Skocz do zawartości

Jakieś tam. Cosie z MLP.


KLGDiamond

Recommended Posts

Ano siemka:portalface:
Sprawy z pandemią sprawiły, że jesteśmy pozamykani w domach i jest coraz mniej możliwości, aby wyjść jakkolwiek na miasto:sick:. Dlatego postanowiłem rozwijać się... Jakby to rzec... Domowo. W ten oto sposób wykonałem swoje pierwsze... Rękodzieło? Kopytkodzieło? Kopyciodzieło? Broniakodzieło? W każdy, razie jakieś dzieło.  W ten sposób powstały te elementy poniżej. (Przynajmniej te najbardziej udane).



No dobrze chyba należy coś wrzucić... No to tutaj macie niepełną talię Tarota składającą się z dwunastu kart, w których nie występują małe arkana. Tak wiem, głupio pokazywać coś niedokończonego, ale niestety nie ma więcej rysunków:ppshrug:. Ponieważ co prawda każda z dwunastu ilustracji (trzynastu licząc tył) przepięknie i bardzo starannie wykonanych przez jedną z nowych pegasis na forum (dołączyła w tym roku więc jest nowa ok?) @draksodia'ę. No ale niestety te karty przedstawiać mają naszą kochaną Fabrykę Głosów i Głosy Kącika Lektorskiego, a nie mamy aż tylu "pracowników" na składzie. Więc serdecznie zapraszam na kącik:pinkieawesome:


 

Spoiler

No dobrze ale co do kart: 

Każda karta została wydrukowana na papierze technicznym. Wycięte zostały najprecyzyjniej jak się dało nożyczkami i połączone za pomocą taśmy dwustronnej z nadającą im sztywności środkową warstwą, również wykonaną z kartki technicznej, do tak przygotowanej bazy doklejone zostały tyły kart, oczywiście również z piękną ilustracją. Każda karta została zaaliminowana... zalimanowana... zaliminiowana... No oklejona tą taką warstwą folii co ją chroni przed zadrapaniami itd. No!:pinkrage:
Ekhem... Znaczy... No... EEE... Wracając:pinkie3:. Karty mają rozmiary 9cm x 13cm, czyli podwójną wielkość standardowej karty do gry. Jednak z tego co wyczytałem u kart tarota to akurat normalny rozmiar. 

 

Tak czy siak jestem niemal pewien, że byłbym w stanie zrobić to lepiej np: karty możnaby skleić klejem ze względu na... tą folię, która je chroni, ponieważ przez to się tak łatwo nie rozkleją, a jednak poszło na to trochę taśmy. Właśnie takie małe rzeczy sprawiłyby, że wytworzenie, byłoby tańsze, przyjemniejsze i szybsze oczywiście.  Dla fanów statystyk powiem, że tworzyłem je całe 15 godzin:boredstarlight:. Jednak było warto, patrząc na rezultaty. A więc nie przedłużając, oto zdjęcia:

zdjęcie 1 - Wszystkie karty do początku tarota do końca. 

zdjęcie 2 - przykładowy przód i tył karty.

zdjęcie 3 - porównanie rozmiaru kart tarota i zwykłych.

 

1.
173429856_813901832810531_3175988443984021468_n.jpg.4fedd5c4e7221575ebde033a5772dc71.jpg
Dopisek do zdjęcia - No i tu macie spis osób na kartach
GŁUPIEC         - @Half Alicorns Universe
PAPIEŻYCA    - @Nika
CESARZOWA - @Wilczke
CESARZ           - @Dex
PAPIEŻ             - @RedMad
RYDWAN         - @Grento YTP
EREMITA         - @Luksji
ŚMIERĆ           - @Kacper Q (tego też nie mogę znaleźć)
KSIĘŻYC          - @Snowi
Słońce              - @Sun (głębokie wiem)
SĄD OSTATECZNY - @Lisowaty
ŚWIAT                         - @Thunder

2.                                                                                                                                                                                     3.
173307388_2856265227924133_6944800856361549945_n.jpg.f314bbbaf04eeb7c7af5c260204ed2fd.jpg.173935306_379042019822726_999936445402945235_n.jpg.a06eac086c9b50219253c1b96e1e2e08.jpg



PS: TO NIE JEST REKLAMA KĄCIKA, LUB OSÓB NA KARTACH! TWÓRCZOŚCI DRAKSODII OWSZEM BO JA TYLKO WYTWORZYŁEM KARTY Z GOTOWYCH RYSUKÓW, ALE TO NIE JEST REKLAMA KĄCIKA! KĄCIK W ŻADEN SPOSÓB NIE PŁACI LEKTOROM ZA CZYTANIA, ALBO REKLAMOWANIE GO NA FORACH!!! CO NAJWYŻEJ PRZERABIA NIESFORNYCH CZYTJĄCYCH I GŁOSY NA NOWE NOVOXY, ALE IM NIE PŁACI!

Edytowano przez KLGDiamond
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...