Skocz do zawartości

Agent RED

Recommended Posts

Dobrze zobaczyć kogoś nowego, ale chwileczkę, zaraz, drogi kolego... Co robisz tutaj, tu w mojej chacie? Tu mało kto jest, a wy się witacie? Czy drogi ty aby nie pomyliłeś i aż do Everfree zabłądziłeś? Pozwól, kochany, że cię pokieruję, bo dziwnie z imprezą powitalną się czuję. Miejsca raczej mam tutaj za mało, a jak Pinkie wbije, to będzie się działo! Kwiaty, mikstury i medal z kartofla! Ostatnim razem zginęła mi chochla... Ale jeśli w przyszłości poszukasz gościny, to czuj się u mnie jak u rodziny. Chętnie poznaję nowe twarze, ciekawe kto się tu jeszcze pokaże?

 

Przenoszę temat do działu dobrego, ale i tu czasem wpadnij, kolego :zecora3:

Edytowano przez Cahan
  • Mistrzostwo 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Witamy! Do eksplorowania twórczości na forum zapraszamy!

Wpadnij fiki do działu opowiadań poczytać:godpony:! Może sam coś napiszesz to tam je wrzucaj! Jak ci się nie chce ich czytać to na Kącik Lektorski posłuchać ich wbijaj:rarity3:! A jak o słuchaniu mowa to nasze radia są do słuchania gotowe:vinylspin:! Radio Trixie na słuchaczy czeka:trixie:, a Las Pegasus nad swoim nieudanym discordem ubolewa...
W każdym razie dużo do roboty tu znajdziesz, nawet przy komentowaniu innych postów możesz się pobawić! 

Ekhem... Wcale nie próbowałem rymować... Naprawdę!:pinkie3:
Ps: Powiedz coś o sobie? Jak tu dotarłeś? Kto ci powiedział o forum itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No siemka! Też jestem nowa. Tak krótko o sobie: Kocham Starlight Glimmer <3 Jestem tutaj, bo szukam osób, z którymi mogę pogadać na temat Kucyków. Osoby z mojego otoczenia nie za bardzo się nimi interesują. 

Edytowano przez Ni1naX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...