Skocz do zawartości

Spoilery i Dyskusje o 5 Generacji


Niklas

Recommended Posts

Można już zamówić książkę My Little Pony. Opowieść filmowa w przedsprzedaży.

Co ciekawsze są tam skany czterech stron książki z których można się dowiedzieć paru nowych rzeczy np.:

Spoiler

Ze Sprout jest bufonem i inne ciekawe o których już lepiej samemu się dowiedzieć, albo i nie.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się piosenka z filmu i to z "teledyskiem" ale o tym już jest na FGE więc tam odsyłam

https://www.fge.com.pl/2021/09/jedna-z-piosenek-z-nadchodzacego-filmu.html

A mnie przy okazji zaciekawił mnie jeden z kadrów z tego teledysku

Spoiler

3rtfg.thumb.jpg.0c0cd114bfbc6e332b9b833612a6e6c8.jpg

Jak widać Sunny ma też flagę ze znaczkiem Twilight, ciakawe jakie jeszcze będą powiązania?
Czy będzie to miało jakiś większy wpływ na fabułę filmu lub serialu? Może będą odkrywać czemu "starożytna" Equestria upadła i co się stało z dawnymi władcami.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta piosenka to - moim zdaniem - straszny przeciętniak. Jakieś takie byle jakie i nudne jak flaki z olejem "plumkanie", które w ogóle nie wpada w ucho :grumpyscoot: Co prawda taka muzyka to nie moje klimaty i nie słucham jej na co dzień, ale są pewne wyjątki ("Rainbow" z filmu MLP, "Try Everything" z Zootopii, czy ostatnio muzyka ze zwiastuna gry DokeV). "Glowin Up" do nich nie należy. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już chyba wszyscy nie mogą doczekać się filmu bo dziś pojawiły się aż dwa kolejne kawałki animacji :pinkie4thwall:

Pierwszy taki raczej taneczny

Spoiler

 

 

i drugi z ponaddźwiękowym bum?:wtf:

Spoiler

 

 Edit:
Zapomniałbym że jakiś czas temu na  animationmagazine pojawił się wywiad z twórcami filmu.

https://www.animationmagazine.net/features/my-little-pony-a-new-generation-galloping-to-greatness-again/

Edytowano przez turbo638
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwanie kryształów? Moje wróżenie z fusów zaczyna się sprawdzać :rainderp:

 

Spoiler
Dnia 17.08.2021 o 15:37, Cipher 618 napisał:

będzie

 

Dnia 17.08.2021 o 15:37, Cipher 618 napisał:

Serial będzie o wszystkim i o niczym, tak jak FiM. To, że film jest wstępem do serialu nie oznacza, że ma nie mieć zakończenia. Doskonałym przykładem jest tutaj pełnometrażowa animacja, Wojny Klonów. Fabuła filmu to taki duży prolog do serialu. I nie nakręcałbym się na niesamowitą, złożoną fabułę. Obstawiam prosty, naciągany scenariusz:

 

1. Kuce są podzielone, magia wyparowała w tajemniczy sposób. Można ją przywrócić za pomocą jakiegoś tam artefaktu.

2. Główni bohaterowie wyruszają na poszukiwania. Pokazuje się złoczyńca, który chce zdobyć artefakt.

3. Konflikt w grupie (bo być musi). Wszyscy rozchodzą się do domów (w tle piosenka o porażce, główna bohaterka płacze). Złoczyńca zdobywa artefakt.

4. Jakaś postać mówi, że nie wolno się poddawać. Ekipa znowu razem (obowiązkowo piosenka). Wyruszają do walki ze złoczyńcą.

5. Wielki finał, morał o tym, że prawdziwym źródłem najprawdziwszej magii jest przyjaźń a nie artefakt. Złodupiec dostaje łomot, a kuce śpiewają radosną piosenkę o przyjaźni. 

 

6. Ciąg dalszy w serialu... 

 

 

Edytowano przez Cipher 618
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Cipher 618 napisał:

Poszukiwanie kryształów? Moje wróżenie z fusów zaczyna się sprawdzać :rainderp:

 

  Odkryj ukrytą treść

 

 

 

Na internecie można znaleźć już zarys fabuły i...

Spoiler

Co do złoczyńcy to jest trochę inaczej  a i z artefaktem, jego ilością  jak i działaniem jest trochę inaczej.

PS. nie rozejdą się do domów bo coś im w tym przeszkodzi ;)

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak chcą to zrobić...

Spoiler

Coś podobnego jak w G4

Spoiler

I teraz zaczynam się obawiać

Spoiler

Uwaga spoiler którego nie da się od zobaczyć

Ostrzegam

Spoiler

Screenshot_2021-09-18-13-47-05-59.thumb.jpg.f2c81aae32a58f8176a1812721d34bbc.jpg

Mam nadzieje że to będzie przejściowy stan i potem w serialu będzie "po staremu" bo na chwilę obecną średnio to widzę

 

 

 

 

  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turbo638 napisał:

Chyba jednak chcą to zrobić...

  Odkryj ukrytą treść

Coś podobnego jak w G4

  Odkryj ukrytą treść

I teraz zaczynam się obawiać

  Odkryj ukrytą treść

Uwaga spoiler którego nie da się od zobaczyć

Ostrzegam

  Odkryj ukrytą treść

Screenshot_2021-09-18-13-47-05-59.thumb.jpg.f2c81aae32a58f8176a1812721d34bbc.jpg

Mam nadzieje że to będzie przejściowy stan i potem w serialu będzie "po staremu" bo na chwilę obecną średnio to widzę

 

 

 

 

Żartujecie? Co może pójść nie tak?

  • Fow de Swowm 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MarianWisniewski napisał:

Żartujecie? Co może pójść nie tak?

Powiem tak... Po porażce jakim były GW: Ostatni Jedi nie "jaram się" żadnym filmem i podchodzę sceptycznie nawet do najlepszego zwiastuna. Bo prawda jest taka, że WSZYSTKO może pójść nie tak. 

 

Największą zaletą nowej generacji (co widać już na zwiastunie), jest fakt, że mamy naturalne, wiarygodne postacie, a nie parodie samych siebie. Nie wiem czy ktoś podzieli moją opinię, ale jak dla mnie, to w kilku ostatnich sezonach G4 bohaterki straciły swoją osobowość i urok. To już nie było to samo, co na początku, zaś Twilight Sparkle zidiociała do reszty. Ba, moja ulubiona wersja Twilight to zwykły, skromny jednorożec, a nie "rogaty pegaz" (abominację zwaną finałową ewolucją Twilight pominę milczeniem).  

 

A nowa generacja? Wystarczyła jedna scena żeby Sunny Starscout oraz Izzy Moonbow skradły moje serce. Nie wiem jak to będzie z pozostałymi bohaterami, ale te już uwielbiam. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że mamy tu przeciętnych "Kowalskich" ze świata kucyków, a nie najlepsze w swoim fachu mistrzynie, istne chodzące "kamienie nieskończoności", które po zjednoczeniu są w stanie pokonać absolutnie wszystko. To właśnie dlatego mam nadzieję, że

 

Spoiler

przemiana Sunny będzie tymczasowa. Wiem, że Hasbro potrzebuje alicorna do sprzedawania dwóch wersji zabawek, ale my (widzowie) go nie potrzebujemy. A przynajmniej ja nie potrzebuję. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba to że są takie zwyczajne.

Sunny zwykły "ziemniak"  który marzy o pokoju w Equestrii ale fajne jest to że nie ma jakiś większych odchyłek jak Twilight, tylko jest taka "pierwsza z brzegu"

Izzy czyli jednorożec bez magii, ciekawe ile czasu jednorożce nie miały magii, czy będą jej się uczyć od początku?

Zipp czyli pegaz nielot jak wszystkie z resztą, wyrusza z resztą na wyprawę bo jej się nudzi i chce w końcu coś zrobić/przeżyć.

Pipp taka piosenkarka/steamerka, nie wiem czyli ona też wyruszyła ale bardzo możliwe że, jak jej siostra szła to ona też chciała.

I Hitch wiadomo tyle że jest szeryfem miasta, po "ataku jednorożców" miał złapać i zamknąć Sunny ale został przekonany by tego nie robić (może łapówką) :MJTQO:

W G4 jedna cecha charakteru była dominującą, tutaj mniej to widać... No może oprócz Izzy ale i tak wydaje się mniej randomowa niż Pinkie

 

Też wolałbym żeby zostali taki zwyczajni

 

EDIT:

i pokazał się kolejny klip czyli - jak chronić się przed jednorożcem

Sunny dała tutaj do pieca :soawesome:

Spoiler

 

 

 

Edytowano przez turbo638
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jedne o ostatnich kawałków animacji przed premierą:
1.

Sunny i Izzy trafiają do pudła za wykrzykiwanie haseł "pegazy nie umieją latać jak kurczaki" w miejscach publicznych. Będą ścięte,Pipp będzie robić z tego streama a Zipp ma tego dość i chce się wyrwać z tego obłędnego koła.

Spoiler

 

2.

Izzy za dużo naoglądała się Adama Słodowego i otwiera sklep z rupieciami.

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...