Skocz do zawartości

Hejka wszystkim!


Thunderled

Recommended Posts

Witajcie! :sunburst7:

 

Miło mi gościć na forum MLPPolska ^^

Mówcie mi Thunderled

 

W fandomie jestem od początku 2013 roku. Niestety po drodze było sporo zawirowań i przez jakiś dłuższy czas moje zamiłowanie do MLP miało marginalne znaczenie, byłem w stanie "spoczynku" fandomowego. :PNie obejrzałem nawet do końca wszystkich sezonów oraz filmów z generacji czwartej. Głównie wróciłem do aktywności dzięki filmowi My Little Pony: Nowe Pokolenie z wielką myślą, że chciałbym zacząć wszystko od nowa. Może kiedyś nadrobię G4, ale bardziej pokładam nadzieję w G5 i drzemiącym w nim potencjale.

 

Mam kilka hobby. Interesuję się jeździectwem. Lubię też transport publiczny, taki jak kolej czy komunikacja miejska. Chciałbym rozwijać się muzycznie. Kiedyś grałem na keyboardzie, ale bardziej widzę siebie jako DJ. Tworzę sety muzyczne, niestety jeszcze nie z własnych piosenek. Uwielbiam muzykę House, taką jak Progressive House, Techno House, Big Room House, a moimi ulubionymi artystami fandomowymi są Archie, Faulty oraz John Kenza.

W życiu prywatnym jestem studentem.

 

Mam nadzieję, że tym razem mój zapał do działania w fandomie szybko nie osłabnie :aj5:

 

 

 

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Widzę mamy kilka rzeczy wspólnych, bo też amatorsko zajmuje się muzyką oraz jestem studentem FeelsBadMan

Myślę, że żeby zapał do działania w fandomie nie opadł, przydałoby się nadrobić najnowsze sezony MLP oraz kinówki. Dodatkowo, może mógłbyś zrobić jakiś remix/bootleg z piosenek fandomowych lub z serialu?

Witamy na forum! :interesting:

Edytowano przez Zexel
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...