Skocz do zawartości

Witajcie


n00bo

Recommended Posts

Witajcie

Prawie dekadę temu miałem dołka a to źle chodziło mi z nauką i relacjami z rówieśnikami w gimnazjum przez przezwisko które połowa gimnazjum zaczęła używać, a to problemy z rodzicami itp.
Sam lepszym nie byłem bo wolałem grać i nic nie robić a zachowanie miałem jako ta typowa osoba której nikt nie lubi. Myślenie że kiedyś mnie nie będzie na ziemi jeszcze bardziej dobijało
MLP napotkałem się przypadkiem gdy byłem u młodszej kuzynki to oglądała to. Wystarczyła minuta żebym zagłębił się w MLP.  Oglądałem co noc pod kołdrą mlp
Stworzyłem kiedyś konto tutaj i pamiętam że siedziałem w wątku gdzie osoby pisały co sądziły o osobach powyżej,  "co byś zrobił gdy" oraz podawanie tytułów piosenek i kolejna osoba oceniała.
Niestety moje zachowanie było dalekie od dobrego zachowania i obrażałem czy wyzywałem (typowy gimbus) . Pamiętam że dostałem bana za gifa na rok. A rok później gdy zalogowałem się to wciąż miałem bana pomimo że był już po dacie. Teraz to nie tylko zapomniałem hasła do tamtego konta to jeszcze do emaila z którym te konto było powiązane.
Co do mlp oglądałem tylko do sezonu 2 a później przestałem za jakiegoś powodu. Ale pomimo tego komentowałem odcinki z 3 sezonu poprzez zobaczenie losowej scenki na YT a po banie to przeniosłem się na anime i mówiąc sobie że "wyleczyło" mnie od MLP pomimo że MLP spowodowało że czułem się lepiej w tamtych momentach.

Prawie dekadę lat później...
Teraz to : Pracowanie na najniższej krajowej na zlecenie, od parę dni źle się czuje i co za tym idzie myślenie po x lat gdy mnie nie będzie.
3 razy pod rząd niezdane studia, gdy pandemia zaczęła to przez 1.5 roku byłem NEET'em i nie robiłem nic pożytecznego pomimo że wmawiałem sobie że zrobię wiele rzeczy bo mam czas aż do lata zeszłego roku gdy ojciec znalazł pracę dla mnie.
Znowu w dołku i znowu sięgnięcie po MLP.

  Żałuje że nie zacząłem oglądać ponownie i wrócić do tego forum  np. 5 lat temu bo teraz forum jest mała aktywność a czuje się jakbym miał cofnąć o tą dekadę. Mam nadzieje że serial nowej generacji spowoduje ponowną aktywność, choć pewnie już jest za późno na gadanie na temat 4 generacji.

Jestem teraz na 1 sezonie 7 odc.
Zainteresowania  nałóg : gry i próbuje odstawić
Co planuje zrobić : uczyć się programować gry, schudnąć, nauczyć się ponownie angielskiego i polskiego przy użyciu książek z gimnazjum/liceum.

Miło mi?

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! :pinkieawesome:

Ummm... :sadsmile: Nie jestem najlepszy w pocieszaniu. Nie jestem najlepszy w motywowaniu więc mogę tylko powiedzieć, ze miło widzieć nową duszę. 

No  oczywiście...Ankieta powitalna!
Jaki jest twój ulubiony kuc? A jaki jest twój ulubiony fanfik? Jak długo zamierzasz zostać?
Jakie jest twoje hobby (pomijając gry)?
Czytasz coś poza fikami?
Jak tak to co?
Jaki jest twój ulubiony autor?
A ulubione uniwersum?
Widziałeś EG?
Podobało ci się?
Jaki jest twój ulubiony dinozaur?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jak na razie Luna.
- Jeżeli chodzi o fanfiki z tego forum to nie widziałem żadnego a poza tego forum to widziałem głównie fanfiki gdzie człowiek pojawił się w Equestrii.
-Nie wiem jak długo planuje zostać ponieważ tylko ten serial z nową generacją częściowo ożywi forum a ja tkwię w oglądaniu poprzedniej generacji której nie dość że od paru lat skończyła się, to jeszcze ( z tego co słyszałem) nowa generacja będzie starała się odcinać od poprzedniej generacji więc dla osób które zapoznały się generacją 5 nie będą mieli powodu do obejrzenia poprzedniej.

 

- Nie mam jak hobby poza graniem, ale "pracuje" nad tym.
- Nie widziałem EG
- Nie mam ulubionego dinozaura ale najbardziej zabawny dla mnie jest ten posiadający pół tysiąca zębów, tylko że jest to spowodowane przez memy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, n00bo napisał:

Nie wiem jak długo planuje zostać ponieważ tylko ten serial z nową generacją częściowo ożywi forum a ja tkwię w oglądaniu poprzedniej generacji której nie dość że od paru lat skończyła się, to jeszcze ( z tego co słyszałem) nowa generacja będzie starała się odcinać od poprzedniej generacji więc dla osób które zapoznały się generacją 5 nie będą mieli powodu do obejrzenia poprzedniej.

 

Forum nic zbytnio nie ożywi, bo czasy świetności fór internetowych minęły dawno temu i ludzie siedzą gdzie indziej. Ale zapewniam, że dział fanfikowy jest nadal w miarę aktywny i żyje. Jako jeden z niewielu. Także zachęcam do zagłębienia się i ożywienia go jeszcze bardziej. Problemem są tylko same tematy (MLPPolska cierpi od jakiegoś czasu na problem techniczny, który uniemożliwia wejście w temat, jeśli w jego nazwie są polskie znaki - obchodzi się to, klikając datę ostatniego komentarza do tego tematu. Przerzucać strony już forum pozwala.)

 

Witamy, tak w ogóle.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy zwolennika Lunarnej Boginii, nie mogłeś zacząć lepiej :lunaderp:  wszystko teraz się przeniosło na fb lub po prostu nie istnieje, takie czasy  :lunathink: ani to dobre ani to złe, ale mi zawsze podobała się koncepcja forum tematycznego, oderwanego jednak trochę od życia.

Od siebie dodam, że jak godzinę dziennie będziesz robił coś dla siebie, to już jest to ogromny sukces (pod warunkiem, że nie planujesz przestawać). Ważna jest motywacja, więc nawet jak nie lubisz to oglądaj regularnie coś co będzie Cię popychać do przodu, automotywacja to bardzo trudna ale warta do nabycia w każdych okolicznościach umiejętność.

Co byś ugotował na audiencji u Luny? : )

 

Edytowano przez Arjen
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Arjen napisał:

Witamy zwolennika Lunarnej Boginii, nie mogłeś zacząć lepiej :lunaderp:  wszystko teraz się przeniosło na fb lub po prostu nie istnieje, takie czasy  :lunathink: ani to dobre ani to złe, ale mi zawsze podobała się koncepcja forum tematycznego, oderwanego jednak trochę od życia.

Od siebie dodam, że jak godzinę dziennie będziesz robił coś dla siebie, to już jest to ogromny sukces (pod warunkiem, że nie planujesz przestawać). Ważna jest motywacja, więc nawet jak nie lubisz to oglądaj regularnie coś co będzie Cię popychać do przodu, automotywacja to bardzo trudna ale warta do nabycia w każdych okolicznościach umiejętność.

Co byś ugotował na audiencji u Luny? : )

 

Nigdy nad tym nie myślałem , więc chciałem napisać "nic" ale przypomniało mi zupę nic za dziecka. Więc "nic". Aż  mnie zachęciło do spróbowania ugotować nic. :lunathink:

Edytowano przez n00bo
Korekta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...