Skocz do zawartości

Dyskusja o filmach animowanych planowanych na nadchodzące lata


MarianWisniewski

Recommended Posts

Jak już wszyscy wiemy, poza filmem My Little Pony na Netflix, planowane jest jeszcze wiele więcej ciekawych filmów animowanych, ale wciąż, pomimo zwiastunów, nie mamy pewności jak będą ocenione. Dlatego otwieram tę dyskusję, byśmy mogli przemyśleć sprawy ich dotyczące, m. in.: Jaka będzie fabuła Arlo the Alligator Boy? Czy, dając przykład z Luca i Turning Red Disney Pixar zmieni swój styl animacji? Czy ludzie pogodzą się z fabułą i filmowym projektem postaci z Psiego Patrolu? I czy Piotruś Królik 2: Na gigancie lepiej przyciągnie widzów niż jego poprzednik? Zapraszamy do dyskusji!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

Jaka będzie fabuła Arlo the Alligator Boy?

Nie "jaka będzie", a "jaka jest". A jest następująca: 

"Gdy marzyciel Arlo — pół‑chłopiec, pół‑aligator — dowiaduje się, że pochodzi z Nowego Jorku, postanawia opuścić swój bezpieczny dom na bagnach i udać się na poszukiwania dawno zaginionego ojca" (źródło - filmweb). Arlo jest już dostępny na Netflixie. 

 

 

Cytat

Czy, dając przykład z Luca i Turning Red Disney Pixar zmieni swój styl animacji?

Styl animacji oraz "kreska" dostosowane są do potrzeb konkretnego filmu. Luca będzie mieć płynną animację, ale kto wie czy Pixar nie zrobi kiedyś czegoś w stylu filmów Lego albo genialnego Spider-Man: Uniwersum? No, ale takie gdybanie nie ma najmniejszego sensu. 

 

Cytat

Czy ludzie pogodzą się z fabułą i filmowym projektem postaci z Psiego Patrolu?

A dlaczego mieliby się nie pogodzić? Serio... Nie rozumiem pytania. Przecież Psi Patrol to nie Gwiezdne Wojny, czy coś z MCU i nikt nie oczekuje ciągłości fabularnej. Dzieciaki będą zachwycone, zaś rodzice zrozpaczeni, bo trzeba będzie iść na to do kina i kupić filmowe zabawki. :rainderp: Co prawda lubię oglądać animacje, ale Psi Patrol jest dla mnie zdecydowanie zbyt dziecinny. Mówiąc krótko, nie interesuje mnie ta pełnometrażówka. 

 

Cytat

I czy Piotruś Królik 2: Na gigancie lepiej przyciągnie widzów niż jego poprzednik?

Wątpię. Niestety, ale pandemia robi swoje i wiele kin jest zamkniętych (mam na myśli cały świat, a nie tylko Polskę)

 

Cytat

planowane jest jeszcze wiele więcej ciekawych filmów animowanych, ale wciąż, pomimo zwiastunów, nie mamy pewności jak będą ocenione

Z całego serca polecam nie mieć żadnych oczekiwań do czegokolwiek, a jedynie ciekawość. Nauczyłem się tego późno, bo dopiero przy filmie Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi, ale lepiej późno niż wcale. Po bardzo dobrym Przebudzeniu Nocy oraz doskonałym Łotr 1 oczekiwałem czegoś niesamowitego. A tym czasem dostaliśmy fatalny film z niesamowicie idiotyczną fabułą, dziurawą niczym Jedi po wydaniu rozkazu 66 :burned:

 

A wracając do tematu, to czekam na: 

 

Sword Art Online Progressive: Aria of a Starless Night - co prawda Asuna jest jedną z najnudniejszych postaci w całym SAO, ale być może ta animacja sprawi, że ją polubię? Choć trochę? Tak się bowiem składa, że "Aria of Starless Night" przedstawi losy Asuny, która zalogowała się do SAO z ciekawości. Oby tylko przemiana z "przerażonej, zalanej łzami nastolatki" w słynną, waleczną "Iskrę" nie była zbyt gwałtowna (biorę to pod uwagę). 

 

Luca - ciekawi mnie jaką lekcję życia dostaniemy tym razem? :ziew: Obstawiam coś o tolerancji. Tak czy siak, zapowiada się ciekawie, a ja jestem spokojny o jakość i poziom wykonania. Pixar nigdy nie zawodzi. 

 

Spider-Man: Uniwersum 2 - pierwsza część to jedna z najlepszych animacji jakie kiedykolwiek widziałem. O sequelu wiadomo tyle, że będzie w 2022 roku (o ile premiera nie zostanie przesunięta). Mimo to, czekam. 

 

MLP: Film 2 - na koniec zostawiłem sobie kolorowe osiołki w wykonaniu Netflixa. Nie mam żadnych oczekiwań co do tego filmu. Zobaczymy co z tego wyjdzie... 

Edytowano przez Cipher 618
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...