Jump to content

Call of Octavia 3.0: Ostatni Bastion [NZ] [Adventure] [Crossover] [Human in Equestria]

Recommended Posts

Po długiej przerwie, chcę wam przedstawić ostateczną odsłonę przepisanej kopii zmodyfikowanej wersji ostatecznego konceptu. 

Opowieść dojrzewała całe lata w zapomnieniu, czekając na lepsze czasy i w końcu udało mi się nadać całej fabule ostateczny kształt, niezmieniony od długiego czasu. Stanowi ostateczną próbę przepisania oryginalnej opowieści z projektu Bronies, historię Srebrnego Królestwa i toczącej się tam wojny, w której środek zostaje wrzucony pozornie losowy facet, będący zupełnym przypadkiem wiernym self-insertem autora.

Bez dalszego chwalenia lub tłumaczenia się (a na to drugie najbardziej mam ochotę) - zapraszam do zapoznania się z kolejnym aktem grafomanii z mojej strony. 

(Opowieść jest generalnie przygodowa ale planuję pisać w późniejszym okresie bardzo... obrazowe sceny i nie sądzą żeby w przyszłości kwalifikowało się to to do normalnego działu). 

Rozdział I

Edited by Pillster
  • Like 1
  • DEJ! 1

• Pillster changed the title to Call of Octavia 3.0: Ostatni Bastion [NZ] [Adventure] [Crossover] [Human in Equestria]

To ci dopiero niespodzianka. Jakieś 9-10 lat temu byłem wielkim fanem oryginału Call of Octavia i w ogóle całego Projekt Bronies i nigdy bym się nie spodziewał, że po tylu latach (dość powiedzieć, że od tamtego czasu zdążyła zakończyć się czwarta generacja, a rozpocząć piąta) coś jeszcze z tego projektu wyjdzie. Zabieram się w takim razie do czytania.

Dnia 16.11.2022 o 23:04, Pillster napisał:

Dzięki za cynk, choć wygląda na to że pliki albo są ukryte, albo usunięte.

To dziwne, bo dla mnie ten link działa i jest w pełni w porządku, znaczy jest dostepne wszystko. Dodam, że dzięki temu archiwum mogłem zapoznać się w pełni z tym projektem. Więc raczej bym go uściskał, gdybym mógł. Bo o ile sie orientuję na tym forum nie znajdę miażdżącej części tego co tam jest.

Osobiście wolałbym żeby oryginalne PB przepadło w mrokach zapomnienia (moja część zwłaszcza), na pewno nie cieszy mnie fakt że gdzieś leży opublikowane przez kogoś kto nie ma do tego żadnych praw i ktoś ma do tego dostęp. W wolnej chwili spróbuję się tym zająć.