Skocz do zawartości

Witajcie zacni forumowicze


Doctor Nicholas

Recommended Posts

Witajcie wszyscy, jestem Doktor Nicholas. (Nie koniecznie z licencją medyczną:rumors:)
Właściwie trafiłem na to forum dosyć dawno temu, chyba jeszcze w 2013 roku. Co prawda nie założyłem wtedy konta, ale uwielbiałem czytać wszystkie tematy z cyklu "Zapytaj xxx". Szczególnie Zapytaj Lunę. Najwyraźniej wtedy była jeszcze stara edycja tej zabawy. W każdym razie, dopiero niedawno ponownie natknąłem się na forum, no to sobie pomyślałem: "A czemu nie, zaraz piąta generacja, może być ciekawie. A przy okazji kogoś poznam."

I tak oto jestem. Teraz już student, lat 20. Kucyki oglądam od kiedy zaczął się sezon trzeci. Przeczytałem kilka fanficów, Antropologię, Past sins, kilka mniejszych opowiadań i pewnie coś jeszcze. Czasem nawet sam pisałem różne historyjki, ale raczej jako zabawa, niż coś do publikacji. Ale za to chętnie pisałem role-playe. Oj tak, sporo się tego napisało swego czasu.
Jeśli chodzi o zainteresowania... hm... to na przykład, trochę pisanie, już wiecie. Czasem też rysuję, czy to na papierze, czy na komputerze. W wolnym czasie zdarza mi się też nieco programować. Najchętniej programuję gry!
A, tak, dlaczego mam wilka na profilowym? Przyznaję się, liznąłem też nieco społeczności furry. Swoją drogą, zauważyłem, że zaskakująco często napotyka się osoby, co siedzą i w kucach i w futrzakach.
I to by było na tyle. A tak przy okazji, potrzebuję obiektów testowych do przeprowadzania na nich niemoralnych eksperymentów :cheese:wolontariuszy, którzy pomogą mi zapracować na moją licencję medyczną. Ktoś chętny? Nie? No dobra, poradzę sobie z tym co mam. :shrug2:
W każdym razie, cieszę się, że w końcu tu jestem!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mam parę pytań:giggle:

1. 

A nie czekaj... Kurde już na wszystko odpowiedziałeś:pinkie4thwall:! I co ja teraz pocznę, nie mogąc wrzucić swojej zwyczajowej ankiety pytań dla totalnie losowej osoby, którą właśnie poznałem w internecie za pomocą liter zwanych alfabetem, wpisywanych na wirtualne kartki:despair:?! O! Wiem. 

Czyli mówisz, że prowadzisz pewne badania? Ja także jednak w nieco mniej humanitarny sposób:chainsaw:. Spokojnie mam licencję. Więc zróbmy deala:
Ty będziesz moim wolontariuszem przez tydzień, a potem ja twoim:ivXRI:. O ile dożyjesz.

A tak serio to witam i zapraszam na Kącik Lektorski, oraz K.K.P.F. (Nie podsyłam linków bo jestem leniem i mi się dzisiaj nie chce). Życze miłego pobytu i wielu chętnych na badania.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Z góry przepraszam za moją gramatykę (ale też to u mnie leży)

Witajcię byłem biernym obserwator tego forum i niewiem jak zacząć, od lat nie  rozmawiałem z ludźmi i nie dokońca  wiem jak zacząć.

 

Edytowano przez haza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...