Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Szukam fanfików z małą alicorn Nyx. Do tej pory znalazłem tylko trzy opowiadania o niej: - "Past Sins" by Pen Stroke (oryginalny autor i twórca Nyx) - "Trinkets" by Pen Stroke - "Nightmare Night and Nyx" by RealityCheck Chciałbym wiedzieć, czy ktoś zna jeszcze jakieś historie o adoptowanej córce Twilight, bo ja jakoś nie mam szczęścia w szukaniu... Dla mnie nie jest ważne tłumaczenie, i tak wolę czytać oryginały po angielsku. Pytanie z innej beczki, mam kilka ulubionych fanfików, ale nie wiem gdzie mógłbym się z nimi podzielić (czyli umieścić linki do nich w postach). Jest tu gdzieś na forum taki temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fanfików z małą alicorn Nyx. Do tej pory znalazłem tylko trzy opowiadania o niej:

- "Past Sins" by Pen Stroke (oryginalny autor i twórca Nyx)

- "Trinkets" by Pen Stroke

- "Nightmare Night and Nyx" by RealityCheck

Chciałbym wiedzieć, czy ktoś zna jeszcze jakieś historie o adoptowanej córce Twilight, bo ja jakoś nie mam szczęścia w szukaniu... Dla mnie nie jest ważne tłumaczenie, i tak wolę czytać oryginały po angielsku.

Pytanie z innej beczki, mam kilka ulubionych fanfików, ale nie wiem gdzie mógłbym się z nimi podzielić (czyli umieścić linki do nich w postach). Jest tu gdzieś na forum taki temat?

Jesli szukasz opowiadan z Nyx moge zapodac ci Przygody Nowej Ligi Znaczkowej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge się spodziewać gdzieś tutaj "Rocket to Insanity"? To grimdark, tak jakóś myśle, że kontynuacja

"Kapkejksów" tyle że tu RD morduje Pinks. Znajde to?

Tego typu fanfiki są w my little necronomicon. Osobiście tam nie zaglądam i nie wiem czy takowe tam są. Anyway, żeby uzyskać dostęp do tegoż działu trzeba mieć ukończone 18 lat i poprosić administratora.


:drurrp: jestem zbyt leniwy na usuwanie podpisu tapatalka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szukam, szukam i nic...może wy coś macie? a mianowicie: Szukam fica(po polsku) który dość ostro zryje mi banie, fica po przeczytaniu którego wrzasnę "WTF!?", fica który będzie czymś więcej niż tylko ciekawą historią...byle nie ship!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam, szukam i nic...może wy coś macie? a mianowicie:

Szukam fica(po polsku) który dość ostro zryje mi banie, fica po przeczytaniu którego wrzasnę "WTF!?", fica który będzie czymś więcej niż tylko ciekawą historią...byle nie ship!

Twillight discovers Wikipedia mogę polecić, ale jeśli skusiłbyś się na shpi to także Airshipping is Magic oraz But the kitchen sink

Wszystkie te opowiadania są dostępne na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szukam jakiegoś dobrego fanfica , a shipping-a W którym główne role graja Derpy I Rainbow Dash :) Proszę też o link jak ktoś ma do opowieści w której Rainbow dash uczyła Scootolo latać a ta spadła i sie zabiła, zna ktoś? I prosze również o historię w której Rainbow dash zabrała Derpy na jakieś zawody.... za pomoc z góry dziękuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałby ktoś linkacza do jakiegoś epickiego fanfika podobnego do "Past Sins", to byłbym wdzięczny. Nie chodzi mi tu o opowieść której bohaterką byłaby Nyx ( choć byłoby to mile widziane). Byłbym także wdzięczny za jakiegoś typowego, krwistego grimdarka, bo nie mam zamiaru po raz kolejny czytać "Cupcakes" czy RF. Link do drugiego oczywiście w PW aby nikt nie miał później pretensji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałby ktoś linkacza do jakiegoś epickiego fanfika podobnego do "Past Sins"' date=' to byłbym wdzięczny. Nie chodzi mi tu o opowieść której bohaterką byłaby Nyx ( choć byłoby to mile widziane). Byłbym także wdzięczny za jakiegoś typowego, krwistego grimdarka, bo nie mam zamiaru po raz kolejny czytać "Cupcakes" czy RF. Link do drugiego oczywiście w PW aby nikt nie miał później pretensji.[/quote']

Czytałeś 'Crisis: Equestria' oraz 'Fallout: Equestria'? Oba fanfiki raczej zgadzają się z opisem(choć zapewne bardziej 'F:E').

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię kuc' date=' a w Fallouta gram od pierwszej części, więc jak mógłbym nie znać Fo:E? A C:E nie próbowałem, może kiedy indziej, bo z tego co wiem to tego też sporo...[/quote']

Sporo jest, ale jak dla mnie Fanfic bardzo wciągający. ^^ Na długość nie patrzyłam. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Towarzysze :salut:

Szukam fica... obszernego

Tematyka: dowolna,shipping też zniosę, byle nie gore bo...bo nie :lyra4:

Przede wszystkim: powinien być długi, najlepiej 400 A4 +, jeśli jeszcze w ogóle takowe istnieją...

Z dłuższych przeczytałem już: Fallout Equestria, Anthropology, Biura Adaptacyjne: Praca Wspólna (to co narazie jest)

Language: W grę wchodzi pl i eng

Czytelnik z powołania, Minor Sax :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...