Skocz do zawartości

Niespodziewany powrót - Czeeść kochani


Fierce Impala

Recommended Posts

Hej wszystkim,

tej nocy naszła mnie taka nostalgiczna refleksja, przypomniałem sobie o tym forum i jednocześnie naszła mnie chęć odświeżenia serialu jak i całego fandomu - także chciałem się przywitać i zobaczyć jak się sprawy mają! :- )

 

O sobie, tak po krótce mogę napisać, że jestem muzycznym świrem, trochę grywam w gierki (często retro), czasem rysuję, lubię podnieść książkę, a w upalne lato ożywam i wskakuje na rower, deske albo podróżuje tam gdzie mnie nie było B) 

 

Tak swoją drogą, kiedy to było takie boom i szczytowe ilości osób na forum? Coś kojarzę, że okolice 2016?

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! O historii forum co prawda nie jestem w stanie za dużo powiedzieć, ale zawsze fajnie widzieć kogoś nowego. Skoro lubisz czytać, to polecam Ci dział fanfików. Zakres tematyczny jest tak szeroki, że prawie na pewno znajdziesz coś dla siebie. :celgiggle:

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Fierce Impala napisał:

Coś kojarzę, że okolice 2016

Koniec 2012 / początek 2013, później stopniowo spadało z okazyjnymi skokami na początku każdego nowego sezonu.

 

Łelkam bak, hef fun und things.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Midday Shine said:

Skoro lubisz czytać, to polecam Ci dział fanfików. Zakres tematyczny jest tak szeroki, że prawie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Hej, właśnie miałem okazje już kiedyś coś tam się zaczytywać, więc chętnie przejrze dział B) Pamiętam chyba tylko SilentPonyville i Rainbow Factory(?) 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuuuuuuu, witaj, witaj :D

Tak się dziwnie złożyło, że mnie też wzięła nostalgia, więc postanowiłem wrócić na chwilę na stare śmieci i również zobaczyć jak to miejsce się jeszcze miewa. Miło poznać <3
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER! Więcej niewinnych dusz do nagięcia do swojej woli:ivXRI:! EEEE... Znaczy co?!
Witamy witamy! Tulimy i przyjmujemy z powrotem z otwartymi ramionami!:pinkiehug:    Standardowo zapraszam na Kącik Lektorski gdzie codziennie czytamy fanfiki, oraz na KKPF gdzie gromadzą się znawcy tychże, a także innych tekstów bardziej poza-fandomowych. (Uważaj na Cahan, jeżeli dasz się podejść to zamknie cię w piwnicy i siłą każe czytać swoje fiki:rumors:) A tak to się rozgość. 

 

Cytat

Pamiętam chyba tylko SilentPonyville i Rainbow Factory

Sam dopiero "nadrabiam" twórczość, ale jeżeli spodobało ci się RF, albo nawet jeśli się nie spodobało to pewnie z chęcią obczaisz nową część. Nie jest to już czyste gore, ale naprawdę dobry tekst +mamy go w wersji przetłumaczonej przez Scrolla, który odwalił kawał dobrej roboty. 

No to tyle krzyż... znaczy EKHEM! Tulas na drogę i miłego pobytu!:pinkie:

Edytowano przez Cahan
Poprawiłam błąd ortograficzny ~Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2021 o 15:30, Fierce Impala napisał:

Hej, właśnie miałem okazje już kiedyś coś tam się zaczytywać, więc chętnie przejrze dział B) Pamiętam chyba tylko SilentPonyville i Rainbow Factory(?) 

 

Fanfików Ci u nas dostatek, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Najlepiej skorzystaj z listy i wpisuj tagi, tytuły lub autorów, a na bank znajdziesz coś dla siebie :D

 

 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...