Skocz do zawartości

Crisis: Equestria - rozdziały bonusowe [Romance][Sol][Crisis][Z][PL]


Sun

Recommended Posts

To są bonusowe rozdziały do fanfika Crisis Equestria. Sam fanfik można znaleźć w dziale MLN (stąd brak linku do forum), czy na FGE. Zawierają pewne spoilery z fików: Crisis: Equestria, oraz Crisis: a Royal Affair. Jednak niewielkie. 

Fanfik skupia się na losach Królowej Blackburn oraz Lockwooda i trochę je rozbudowuje. Nie zabraknie też kilku innych, znanych z Crisisa postaci. 

 

Rozdział XXVIIIS: Interludium

Rozdział XL⠭ : Immortalizacja

Rozdział XLS⠂: Inamoracja

Rozdział XLS:·: : Idol

 

Oryginał

 

Spoiler

0uhv-1578007752-457226-full

 

 

 

Edytowano przez Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cahan napisał:

Brak tagów obowiązkowych, czas na poprawę wynosi 2 dni.

Ech ta skleroza. Chyba już dobrze. 

 

1 godzinę temu, Vulture napisał:

@Sun

Chwileczkę, rozdział 28.5 został napisany relatywnie niedawno? Czy po prostu aTOM tego nie tłumaczył? Bo pamiętam że oryginał po angielsku skończyłem jakoś na początku tego roku i tego rozdziału se nie przypominam :d


Tak, rozdziały bonusowe wyszły względnie niedawno (styczeń 2020) i są osobnym fikiem na fimfiction. Swoją drogą, Ganon mocno rozbudował swoje uniwersum od swojego powrotu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

I kolejny rozdział wpada

 

Rozdział XL⠭ : Immortalizacja


 Tym razem akcja dzieje się już po zakończeniu Crisisa. Jednak, moim zdaniem, nie spoileruje nic z fabuły oryginalnego Crisisa. 

 

A jeśli ktoś się zastanawia, co to za dziwne oznaczenia numerów rozdziałów, to spieszę z wyjaśnieniem. Są to rzymskie ułamki (o podstawie 12). Przynajmniej jedna z wersji zapisu, jeśli dobrze mi się udało wyszukać w internecie. Chciałem zachować system numeracji zgodny z oryginałem Crisisa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...