Skocz do zawartości

Odcinek 7: May the Best Pet Win (Konkurs pupili)


Lukiner

Recommended Posts

To ja może powtórzę pytanie: Czy jestem jedyną osobą, która czuje poważny niedosyt po tym odcinku? :| Widzę, że każdemu się podoba, ja mimo najszczerszych chęci (bo RD jest moim ulubionym kucykiem) nie potrafiłem tam znaleźć niczego fajnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może powtórzę pytanie:

Czy jestem jedyną osobą, która czuje poważny niedosyt po tym odcinku? :|

Widzę, że każdemu się podoba, ja mimo najszczerszych chęci (bo RD jest moim ulubionym kucykiem) nie potrafiłem tam znaleźć niczego fajnego.

you are not alone bro!!

gdyby nie piosenka to ten odcinek byłby jakiś taki pusty dla mnie (nawet "deal with it" RD nie ratuje tego odcinka). Ostatnie sekundy odcinka dały jakiś sens dla tego żółwia...ale i tak sokół byłby lepszy i pragnę zapomnieć o tym czymś... dobrze że RD znajduje się u mnie gdzieś pod koniec listy best postaci, bo pewnie wtedy bym ostro zrejdżował...uffff

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

you are not alone bro!!

gdyby nie piosenka to ten odcinek byłby jakiś taki pusty dla mnie (nawet "deal with it" RD nie ratuje tego odcinka). Ostatnie sekundy odcinka dały jakiś sens dla tego żółwia...ale i tak sokół byłby lepszy i pragnę zapomnieć o tym czymś... dobrze że RD znajduje się u mnie gdzieś pod koniec listy best postaci, bo pewnie wtedy bym ostro zrejdżował...uffff

A tam odcinek był super. Dla mnie drugi ulubiony II sezonu (poza dwuczęściowym z Discordem) zaraz po Sisterhooves Social :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też dołączam do fanów tego odcinka :P Ładnie to zrobili i wybrnęli sensownie z tym żółwiem :D But seriously, Hasbro... A turtoise? For Dash? I w sumie mogło nieco... dramatyczniej przytrzasnąć skrzydło Rainbow, bo to tak przedstawili, że w zasadzie za jedno pióro ją trzymało :P Anyway... Za Wagnera i za samą końcówkę odcinka mega plusy :D Za pierwszą piosenkę II sezonu, dat glasses Tanka i samą ideę wyścigu - plusy. No i + też za to, że miło mi się oglądało, o!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście zniszczyła ilość porównań pokemonowych. Z tym motylem jak zabierał opalowi mysz: Butterfree used Hypnosis! Dalej z tym nietopekiem: Zubat used Supersonic! A podczas wyścigu Rainbow użyła słowa Slowpokes xD No i Tum tum tum tum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezly odcinek. Taki bylby, biorac pod uwage niektore teksty i fabule. Na szczescie, pojawila sie tez piosenka... Ktora stala sie z miejsca moja ulubiona! Co prawda RD dalej jest na ostatnim miejscu na mojej prywatnej liscie Mane 6, ale odcinek, to musze przyznac, byl bardzo dobry. Jak na razie stoi za Sisterhooves Social (Rarity...), ale troche przed Luna Eclipsed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Nawet nie zauważyłem, że Rainbow Dash nie ma swojego pupila. Plusy: -Piosenka, 9 najlepsza w serialu. Troszkę nudna, ale końcówka wymiata. -Rainbow Dash. Ogółem nie przepadam za tą postacią, ale w tym odcinku nie była irytująca, a nawet wyszła fajnie. Prosił bym, by była taka częściej. -Tank. Fajny jest ten zwierzak, chyba 2 najlepszy z petów mane 6, zaraz po Gummym. Wszystko co robił podczas konkursu była przezabawne. -Te wszystkie konkurencje, na wybór zwierzaka. -Wyścig w Upiornym Wąwozie. Do tego ta muzyka: Ride of the Valkyries, idealnie dopasowana. -Dużo zwierząt, zwłaszcza podobał mi się ten nietoperz, sokół i orzeł. -Nawet duża ilość fajnych momentów: ~Pod koniec piosenki widać Derpy w kurniku. Właśnie wtedy lubię ją najbardziej, gdy jest gdzieś schowana i ma ten swój zez. ~Powolne mruganie żółwia. :) ~Podczas próby zwinności motylek, leci i "pac", rozpłaszcza się na przeszkodzie. Tak się z tego śmiałem, że omal nie spadłem z krzesła. ~Zdjęcie z Tankiem. HAH ~Motyl ma wydać jakiś odgłos. Rusza ustami, ale nie ma żadnego dźwięku. AHHAHAHAHAHAHAHAH ~Orzeł wydziergał sweter z RD. :D ~Sokół magik wyjmuje asa karo, a RD ma piątkę pik. :P ~Nietoperz gra na kieliszkach, potem wydaje jakiś pisk i tłucze szkło LOL ~DA-DA-DANN! ~Sokół wylatuje z cierni.... z kawałkiem cierni na ręce. Minusy: -RD ma uwięzione jedno piórko, i nie może go wyciągnąć.(?) Mogli by zrobić, że ma całe skrzydło. -Dobra, teraz każdy z mane 6 ma swojego zwierza.... No i co z tego, jak one się w ogóle nie pojawiają. -Dlaczego RD mówi 2 razy po niemiecku "na zdrowie"? Nie jest to za bardzo minus, tylko nie wiem, dlaczego to robi. Ocena:8/10 Odcinek bardzo dobry. W końcu mamy w sezonie 2 jakąś piosenkę. Nie jest najlepsza, ale i tak jest bardzo dobra. Rainbow Dash wyszła w tym odcinku fajnie. Nie byłą chamska ani się nie przechwalała. I jeszcze ta muzyka podczas Wyścigu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Find A Pet Song jest dla mnie 10 najlepszą piosenką w MLP. Tuż za nią znajduję się Art of the Dress, a gdzieś tam przed nią jest Hush Now Lullaby. Tak samo, jak w przypadku Art of the Dress, ta piosenka znajduję się z tyłu, ponieważ jest dość nudna, ale w przeciwieństwie do niej, jest ona chaotyczna i i ma żadnego szyku. Przez cały czas muzyka, jak i śpiew jest raczej średni i jak już wcześniej pisałem, nudny. Moment pod koniec, gdy Fluttershy zaczyna śpiewać "Don't forget style, that should be considered" jest już o wiele lepszy od reszty, zarówno pod względem wokalnym, jak i instrumentalnym. Najlepsze momenty: -Od ""Don't forget style, that should be considered" aż do końca. Tak właściwie nie wiem, co o tej piosence jeszcze napisać. Końcówka jest dobra, ale reszta wychodzi jakoś słabo. Pierwsza piosenka w 2 sezonie mnie jakoś mocno nie zachwyciła. PS. I tak jest 100 razy lepsza od tego, co leci w radiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...

Rainbow + Tank,  to co najmniej dziwne połączenie, ale takie kontrasty budują ciekawy klimat. Jak dla mnie najlepszą sceną jest wstęp, czyli sen ze zwierzętami. Realizacja mogła być trochę ciekawsza, ale odcinek nie jest nudny, 7/10.

Edytowano przez Phoenix13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...