Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Polonius

Warszawski Rocznicowy Ponymeet

Recommended Posts

Razem świętujmy 10-lecie polskich ponymeetów!

RocznicowyMeetBaner.thumb.jpg.0325b99d69115a131ff586ad743aee1c.jpg

Szybkie informacje:

*Kiedy? 21 sierpnia 2021
*Gdzie? Park Skaryszewski, Warszawa
(Zbiórka o 12:00 pod Stadionem Narodowym, wejście od strony Ronda Waszyngtona)
*Za ile? Za darmo

*Link do wydarzenia: https://fb.me/e/4AcrUTXzG

*Link do rejestracji: https://forms.gle/8SgoVtFiBcMC5Vdr8

 

 

Serwus!

21 sierpnia 2011 roku grupka 5. osób z Polfursu i Ponychana postanowiła spotkać się na żywo w Warszawie. Pretekstem do spotkania była wspólna fascynacja stosunkowo nowym serialem animowanym opowiadającym o przygodach pastelowych kucyków - My Little Pony: Friendship is Magic.

 

W tak skromnych warunkach odbył się pierwszy w Polsce Ponymeet, czyli spotkanie Bronies tj. dorosłych fanów MLP:FiM. Jednocześnie dzień ten stanowi symboliczny początek Warszawa Bronies czyli najstarszej i wciąż aktywnej społeczności lokalnej w naszym kraju.

W ciągu następnych 10 lat fandom Bronies w Polsce znacznie się rozwinął. Odbyło się wiele ponymeetów i konwentów mogących poszczycić się wielokrotnie liczniejszą frekwencją a fandomy lokalne zawiązały się w wielu większych miastach. I choć pandemia Covid-19 uniemożliwiła spotykanie się na stacjonarnych wydarzeniach, zostały one zastąpione przez eventy w sieci.

 

Mimo, że obecnie kameralne, niezorganizowane spotkanie nie robi już żadnego wrażenia, warto przypomnieć o tym istotnym w historii naszej społeczności wydarzeniu. Dlatego w jego 10 rocznicę, w sobotę 21 sierpnia 2021 roku serdecznie zapraszamy do Warszawy na ponymeeta w starym, luźnym stylu. Nie uświadczycie na nim kolejkonu, sal, wejściówek, helperów i jasno określonej organizacji. Będzie za to miła atmosfera pięknej w swej prostocie i nieskrępowanej integracji, na którą pozwala otoczenie i przestrzeń Parku Skaryszewskiego.

Ponymeet nastawiony jest przede wszystkim na luźne atrakcje. Lubisz rysować, chcesz pograć w planszówki, porzucać freesbee i pobiegać za piłką? Na pewno znajdziesz osoby, które chętnie do Ciebie dołączą! Masz pomysł na jakąś atrakcję, prelekcję, konkurs a może sesję RPG? Nie krępuj się, ogłoś to na wydarzeniu fb albo już bezpośrednio na meecie, a ilość chętnych może Cię pozytywnie zaskoczyć!

 

Pamiętajcie - meet jest przede wszystkim organizowany przez Was samych! To co będzie dostępne i oferowane zależy od Waszych chęci i zaangażowania. Przynieście przybory do rysowania, przynieście swoją ulubioną planszówkę lub karciankę, przynieście freesbee, piłkę lub zestaw do badmintona. Ale przede wszystkim przynieście ze sobą samych siebie i dobry humor!

 

 

***

Uwaga covidowa - wg obecnych przepisów limit uczestników wydarzenia "pod chmurką" nie uwzględnia osób zaszczepionych, dlatego na wszelki wypadek warto mieć ze sobą potwierdzenie szczepienia. Pamiętajcie też o ogólnych zasadach bezpieczeństwa, weźcie ze sobą trochę płynu do dezynfekcji oraz dużo wody do picia.

Edited by Polonius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rejestracja na wydarzenie zakończy się w niedzielną noc 8.08. Jeżeli chcecie się wybrać a jeszcze się nie zarejestrowaliście, to warto, choćby dla samego IDka. W końcu 10-lecie ponymeetów obchodzi się tylko raz i głupio nie mieć pamiątki z tego wydarzenia w swojej kolekcji:MJTQO:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...