Skocz do zawartości

Sparklesubs padło.


Recommended Posts

5 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

I bardzo dobrze. Więcej G4 nie oglądam, bo przez Pony Life staliśmy się wielkim pośmiewiskiem.

Sam z siebie robisz pośmiewisko. I to duże :sweetbook:. Tak czytam te wszystkie lamenty i sam już nie wiem czy mam traktować ciebie jako trolla, czy kogoś, kto ma chorą obsesję na punkcie bajki dla dzieci. Co prawda nie oglądam już MLP:FiM bo mi się znudziło i jakoś od piątego sezonu ani razu nie wróciłem do żadnego starszego odcinka, ale mimo wszystko szkoda tej strony. Była świetnym i bezpiecznym miejscem do oglądania serialu. Mam nadzieję, ze faktycznie powstanie jakiś inny serwis. 

  • +1 1
  • Smutny 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze kojarzę, baza odtwarzana jest tutaj. base.bronies.pl bo ta strona jeszcze jakiś czas temu nie istniała.

 

  

14 godzin temu, Fanuś napisał:

Pony Life, wcale nie jest takie złe

Nie, Pony life to shit. Jak chcesz konie, to chyba lepszą animacją jest już niekucykowa Filly Funtasia. Odcinki można na YT znaleźć. Brak w nich jedynie polskich napisów, serial został przez kogoś przełożony na polski ale oczywiście linku do napisów publicznie nie mogę podawać, bo na mega leżą.

Edytowano przez Vulture
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Fanuś napisał:

Marian - faktycznie - marudny jesteś i to bardzo. I w pełni zgadzam się z Cipherem, odnośnie tego, że robisz z siebie pośmiewisko. Jeżeli o mnie chodzi, oglądanie skończyłem na 8 sezonie. Obejrzałem też finał 9. Za pozostałe odcinki, jakoś nie mogłem się zabrać, czego bardzo żałuję. Pony Life, wcale nie jest takie złe. Obejrzałem wszystkie odcinki. Niektóre kilka razy. Nie podobały mi się tak naprawdę 4. I jeżeli będzie jeszcze kiedykolwiek okazja do obejrzenia - chętnie to zrobię. 

Masz rację. Może G5 będzie już lepsze, ponieważ nie skrytykowałem Nowego Pokolenia ani razu. Może lepiej wróćmy do tematu o problemie że Sparklesubs i jaką stroną można Ją zastąpić.

Edytowano przez MarianWisniewski
Chciałem skupić wszystkich na tutejszym temacie.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...