Skocz do zawartości

Trailer 5 generacji kucyków


Phylian22

Recommended Posts

2 godziny temu, Rafael napisał:

Chodzi tobie o trailer netflixowej adaptacji ??

 

Chodzi o film którego premiera będzie na Netflixie i będzie początkiem 5 generacji.

A to jego trailer:

Spoiler

 

To nie będzie Netflixowa adaptacja  tylko film od Hasbro a ze względu na takie a nie inne czasy zamiast być w kinach będzie na Netflixie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten zwiastun i jestem oczarowany. Gdy tylko powiedzieli, że G5 będzie robione w technice CGI to oczyma wyobraźni widziałem coś takiego:

Spoiler

2015-07-23_00002.jpg 

 

Na szczęście animacja stoi na najwyższym poziomie. Mimo to, nie mam wielkich oczekiwań. Nie raz, i nie dwa zwiastun był lepszy od filmu. 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie ponownie ten trailer (świetny, oby i film też taki był) , i moją szczególną uwagę zwróciła mniej więcej 2 minuta. Przez chwilę pokazują pegazy, które wznoszą się w powietrze. To prawdopodobnie potwierdza, że w filmie faktycznie uda się naszym mane 5 przywrócić tę magię. Cóż, można się było tego spodziewać, ale osobiście uważam, że ciekawiej by było, gdyby działo się to na przestrzeni serialu, a nie filmu. No bo skoro przywrócą magię od razu, to o czym będzie serial? O odbudowywaniu zaufania między rasami? Czy przypadkiem nie trzeba tego zrobić najpierw, żeby magia wróciła? Bo jeśli tak, to sprawienie, żeby wszyscy porzucili swoje uprzedzenia w takim krótkim filmowym czasie wydaje się nieco naciągane. A może magię trzeba przywrócić w jakiś całkiem inny sposób? Jak myślicie, jak to z nią jest? Macie jakieś spekulacje?:lunathink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Doctor Nicholas napisał:

 Macie jakieś spekulacje?:lunathink:

Serial będzie o wszystkim i o niczym, tak jak FiM. To, że film jest wstępem do serialu nie oznacza, że ma nie mieć zakończenia. Doskonałym przykładem jest tutaj pełnometrażowa animacja, Wojny Klonów. Fabuła filmu to taki duży prolog do serialu. I nie nakręcałbym się na niesamowitą, złożoną fabułę. Obstawiam prosty, naciągany scenariusz:

 

1. Kuce są podzielone, magia wyparowała w tajemniczy sposób. Można ją przywrócić za pomocą jakiegoś tam artefaktu.

2. Główni bohaterowie wyruszają na poszukiwania. Pokazuje się złoczyńca, który chce zdobyć artefakt.

3. Konflikt w grupie (bo być musi). Wszyscy rozchodzą się do domów (w tle piosenka o porażce, główna bohaterka płacze). Złoczyńca zdobywa artefakt.

4. Jakaś postać mówi, że nie wolno się poddawać. Ekipa znowu razem (obowiązkowo piosenka). Wyruszają do walki ze złoczyńcą.

5. Wielki finał, morał o tym, że prawdziwym źródłem najprawdziwszej magii jest przyjaźń a nie artefakt. Złodupiec dostaje łomot, a kuce śpiewają radosną piosenkę o przyjaźni. 

 

6. Ciąg dalszy w serialu... 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh my God. Jak ja dawno się nie logowałem na tę stronę! (musiałem hasło resetować :P)

Po zakończeniu 4 gen (oraz perfidnym przerwaniu EG bez dawania mu legitnego zakończenia "wściekłość.jpg") myślałem że ten wieloletni etap mojego życia mam już za sobą. Wiedziałem że ma istnieć 5 gen, jednak nie spodziewałem się go tak "szybko".

 

Trailer obejrzany. Trochę cringeu jak to jest z większością trailerów animacji, więc nie winę go za to (a może tak już się dzieje z człowiekiem gdy ma ze 20 lat?). Animacja przyjemna dla oka, raczej bez zastrzeżeń. Widać też smaczek jakim są figurki mane 6 w kadrze, a za szczegóły się szanuje:

Spoiler

image.png.57be49424cf017f8932ba02e7b311c01.png

Także tak, pewnie obejrzę gdy znajdę czas i może wtedy będzie o czym mówić so to speak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...