Skocz do zawartości

Call of Octavia 3.0: Ostatni Bastion [NZ] [Adventure] [Crossover] [Human in Equestria]


Pillster

Recommended Posts

Po długiej przerwie, chcę wam przedstawić ostateczną odsłonę przepisanej kopii zmodyfikowanej wersji ostatecznego konceptu. 

 

Opowieść dojrzewała całe lata w zapomnieniu, czekając na lepsze czasy i w końcu udało mi się nadać całej fabule ostateczny kształt, niezmieniony od długiego czasu. Stanowi ostateczną próbę przepisania oryginalnej opowieści z projektu Bronies, historię Srebrnego Królestwa i toczącej się tam wojny, w której środek zostaje wrzucony pozornie losowy facet, będący zupełnym przypadkiem wiernym self-insertem autora.

 

Bez dalszego chwalenia lub tłumaczenia się (a na to drugie najbardziej mam ochotę) - zapraszam do zapoznania się z kolejnym aktem grafomanii z mojej strony. 

 

(Opowieść jest generalnie przygodowa ale planuję pisać w późniejszym okresie bardzo... obrazowe sceny i nie sądzą żeby w przyszłości kwalifikowało się to to do normalnego działu). 

 

Rozdział I

Edytowano przez Pillster
  • Lubię to! 1
  • DEJ! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci dopiero niespodzianka. Jakieś 9-10 lat temu byłem wielkim fanem oryginału Call of Octavia i w ogóle całego Projekt Bronies i nigdy bym się nie spodziewał, że po tylu latach (dość powiedzieć, że od tamtego czasu zdążyła zakończyć się czwarta generacja, a rozpocząć piąta) coś jeszcze z tego projektu wyjdzie. Zabieram się w takim razie do czytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2022 o 23:04, Pillster napisał:

Dzięki za cynk, choć wygląda na to że pliki albo są ukryte, albo usunięte.

To dziwne, bo dla mnie ten link działa i jest w pełni w porządku, znaczy jest dostepne wszystko. Dodam, że dzięki temu archiwum mogłem zapoznać się w pełni z tym projektem. Więc raczej bym go uściskał, gdybym mógł. Bo o ile sie orientuję na tym forum nie znajdę miażdżącej części tego co tam jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym żeby oryginalne PB przepadło w mrokach zapomnienia (moja część zwłaszcza), na pewno nie cieszy mnie fakt że gdzieś leży opublikowane przez kogoś kto nie ma do tego żadnych praw i ktoś ma do tego dostęp. W wolnej chwili spróbuję się tym zająć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...