Skocz do zawartości

Swift Hoof: Bizony z Enceset [Oneshot] [Violence] [Adventure]


Kosmo

Recommended Posts

Dobry Wieczór.
Chciałbym podzielić się swoim pierwszym fanfikiem.
Opowiada on o pewnym ogierze który to przybywa do pewnego miasteczka

w celu rozwiązania pewnego problemu. Problemu bizonów atakujących Enceset.

Świat został delikatnie zmodyfikowany bowiem akcja dzieje się w czasach kiedy to

Equestria nie była jeszcze zjednoczona będąc podzielona na pomniejsze państewka.

Fanfik zawiera przekleństwa i sceny walki więc nie jest dla każdego.

 

Link do fanfika
https://docs.google.com/document/d/1dcD9uY8qJhavTUeRfscXbUUOJnRj4UJFt5f9dAlu7ms/edit?usp=sharing
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam!

 

Dawno nie dawałem tyle sugestii co dziś. Ogólnie standard, brak myślników, Harry Potter i Zaginione Przecinki i tego typu rzeczy. Poza tym bez tragedii. Jedynie dziwi mnie rozmiar czcionki. Czemu 16? 14 to już by było dużo.

 

Ogólnie jest to całkiem znośny fanfik przygodowy. Mamy tu historie o miasteczku, które ma problemy z bizonami. Nasz bohater, pegaz imieniem Swift Hoof, zostaje wysłany przez władze kraju, by pomóc w tym palącym problemie. Nic odkrywczego, ale  czyta się przyjemnie. Wszystko ma jakiś sens, chociaż nie powiem, dość długo zastanawiałem się nad walką ciastami, ale ostatecznie stwierdziłem, że ma jakiś sens.

 

Klimat jest także typowy dla tego typu opowiadań. Nie jest to więc opowiadanie ciężkie, a raczej do przeczytania w chwili wolnej.

 

Głowna postać, choć wiemy o niej dość nie wiele, jest całkiem wiarygodna i nie jest zbyt OP, a to też plus. Reszta postaci wypada też całkiem dobrze.

 

Poza tym… bo ja wiem? No jest to całkowity standard. Jeśli ktoś szuka jakiejś w miarę krótkiej, trzymającej się kupy przygodówki, to jest to nie najgorszy wybór, chociaż znajdą się na forum lepsze fanfiki. Umiarkowanie mogę polecić.

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...