Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Cześć!
Konto na tym Forum mam od początku 2020 roku, ale dopiero teraz odważyłem się tu cokolwiek napisać xD
Fajnie jest się udzielać na forach, ale na początku trochę się wstydziłem i bałem, bo im więcej osób będzie mogło przeczytać to co piszę to tym większa szansa ze trafie na kogoś wrednego, albo niemiłego. Jednak patrząc na użytkowników tego forum i tej społeczności to są tu w większości mili, fajni i pozytywni ludzie. My Little Pony zacząłem oglądać kilka lat temu. Obejrzałem wszystkie 9 sezonów i wszystkie odcinki. Teraz odświeżam sobie trochę te serie przez oglądanie odcinków 7 sezonu na TVP ABC. Bardzo lubię też przeglądać arty na derpibooru albo na deviantartcie, sam próbuję rysować i idzie mi w marę dobrze.  MLP to jedna z moich ulubionych kreskówek, jak nie ulubiona. Bardzo podobają mi się rozwinięte portrety psychologiczne bohaterów serialu, przyjemny humor i pouczający charakter oraz wyciąganie morałów. Zdecydowanie moim ulubionym kucykiem jest Starlight Glimmer. <3 Bardzo podoba mi się w tej klaczy jej charakter, oraz to w jaki sposób pokonała swoje słabości i stała się jednym z ważniejszych bohaterów w późniejszych sezonach. Czasami mogę znaleźć w jej zachowaniu, charakterze i jej celach trochę relatywnych rzeczy, więc bardzo lubię się z nią utożsamiać. Ostatnio robię trochę artystycznych rzeczy jeśli chodzi o MLP. Lubię malować i rysować kucyki, namalowałem sobie znaczki moich ulubionych kucyków na moich kubkach oraz od dłuższego czasu próbuję szyć pluszaki. Z czasem idzie mi coraz lepiej, mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zrobić własnoręcznie wykonaną maskotkę Pinkie Pie.

• Upvote 6

Cześć! Jak właściwie trafiłeś na to forum? Ktoś Ci polecił? A może znalazłeś link przypadkiem? :pinkiesmile:

A, i czy lubisz czytać fanfiki? Jeśli tak, to zajrzyj do ich działu; jestem przekonana, że znajdziesz coś dla siebie. Znaczy się, o ile już tego nie zrobiłeś, skoro siedzisz tu już z rok. :NjdaT:

• Like 1

Dziękuję za miłe powitanie! :pinkieawesome: 

Szczerze to trafiłem tu przez przypadek. Kiedyś znalazłem to Forum i pomyślałem, że założę sobie konto. Mimo, że mam konto długo to nie obserwowałem tematów zbytnio i nie śledziłem aktywności. Lubię czytać fanfiki, więc chętnie poczytam sobie twórczość tutejszych użytkowników w wolnym czasie.

• Like 1

NO Hejka
Nawet jeżeli spotkałbyś jakiegoś szona to przejdź obok niego obojętnie :NjdaT: Kilka jest takich nieciekawych kucy w fandomie i nic się z tym nie zrobi 

• Upvote 1
  • Like 1

No witam towarzyszu:portalface:. Widzę szanujemy Starlight:starcute:XD.

Nie no a na poważnie to witamy w naszym gronie po tak długim czasie... Obecności? No bo wcześniej byłeś, ale jednak cię nie było bo nic nie pisałeś...:TaTds: W każdym razie życzę baaaaardzo miłego pobytu:pinkieawesome:. No i zapraszam na Kącik Lektorski (wbrew pozorom wcale nie płacą m za reklamę:rumors:), a także inne tego typu zgrupowania na forum jak np. KKPF, ale  to zaproszenie zapewne da ci któryś z jego zarządców. No chyba, że jak zwykle nie będzie im się chciało. No to ja spadam a ty się rozgość:portalflank: