Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A ja poszukuje grimdarka jakiegoś... te najsłynniejsze typu Rainbow Factory, Cupcakes czy o Big Macu z dziwnymi upodobnieniami znam. Oczywiście poproszę o przesłanie linka na PW, a nie umieszczenie go tutaj. Co do języka to najlepiej polski, jeśli nie ma po polsku to po angielsku. za chiński, arabski czy język jakiegoś afrykańskiego plemienia podziękuje.

PS. najlepiej jednostrzałowiec, a nie męskiorganwie ilu rozdziałowca. Ale jeśli jest mega ciekawy to może być duuużo rozdziałów byleby się kiedyś kończył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę "oryginalny":Szukam fica w którym ludzie odkrywają equestrię i robią delikatnie mówią rozp....ierduchę' date='czyli innymi słowy wojna gatunków.Najlepiej po polsku. [/quote']

Mnie się skojarzył fic pt [Ostatnia Nadzieja - chodź całego jeszcze nie przeczytałem, więc nie moge z całą pewnością powiedzieć ile tam kucy zginie. Chodź według przepowiedni Zecory to dużo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam moje "Broken Bonds" - tam znajdziesz i wojnę, i rasy (nie tylko znane z MLP), i rozpierduchę.

LINK

Do tego jeszcze "Wieczna Wojna" również jest ciekawa i nastawiona na zniszczenie, chaos i pożogę.

LINK

THX za linki,ale specjalnie prosiłem o fica z LUDŹMI i WOJNĄ Z NIMI(napisane wielkimi,by było lepiej widoczne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie- czy znajdę gdzieś fica o magu z innego świata przybywającym do Equestrii? Nie ważne czy będzie skucykowany czy ludzki, ani to czy będzie rozpierducha czy wakacje. Żeby był!

Oraz- czy znacie jakiś fic, który opisuje zakochanie pomiędzy kucykiem i człowiekiem (w wersji humanoidalnej)? Oraz najlepiej tego owoce, np... CENTAURY? :rainderp:

Nie wiem czemu ostatnimi czasy niezwykle ciekawi mnie to ostatnie zagadnienie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie- czy znajdę gdzieś fica o magu z innego świata przybywającym do Equestrii? Nie ważne czy będzie skucykowany czy ludzki, ani to czy będzie rozpierducha czy wakacje. Żeby był!

Jeżeli szukasz fica o magu w Equestrii, to mogę Cię zapewnić, że dziś wstawię "Czarnoksiężnika". Pierwszoobowa historia, która opisuje przygody pewnego czarnomaga w krainie kucy. Pozdrawiam

@Saper9

Ta wojna w tym ficu - Czarnoksiężnik - Też podchodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz- czy znacie jakiś fic, który opisuje zakochanie pomiędzy kucykiem i człowiekiem (w wersji humanoidalnej)? Oraz najlepiej tego owoce, np... CENTAURY? :rainderp:

Nie wiem czemu ostatnimi czasy niezwykle ciekawi mnie to ostatnie zagadnienie...

Tak, znam taki. No, bez tego ostatniego punktu.

http://www.fimfiction.net/story/48639/Under-a-new-Moon

Jest też taki wątek tu:

http://www.fimfiction.net/story/1868/27-Ounces

No ale to TCB, więc można się domyślić jak to się tam toczy.

Czy clopy też cię interesują? Heh. Ale żeby nie było: Pierwszy i raczej na razie ostatni, jaki przeczytałem, i to w dodatku tylko jego początkową część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zauważyłem że w ficach najczęściej kuce trafiają do naszego świata przypadkiem albo my trafiamy do Equestrii jako do naszej wymarzonej krainy. Lecz jest 1 kuc który marzy o tym by trafić do świata ludzi. Szukam fica (Pol lub Ang) w którym nasza urocza akwamaryna klacz trafia do świata ludzi albo człowiek trafia do niej. W większości mi znanych (Project Bronies czy Biura Adaptacyjne - praca wspólna) gdzie spotykamy Lyre Heartstrings jest ona postacią drugo lub dalszo planową. Chciałbym przeczytać historie gdzie byłaby główną bohaterką. Zna ktoś takiego fica?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałabym prosbe do bronies abyscie pomogli mi w znalezieniu ciekawych fanficow a dokladniej shippingow :flutterblush:

Byla bym wdzieczna, White Pear ;*

Z angielskich shippingów polecam "Allegrezza" (Vinyl/Octavia), "Fixing Up Miss Smartypants" (kilkanaście par naraz) oraz "Rarity's Rodeo" (Rarity/Applejack). Całkiem niezłe jest też "Those Blue Wings" (Applejack/Rainbow Dash). Wszystkie można znaleźć na Equestria Daily.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...