Skocz do zawartości

Equestria Times nr 47 (09/2021)


Cahan

Recommended Posts

oGkMXGx.jpeg

Witajcie, bambaryłki!
Przed wami nowy numer Equestria Times skupiony głównie na "Diunie". Ale znajdziecie tu też przepisy na naleśniki z jagodami, gołąbki, które sprawią, że Wasze babcie wylecą z bamboszy, tekst o reprezentacjach mniejszości w popkulturze, recenzje Suicide Squad, Niche i wiele innych ciekawych tekstów.
 
W kwestii zmiany okładki - niestety, ale omyłkowo wykorzystaliśmy skradzioną grafikę, biorąc złodzieja za autora. Dlatego ją zdjęliśmy przynajmniej dopóki autor nie zgodzi się byśmy jej użyli.
Edytowano przez Cahan
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I pomyśleć, że zakładałem że to pismo skończy się po roku, góra dwóch. Biorę się za lekturę, bym się nie spodziewał. Obiecałem kiedyś Black Scrollowi, że przeczytam jeszcze jakieś wydanie. Albo mi się coś w zwojach popierniczyło...

Pozdrawiam zespół redakcyjny, czytelników i tych co pamiętają konferencje ET na GG... :rainderp:

Edytowano przez Arjen
  • +1 2
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Arjen napisał:

I pomyśleć, że zakładałem że to pismo skończy się po roku, góra dwóch. Biorę się za lekturę, bym się nie spodziewał. Obiecałem kiedyś Black Scrollowi, że przeczytam jeszcze jakieś wydanie. Albo mi się coś w zwojach popierniczyło...

Pozdrawiam zespół redakcyjny, czytelników i tych co pamiętają konferencje ET na GG... :rainderp:

O ch*j Arjen żyje :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że żyje, Noc jest wieczna :lunaeye: Ciśnij im tam z korektą, w tych czasach poprawnie napisany tekst cieszy podwójnie, a ja zawsze kibicowałem grammar nazi, w sumie sam chyba takowym jestem :D

Nie powiem że jestem z was dumny, bo ch*** przyłożyłem a nie cegiełkę do ET, ale dobrze pamiętam że istniał tam taki... osobny mikroklimat. I to jest fajne. Dobrze was widzieć razem słodziaki, now kiss :rainderp:

Edytowano przez Arjen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Arjen napisał:

Obiecałem kiedyś Black Scrollowi, że przeczytam jeszcze jakieś wydanie. Albo mi się coś w zwojach popierniczyło...

 

Jestem w redakcji może z trzeci numer, ale miło, że mnie jeszcze kojarzysz :pinkiesmile: 

 

 

(Szkoda że nie z tej rzeczy, z której się kojarzymy xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2021 o 20:12, Matyas Corra napisał:

o ch*j, Arjen żyje 

 Oczywiście, że myje, moc jest mleczna :lunaeye: Czy jakoś tak. Pozdrawiam i życzę smacznej rybki (jeśli dobrze kojarzę).
 

Dnia 22.09.2021 o 20:32, solaris napisał:

Sprawdziłem, 3 numery dla Brohoofa. Tak, mamy aktualizowaną listę xD

Jestem gdzieś w to umoczony, to chociaż włóżcie mi jeden numer do trumny jak będę konał. O ile pamiętam stwierdziłem, że będę pisał tylko o Lunie. W tamtym czasie ilość odcinków w których występowała na ekranie można było policzyć na palcach jednej ręki. Dogłębne analizy każdego szczegółu mogły zamienić się w klasyczne lanie wody, a tego Lunarna Wariatka by mi nie wybaczyła :lunawrath: A później ktoś na SB się sadził, że moja analiza psychologiczna daleka była od profesjonalnej. No wow! :rainderp:
 

 

Dnia 23.09.2021 o 01:19, black_scroll napisał:

 

Jestem w redakcji może z trzeci numer, ale miło, że mnie jeszcze kojarzysz :pinkiesmile:

(Szkoda że nie z tej rzeczy, z której się kojarzymy xD)


A skąd wiesz z czego ja Cię kojarzę? Nie no, przecież działaliśmy coś razem :rainderp: Było bardzo pisemnie pozytywnie Zawijasie.

 

Edytowano przez Arjen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...