Skocz do zawartości

Rarity przegrywa swą niewinność w pokera [PL][Z][Comedy][SoL]


Sun

Recommended Posts

zjmh-1432584518-217186-full

 

(Wcześniej znany jako Rarity przegrywa swoje dziewictwo w pokera. Integralność artystyczna autora zanikła na długo przed napisaniem tego.)

 

Nasze sześć bohaterek postanowiło spędzić wieczór w towarzystwie kilku butelek wybranego alkoholu, oraz rozgrywając parę rundek pokera.

Noc ta mija im bardzo miło, dopóki Rarity nie postanawia dorzucić do puli swego dziewictwa. 
A teraz jest niezwykle zdesperowana by je odzyskać

 

Zabawna, lekka komedia o perypetiach biednej Rarity, która zrobiła coś głupiego i teraz usiłuje to odkręcić zanim dopadną ją konsekwencje. Ale te ją dopadają i są zupełnie inne niż się spodziewała. 

Spoiler

I biedny Spike

 

Oryginał: Rarity Loses Her Innocence In a Poker Game

 

Rozdziały:
Rozdział 1

Rozdział 2
Rozdział 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam serdecznie.

 

Jest to kolejne tłumaczenie jakie czytam. Niestety nie mogę ocenić samej jakości tłumaczenia, jako że z angielskim u mnie jest jedynie znośnie, więc przejdę do innych rzeczy.

 

Sun bardzo zachęcał mnie do przeczytania tego fanfika. I prawdę mówiąc czuje się trochę zawiedziony, bo nie jest to zdecydowanie komedia wybitna. Fabularnie tytuł mówi o fanfiku wszystko. Rarity przegrywa z przyjaciółkami swoje dziewictwo w pokera. Szczęście w nieszczęściu polega na tym, że przegrywa je z przyjaciółkami. Pół pijanymi przyjaciółkami. Co z tego wynika? Wierze rzeczy.

 

2, słownie dwa, razy uśmiechnąłem się pod nosem podczas czytania fanfika. Nie jest to wielki sukces, ale zawsze jakiś. Chyba najbardziej się zaśmiałem z wyobrażenia Twilight codziennie biegającej do najwyższej komnaty w najwyższej wieży, byle, żeby spalić kalorie zjedzone w trakcie dnia.

 

Technicznie jest dobrze, a przynajmniej ja nie znalazłem większych błędów. Ledwie parę, które zaznaczyłem.

 

Serialowość postaci jest umowna, wszystko przez kontekst znacznie bardziej... hm, może nie tyle dojrzalszy, co bardziej dorosły (nie jest to u mnie jak coś synonimiczne pojęcie, można znaleźć niezbyt dojrzałych dorosłych).

 

I znów, ciężko mi coś więcej napisać o tym fanfiku. Morał jest dość prosty. Alkohol to twój wróg, dlatego lej go w mordę. Może kogoś bardziej rozbawi, mnie średnio. 

 

Pozdrawiam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...