Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witam zastanawiam się czy ktoś przetłumaczył już My Little Dashie : A Threequel na język polski. Szukam po prostu tłumaczenia.Może ktoś dysponuje odpowiednim linkiem, albo aktualnie tłumaczy. Serdecznie dziękuje za każdą okazaną pomoc.

Masz tu linka

https://docs.google.com/document/d/1tz87a8K880MXfvvSmI1lvfg_t5R9WWmsHDNzmJ0JC9w/edit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam czegoś w stylu klacz u kresu wieczności lub a summer Twiliht /memory

najlepiej pl

Myślę, że spodobałoby ci się Tears of a Goddess. Czytałam niedawno i bardzo mnie wzruszyło (Chociaż mnie łatwo wzruszyć, więc co ja tam wiem)

https://docs.google.com/document/d/1sgVN4w67nNtSqLfFDIhO7KPImNPmAsDrkDnLQOMaX1c/edit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja mam takie pytanie- czy znajdę gdzieś fica o magu z innego świata przybywającym do Equestrii? Nie ważne czy będzie skucykowany czy ludzki, ani to czy będzie rozpierducha czy wakacje. Żeby był!

Oraz- czy znacie jakiś fic, który opisuje zakochanie pomiędzy kucykiem i człowiekiem (w wersji humanoidalnej)? Oraz najlepiej tego owoce, np... CENTAURY? :rainderp:

Nie wiem czemu ostatnimi czasy niezwykle ciekawi mnie to ostatnie zagadnienie...

Mogę polecić nekromantę z ponyville (zakończony) I jego kontynuację (w trakcie pisania)

Linki:

1 część - http://mlppolska.pl/Watek-Nekromanta-z-Ponyville-Dark-Fantasy--5832

2 część - http://mlppolska.pl/Watek-Nekromanta-z-ponyville-II-Powrot-smierci-dark-fantasy--6030

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie- czy znajdę gdzieś fica o magu z innego świata przybywającym do Equestrii? Nie ważne czy będzie skucykowany czy ludzki, ani to czy będzie rozpierducha czy wakacje. Żeby był!

Oraz- czy znacie jakiś fic, który opisuje zakochanie pomiędzy kucykiem i człowiekiem (w wersji humanoidalnej)? Oraz najlepiej tego owoce, np... CENTAURY? Rainderp

Nie wiem czemu ostatnimi czasy niezwykle ciekawi mnie to ostatnie zagadnienie...

My little Twinkie, kuce z człowiekami robią love :D (ważne info jest takie, że Cb interesuje tylko i wyłącznie część pierwsza, sama w sobie ma całkiem dobre zakończenie, ale jest też kontynuacja, czyli reszta projektu bronies, ale to już Twoich wymogów nie spełnia)

Mag z innego świata do equestrii... Dużo tego nie ma, bo projekt stoi chyba w miejscu, ale szukaj Projekt Another Worlds: Czarnoksiężnik (3 rozdziały, 43 strony).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie- czy znajdę gdzieś fica o magu z innego świata przybywającym do Equestrii? Nie ważne czy będzie skucykowany czy ludzki, ani to czy będzie rozpierducha czy wakacje. Żeby był!

To z technicznego punktu widzenia może być Iter Infinitum (http://mlppolska.pl/Watek-Iter-Infinitum-Human-ponies-Fantasy-Violence-Adventure-X-over--1609) Choć główny bohater nie jest prawdziwym magiem tylko korzysta z połączenia magi i technologi więc można by go nazwać techno-magiem. Niestety są tyko trzy rozdziały i raczej więcej nie będzie a szkoda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc szukam fanfica w którym kuce i ludzie żyły by w jednym świecie, może być coś w stylu tcb (czyli że kuce pojawiają się na ziemi), tyle że nie chcę żadnych magicznych baniek, żadnych ponifikacji itp... Mam trochę dość czytania o wiecznej wojnie folu z pozem ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc szukam fanfica w którym kuce i ludzie żyły by w jednym świecie' date=' może być coś w stylu tcb (czyli że kuce pojawiają się na ziemi), tyle że nie chcę żadnych magicznych baniek, żadnych ponifikacji itp...[/quote']

Technicznie rzecz biorąc, to ten wymóg spełnia Si Deus nobiscum (wiem, bezwstydna reklama...). Też masz tam wojnę, ale masz moje słowo - żadnych czołgów, FOLu i POZu. Jeśli chcesz, to jest jeszcze parę po angielsku, choćby War of the Fallen Race.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie o to mi chodziło, no i znowu walki z kucami będą (choć mam nadzieję że będzie też kilka takich 'pokojowych' wątków kuce-ludzie), to zacząłem czytać, spodobało mi się, to doczytam do końca ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka to znowu ja! :twilight2: Długo mnie nie było tak więc postanowiłem coś przeczytać! Tym razem potrzebuje romansu :flutterblush: najlepiej oczywiście z lunom w roli głównej :fluttershy4: Przeczytałem już De la luna

( Chyba tak to się pisze XD ) Może być z TCB mi tam obojętnie :TWcU3:

Tak więc czekam na wasze propozycje :twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Szukam fanfica:( każdy podpunkt innyfanfic) bardzo proszę o takie, które mogę przeczytać po polsku

A) ponifikacja (jak np. "Jak zostałem kucykiem")

B) znalezienie kucyka/opieka nad nim/ przyjaźń z nim w "naszym" wymiarze - jak np"My Little Dashie"

C)przeniesienie się do Equestrii, człowiek w Equestrii

Co polecenie? Będzie babeczka za pomoc.

Czytałem:

-My Little Dashie (i nieoficjalny sequel)

-Cupcakes

-Jak zostałem kucykiem

Dzięki za pomoc

Wyjaśni mi ktoś, o co chodzi z TCB? Jakoś się tego doszukać nie mogę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...