisał:

Możliwe, że gdyby było inaczej prowadzone, mogłoby pociągnąć jeszcze trochę, ale w obecnym stanie rzeczy nie ma za dużo wątków do poruszania, ani nawet sensownego sposobu.

Zgadzam się. Bronies chcieliby jeszcze jeden sezon, patrząc tylko na ilość. Co niby miałoby być w tym sezonie? Chyba musiało by powstać bum pod tytułem "magiczne odmładzanie bohaterek". No chyba że chcą patrzeć na zrozpaczenie Twilight po śmierci reszty. Jednak to ani nie było by satysfakcjonujące (zbyt przewidywalne) ani odpowiednie. Bo jednak mlp to wciąż bajka dla małych dziewczynek, a sceny śmierci w tym wypadku są zbyt drastyczne.

 

Ogólnie to 5 generacja wcale nie jest taka straszna. Podoba mi się. Mamy tu Equestrię, ale bez magii, a rasy są skłócone. Ktoś mógł by powiedzieć, że to powtórka z historii, przecież mieliśmy to już. Racja, to już było, ale tam jest to tylko tło. Ot, takie backstory equestrii. Natomiast tutaj jest to główny wątek, rzeczywistość. Drugą, powiązana z tą pierwszą rzeczą są główni bohaterowie. Tam było to takie... proste? :rarity3:

Wiem że to bajka, ale chodzi mi o ich pozycję. W gen. 4 mamy taki idealny stan rzeczy w którym jedynymi wadami postaci jest to, że często z czymś przesadzają. Same mane 6 jest swego rodzaju elitą, razem są takimi super-bohaterami, a pojedyncze jednostki również nie są zerem, bo taka na pozór "niewychowana" AJ jest w posiadaniu farmy. Natomiast tutaj mamy zakazaną współpracę. Nie mamy tu elity, a zacofanie kucyki które muszą działać po kryjomu. Całkiem miła niespodzianka.

Czekam na triumfalny wrzesień ;)

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

 Film już mamy. Z tego co patrzałem w internecie to na więcej jeszcze sobie poczekamy. Na wiosnę ma być jakiś specjal, a pełnoprawna seria ma się pojawić dopiero za rok. Jedyne co możemy to cieszyć się tym co mamy. Ja pewnie jeszcze kilka razy obejrzę ten film w międzyczasie

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...