Skocz do zawartości

Komiks 5 generacji Kucyków


Phylian22

Recommended Posts

Oglądając dalszą część komisu mlp 5 generacji zauważyłam coś co zwróciło moją uwagę.Jak zapewne wszyscy z nas już zobaczyli nowego alicorna złoczyńcę i wszyscy jesteśmy ciekawi kim ona jest .Otóz  w jednej z części komiksu widzimy cień tego słynnego alikorna który popchnął fluttershy i prawdopodobnie doprowadził do konfliktu między innymi kucykami.Zostało tam wspomniane że była jeszcze wtedy jednorożcem a dopiero potem stała się alicornem. Dlatego też możemy wykluczyć kilka teorii np.że to niby Luster Dawn albo jakaś krewna twilight sparkle lub Flurry Heart.Pytanie jest więc w jaki sposób zdobyła skrzydła skoro jest złoczyńcą. Twilight więc nie mogła jej dać skrzydeł bo niebyła jej uczennicą oraz nie zasłużyła na nie.Więc moja Teoria brzmi że prawdopodobnie je zdobyła za pomocą czyjejś silnej magii albo magicznego artefaktu ponieważ skrzydła alicorna można jedynie dostać za mężne czyny oraz silnej magii.Więc jak myślicie kim ona jest i jak została ona alicornem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Phylian napisał:

Twilight więc nie mogła jej dać skrzydeł bo niebyła jej uczennicą oraz nie zasłużyła na nie

To, że Twi mogła jej nie dać skrzydeł to jeszcze logiczne, ale na jakiej podstawie twierdzisz, że na nie nie zasłużyła? Upadłych Alicornów już doświadczyliśmy :)O ile kojarzę nie było nic powiedziane, że nie zasłużyła na skrzydła.

Jak dla mnie możliwe jest, że została alicornem, a potem coś się stało :) Za to kim ona jest? Nie mam pojęcia, ale skoro mieliśmy upadłe alicorny, to czy to nie może być sama Twi? Nie jest do niej co prawda podobna, ale złoczyńcy zmienieni przez equestriańska magię, potrafili siebie nie przypominać na 1szy rzut oka.

Edytowano przez Vulture
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż w komiksie ona jest pokazana jako ta zła która twierdzi że rasa jednorożców jest lepsza od drugiej.To znaczy e w tamtym czasie była jeszcze jednorożcem.Zresztą jak większość osób zauważyła Lil Chesse wciąż jest źrebaczkiem małym tak jak pokazano w ostatnim sezonie.Czyli  Luster Dawn jest nadal jedyną uczennicą Twilght.Sam Discord wspomniał że dopóki tamtego alikorna nie było to była harmonia i spokój.Czyli zapewne Twilight została poinformowana jaka była przyczyna tego chaosu. Jest ten alikorn pokazany jako ten zły.Nie wiemy o niej za dużo informacji ale gdyby zostałaby ona zamieniona przez Twilight w alicorna to zapewne na jednym z witraży by ona widniała albo Sunny by o tym wiedziała z opowieści swojego ojca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...