Skocz do zawartości

moje pierwsze uszyte ever


Saphirrr

Recommended Posts

Witajcie nie wiem czy to doby dział.  jednak chcę się podzielić czymś co uszyłem wiem ze to nie jest jakieś super, ale to moja pierwsza przygoda z maszyną do szycia igłą i nitką do tej pory tylko jakieś drobne naprawy stylu podszycie czegoś. Wstawiam link do dysku google ze zdjęciami https://drive.google.com/drive/folders/180hd7JvC0qb4SCY3tiCFX_qYJJs2J5gC?usp=sharing

20210517_221219_1.JPG

  • Mistrzostwo 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy taki projekt...:stare: Jest naprawdę dobre. 
W sensie serio to jest poziom takiego nie za dobrego, ale przyzwoitego pluszaka. Aż chce się go przytulić i wyssać całą zgromadzoną miłość z jego pluszu:chrysalhug:... Znaczy przytulić! Po prostu przytulić!:pinkie3:
No ale najgorzej ci chyba wyszła grzywa i róg.  Widać, że to najbardziej do poprawy. Plus wydaje mi się, że jedno kopytko jest płaskie a reszta zaokrąglona. Nie znam się na tym ale chyba lepiej wybrać jeden design.

 

W każdym razie masz potencjał. Powodzenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się jeszcze wiele nauczyć :), tak jak pisałem nigdy nic nie szyłem praktycznie. Róg rzeczywiście jest przyduży, ale to dlatego, że nie robiłem go z oryginalnego wykroju i bez potrzeby przedłużyłem. Następnego kucyka będę robił juz na pewno dokładniej i chce zrobić ogon i grzywę tez z materiału a nie futra. zobaczymy co mi wyjdzie tym razem:) chcę jeszcze inaczej zrobić oczka bo nie do końca mi sie podobają. Pozdrawiam! 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Najjaśniejsza Celestio! Na najmroczniejsze moce Tartaru jaki postęp!:pinkie4thwall:

Pomijając fakt, że twoja Pinkie najwyraźniej uzależnia się już od używek pokroju papierosów... CZŁOWIEKU CO JEST!? Jestem pod ogromnym wrażeniem! 
W sensie no spójrzże tylko na swojego poprzedniego pluszaka. A teraz spójrz na te równe szwy i tą świetnie wykonaną grzywe! Uszy mają o piekło więcej głębi, a nogi nie wyglądają w końcu jakby ktoś przyszył każdą od innego plusza!:starry: Może oczy trochę za płaskie i bez życia (po prostu mi coś w nich nie pasi, ale są niezgorsze), a z pyskiem jest coś nie ten teges ( wydaje się krzywo zrobiony) ale... :stare:

Jam jest zachwycony ponad miarę! Twój talent ewidentnie dał o sobie znać. Ze zniecierpliwnieniem czekam na kolejne pluszaki, żeby zobaczyć postępy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak jak pisałem ucze sie i popełniam błędy, troszeczke źle uśmiech zrobiłem no i teraz przynajmniej do czasu az nie uzbieram na hafciarke bede wysyłał oczka i CM do haftu, bo ładniej to wygląda i jest więcej mozliwości. Oczy są robione ściegiem na maszynie, pinki pali bez nikotyny więc bez stresu^^

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajnie to wygląda, widać że faktycznie się rozwijasz. Twoje umiejętności rosną, ale Ty też dzięki nim rośniesz. Dzisiaj to szycie pluszaków, ale możliwe że będziesz kiedyś miał dużo pożytku ze swoich umiejętności. Bardzo Ci kibicuje, życzę powodzenia i... dużo radości z szycia. Może To jest Twoja droga by któregoś dnia robić coś ciekawszego niż standardowa praca, kto wie? Umiejętności manualne są cenione, bo nie wszystko zrobią maszyny, zwłaszcza tam gdzie musi pojawiać się hmm... ludzie oko, wrażliwość, element artystyczny.

Może pisze na wyrost, ale był tu kiedyś jeden typ co szył kapitalne pluszaki... miał w ksywce "hory". Myślę, że byłby dumny.

Niech Księżniczka Nocy ześle Ci kreatywne sny we wrześniu :lunaeye:No i uważaj na palce, to Twój skarb :lunaderp:

Edytowano przez Arjen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...