Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
Ulman

Equestria War Scars [NZ] [Violence] [Adventure] [Postapocalyptic]

Recommended Posts

Witam Serdecznie!

Oto mój dosyć spory i jak na razie jeszcze powstający projekt post apokaliptycznego opowiadania. Fabułę oparłem w zasadzie na przełomie 7 i 8 sezonu MLP:FiM. W zasadzie dlatego, że wtedy zacząłem to tworzyć i kolejne zmiany zaczynały się gryźć.

Rozdziały będą się ukazywały raz na jakiś czas bez wyznaczonych terminów gdyż projekt ten jest robiony w wolnym czasie. O każdym nowym rozdziale będę też informował!

Jeżeli chodzi o sam świat: Są to realia postapokaliptyczne bardziej wschodnie niż zachodnie, to znaczy bliżej im do Stalkera, czy metro niż Fallouta czy Wastelanda. Uniwersum jest też mojego autorstwa i wraz z opowieścią będzie ono coraz bardziej rozbudowywane.

Historia składa się z głównego trzonu oraz okazjonalnych bocznych historii (na razie jest 1). Ale nie będę tłumaczył i tym samym spolerował całej historii.

Jeżeli dostrzeżecie jakieś błędy, lub będziecie mieli jakieś uwagi to bardzo prosiłbym o komentarz pod postem, lub komentarz w dokumencie gdyż taka opcja jest dostępna

No! Miłego Czytania!

EnXj9ORQr3qnWODP7P3wDV6FNM6ciJ0xg7eY4k5RdniIjdnFADD7WX4zyjMbUkgd2a_XAtB48BYTY4om3KuKYtI_jbulWdoRAVoeZsGUzKCoj-FJOQ9AXFGst2yAHhWaD1o9twSW=s0

Ten obraz to szczyt moich umiejętności rysowania na komputerze

Część 1

Wprowadzenie

Prolog

Rozdział 1

Rozdział 2

Rozdział 3

Rozdział 4

Rozdział 5

Rozdział 6

Rozdział 7

Rozdział 8