Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
Grento YTP

Opiumowe Dziewczęta i Kult Sombry [NZ] [Crossover] [Violence] [Action] [Adventure] [+18] [S.T.A.L.K.E.R.] [EqG]

Recommended Posts

49149085_opiumowe_dziewczeta_3fgcvhbnmJESZCZEMNIEJSZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.thumb.png.27858828c71a4147dc22a0af595b1853.png

 

Opiumowe Dziewczęta i Kult Sombry

 

Minęło wiele stuleci, odkąd Zebrica ponownie otwarła się na świat zewnętrzny. Zbuntowany Władca Śmierci wygnał Kult Zargo z wybrzeży kontynentu i nawiązał kontakty z Equestrią, do której zaczęło przypływać wiele egzotycznych stworzeń. Wraz z nimi, zza oceanu, przekradło się nieznane kucykom niebezpieczeństwo. W erze panowania Księżniczki Twilight, to krew będzie najcenniejszą walutą; krew Starlight Glimmer oraz jej córki. Tylko dzięki niej kultyści mogą przyzwać z zaświatów króla Sombrę i osadzić go na swoim tronie, aby mógł im przewodzić. Po dwudziestu trzech latach, dawny tyran Kryształowego Imperium otrzyma kolejną szansę, jednak będzie czymś innym niż przed laty.

 

Władczyni Equestrii postanawia ukryć dwie klacze w Canterlot High, w domu pani pułkownik Fluttershy mieszkającej z nieusłuchaną córką. Nie wiedzą o tym, że Sombra już na nie czeka. Zmagania z dużo silniejszym wrogiem nie będą odmierzać sekundy, lecz szumiąca w żyłach krew.

 

***

 

Witam wszystkich serdecznie!

 

W ten oto sposób rozpoczyna się opowieść, która, jak mniemam, potrwa trochę czasu. Jest to projekt, który kiełkował w mojej głowie od dłuższego czasu, no i oczywiście zmieniał się na przestrzeni miesięcy. Początkowo miało to być coś zupełnie innego...  Ale do rzeczy. Niniejszy fanfik jest czymś w rodzaju spin offa do innego dzieła o tytule S.T.A.L.K.E.R. Equestria Girls "Spełniacz Życzeń", jednakże jego powiązania z tą historią są niewielkie, tak więc znajomość Stalkera NIE JEST WYMAGANA, choć może pomóc w niektórych wątkach. W "Opiumowych Dziewczętach" fabuła skupia się na nowym pokoleniu, nowych czasach (trochę ponad to, co było w ostatnim odcinku MLP) oraz na Zebrice (już na późniejszym etapie fanfika). Klimat nie jest tak ciężki jak w Stalkerze, właściwie to momentami jest nieco randomowy. Ogólnie ta opowieści przeplata momenty ciężkie z weselszymi, ale wydźwięk historii nie jest w mojej opinii drastyczny. 

 

Tag +18 jest tu nie bez powodu. Pomimo tego, że nie będzie żadnych treści z zakresu pornografii czy gore'u, to będą się zdarzać momenty niezalecane dla młodszego odbiorcy. Przyznam, że to dziełko miejscami zalatuje erotyką, jednak nie wykroczy to poza granice wcześniej publikowanego Stalkera.

 

Fanfik zawiera również język stworzony specjalnie na potrzeby występującej w nim rasy; białych podmieńców. Po ukończeniu fika, udostępnię dokument, gdzie będzie opisana gramatyka oraz słownik.

 

Planuję również udostępniać jeden rozdział tygodniowo, w każdy piątek, zaczynając od teraz. Ciekawe, czy mi się to uda... (śmiech politowania :ming:).

 

Chcę również mocno podziękować moim korektorom; @Sun oraz @RedMad za pomoc!

 

Okładka autorstwa Magfen. Logo wykonała @Stormy Mood. Wam również bardzo dziękuję!

 

Oto lista rozdziałów;

 

 

Odcinek 0 – Przerwana Ceremonia (16.07.2021)

Odcinek 1 – Zaciskające się szpony (23.07.2021)

Odcinek 2 – Dziwne Miejsce (30.07.2021)

Odcinek 3 – Nocny Przybysz (06.08.2021)

Odcinek 4 – Promil Mocy Sombry (13.08.2021)

Odcinek 5 – Pierwsze Starcie z Sombrą (20.08.2021)

Odcinek 6 – Przykre Konsekwencje (29.08.2021)

Odcinek 7 – Droga do Equestrii (03.09.2021)

Odcinek 8 – Sombra-Pijawka (10.09.2021)

Odcinek 9 – Siła Białych Podmieńców (17.09.2021)

 

 

 

 

 

 

Zapraszam oczywiście do czytania i dzielenia się swoimi wrażeniami oraz uwagami w komentarzach poniżej. 

 

Pozdrawiam!

 

Edited by Grento YTP
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę późno, ale zawsze! Kolejny rozdział i kolejne dramy z młodymi niewiastami. Ach, no i Sombra powoli wychodzi z cienia. Nie można marzyć o niczym lepszym.

 

Odcinek 4 - Promil Mocy Sombry; https://docs.google.com/document/d/1nrbJMnJU2slQA0OdKYbWUt4YODVfTJPLns9by3pXHuo/edit

 

Zapraszam do czytania i pozdrawiam!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O rety, nie wierzę, że to wciąż się ukazuje! Nie no, żartuję. Jak już raz coś zacząłem, to już skończę; choćbym miał przypłacić to moją klawiaturą. No okej, w takim razie podsyłam Wam kolejny rozdział, oto on:

 

Rozdział 9 "Siła Białych Podmieńców": https://docs.google.com/document/d/1VwC-dc1i-27K6bh_PlY6ewjORtNFnrRe1KHphhh3f8o/edit

 

Życzę miłego dnia wszystkim tym, którzy czytają (czyli praktycznie nikomu), ale również wszystkim tym, którzy nie czytają (co stanowi jakieś 99,99999999999999999999999999999999999999999999999% populacji, no bo wiecie ja to czytam i mistrz Sun również, ale on jest korektorem).

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...