Skocz do zawartości

Test Drive Unlimited


Panda Hippis

Recommended Posts

Witajcie! It's me! ...again... Tak, tak.. Pewnie macie mnie dosyć, ale temat przypadł mi do gustu, więc szybko się mnie nie pozbędziecie :rainderp: A więc... Zaczynamy! Test Drive Unlimited - gra stworzona przez firmę Atari. No i.. Co tu dużo mówić? Po prostu wyścigi. Niby nic, ale jednak potrafią wciągnąć na naprawdę długie godziny, przez połączenie wyścigów z grą MMO. Naszą przygodę zaczynamy na.. lotnisku. Tak, na lotnisku. Tam właśnie wybieramy naszego avatara. Gdy już wybierzemy, samolot zabiera nas na wyspę Oahu. Jest to wyspa prawdziwa, dokładnie odwzorowana dzięki zdjęciom satelitarnym. Tam kupujemy dom, który będzie naszą bazą wypadową na wyścigi i przejażdżki po wyspie. A jest tam co zwiedzać. Do dyspozycji mamy ponad 1600km dróg, więc raczej na brak zajęć nie będziemy narzekać :rainderp:. No ale oczywiście, czym byłyby wyścigi bez aut, prawda? A więc, gdy już kupimy dom, wybieramy się do salonu. Na początku, jak to zwykle bywa, nie mam zbyt wielkiego wyboru.... Ale potem.. Potem gra się rozkręca. Ale, nie będę spojlerować. Samochody dzielą się na kilka klas. Najsłabsze i najwolniejsze to klasa "F", natomiast najszybsze i najlepsze to klasa "A". Jest też klasa "G", w której znajdują się samochody-klasyki. Niemal w każdym wyścigu ustalone jest, z jakiej klasy samochód może w nim jechać, więc lepiej kolekcjonować sobie samochody z każdej klasy i inwestować w nowe domy, by mieć gdzie trzymać swoje cudeńka. W grze mamy ponad 90 istniejących mark i modeli samochodów i motocykli, więc wszyscy powinni być zadowoleni. W TDU istnieje możliwość tworzenia własnych wyścigów i robienia wyzwań stworzonych przez innych graczy. Wystarczy zajechać do jednego z baru, wybrać interesujące nas wyzwanie i spróbować je wygrać. Niby takie proste, ale tak nie jest. Szczególnie jeśli mamy słabe auto. Większość wyzwań, jest zrobiona pod naprawdę szybkie maszyny. Dobra, nie chce Wam psuć zabawy w poznawanie TDU. Najlepiej jeśli sami zagracie. A jeśli chcecie zagrać ze mną to mój nick: Hippis19. Jeśli czegoś nie dopowiedziałem, to możecie mnie poprawić w komentarzach. Pa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 część. Fajna gierka. Można się pościgać, czasem pozwiedzać okolice, jak ktoś lubi się przebierać to sobie kupuje ubrania i bawi się w przebieranki, albo jak ma fioła na punkcie architektur, to sobie może kupić wymarzony dom. I jeszcze dodać do tego ten tryb multiplayer (w niego nie grałem - może potem jak zainstaluje to na laptopie to zacznę), to sprawia, że ta gra jest właściwie dla każdego fana gier wyścigowych. Poleca Zaraza i Piotr Fronczewski xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Grałem, a raczej próbowałem grać. Niby mój laptop spełnia wymagania gry, a i tak się klatkuje nawet na najniższych detalach... Miałem okazję jeszcze pograć w wersję na PSP ale to już nie to samo. Ale trzeba to przyznać, gra jest dobra. Chociaż ja i tak wolę symulację, czyli gry typu Gran Turismo czy Forza Motorsport.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, tylko właśnie w tym problem, że wspomniny Dead Island działał bez problemów. Może po prostu trafiłem na jakąś uszkodzoną kopię. Ale to nic. W końcu laptop nie został stworzony do gier. P.S. Sorka za ten mały off top.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem jedynie w dwójkę na PS3. Bardzo przyjemna gra i podoba mi się odwzorowanie Ibizy i Oahu. Tyle dróg, różnych klas, autostrady i drogi polne, to jest coś co lubię. A jak połączyć to z tym, że można poza wyścigami normalnie się poruszać po tych drogach to po prostu love! Lubię robić z tego typu gier symulatory życia, że np. jadę z mojego domu na 1 końcu wyspy do drugiego domu na 2 końcu wyspy wyobrażając sobie, że jadę w odwiedziny do kogoś ^^ Mało jest gier tego typu, a szkoda. Do tego wyścigi fajne i jest to jedna z nielicznych wyścigówek, która mnie wciągnęła na amen. Jedyna wada - net mi non stop nawalał i nie mogłem grać na multi. I chwilami się zacinało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...