Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mam taką głupiutką sytuację: Czytałam kiedyś fika i go zgubiłam niedokończonego i go nie mogę znaleźć... Nie pamiętam tytułu  :rainderp:

Pamiętam tyle: 

Jest po angielsku, Jest na FIM Fiction, Wydaję mi się, że był na EQD. Ma kilka rozdziałów i nie wiem czy jest już skończony, ale jak go czytałam, to nie był.

Akcja dzieje się po odcinku "Too Many Pinkie Pies". Okazuje się, że dziewczyny wysłały do jeziora nie tą Pinkie Pie co trzeba, a Pinkie która została, dziwi się i jest smutna dlaczego nikt nie traktuje jej tak jak powinno traktować się prawdziwą Pinkie skoro wygrała zabawę w oglądanie farby. Próbuje robić to, co normalna Pinkie pie, ale jest jej smutno, bo nikomu się to nie podoba. Jest z perspektywy "nowej" Pinkie.

Jakby ktoś wiedział o jaki fik mi chodzi to byłam by super-duper wdzięczna jakby mi napisał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fanfica crossovera z II wojny światowej,najlepiej z oczu żołnierza rzeszy,ale aliantów też nie pogardzę.

Po polsku, czy angielsku? Z tych pierwszych kojarzę tylko niedokończonego ff na forum MaxyBlacka, "A gdy my będziemy się cofać, Equestria się zatrzęsie", czy jakoś tak - wygooglujesz sobie. Z angielskich żadnego nie czytałem, więc mogę ci tylko streścić opisy co ciekawszych, ale:

1. http://www.fimfiction.net/story/7577/operation-iron-hoof

Operation Iron Hoof - zdaje się, że SS kolonizuje po swojemu Equestrię.

2. http://www.fimfiction.net/story/52300/equestria-war-radio

Equestria War Radio - Derpy ląduje w Normandii '44

 

 

I uwaga, uwaga, bo to coś, co chyba przeczytam...

 

http://www.fimfiction.net/story/63084/a-great-endeavor

 

A Great Endeavor - Equestria dołącza do aliantów w II wojnie światowej. No i co z tego, spytacie? Otóż jej wojska biorą udział w operacji Market-Garden. Tak jest, pojawiają się  Polacy z 1. Samodzielnej Spadochronowej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dr. Whooves - wielkiego wyboru nie masz. "Czas i Harmonia". Innych nie znam, ale po co, skoro jest CiH?

Co do RD - sprecyzuj. Romanse, tragedie, slice of life? Tak czy inaczej, ponoć dobry jest "My little Dashie", a na pewno pierwsza część Winningverse - The Incredibly Dense Mind of Rainbow Dash

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego fanfica którego główną bohaterką była by Scootaloo, przy czym:

Nie chciał bym czegoś bardzo długiego, ja chcę to w miarę możliwości w jeden wieczór łyknąć :) Może być lekki dramacik, no i fajnie by było jakby gdzieś w trakcie tego fica kurczak zaczął latać :scootaloo:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem "Dziennik kuca z Auschwitz". W związku z tym zwracam się do braci forumowej o propozycję ff, dzięki któremu odzyskałbym dobry nastrój. Najlepiej comedy, romans też może być. Kwestię tagu human zostawiam polecającym. Angielski, polski - wsio ryba. Mile widziana, aczkolwiek niewymagana Luna, ale opowiadania z nią, które tłumaczył Arjen, odpadają - przeczytałem je dawno temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, żeby mi dogodzić, to nie wiem co trza zrobić. Zobaczyłem cóż to za opowiadania i możliwe, że walk jest pod dostatkiem, ale... Turcy/Kozacy/Tatarzy czy co by to nie było? Srsly?! Normalnie by mnie zaciekawiło, ale kurde muszę znaleźć coś bez tagów human (bo nie pasuje) i romans (bo nie lubię). Chyba nie istnieje fic, którego nie czytałem, a który będzie mi odpowiadał.

Przykładowo, jak chciałem coś brutalnego to sięgnąłem po Sweet Apple Masacre, bo podobno mega brutalne. Zawiodłem się i to bardzo, bo były ostrzeżenia "nie czytaj po jedzeniu ani przed snem", a brutalność znikoma jak w Cupcakes :(

Edytowano przez Foley
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...